نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: رفرش شدن دیتاگریدویو

رفرش شدن دیتاگریدویو

سلام دوستان برنامه نویس

من یک گرید دارم که برای نمایش اطلاعات افراد بکار میره حالا میخوام وقتی در فرم دیگر اطلاعات جدیدی اضافه میکنم یا اینکه اطلاعات رو ویرایش میکنم پس از فشردن دکمه ok اطلاعات جدید یا آپدیت شده در گرید نمایش داده بشن!!!

ممنون میشم منو راهنمایی کنید .....

نقل قول: رفرش شدن دیتاگریدویو

نقل قول نوشته شده توسط SAMARE مشاهده تاپیک
    سلام دوستان برنامه نویس

من یک گرید دارم که برای نمایش اطلاعات افراد بکار میره حالا میخوام وقتی در فرم دیگر اطلاعات جدیدی اضافه میکنم یا اینکه اطلاعات رو ویرایش میکنم پس از فشردن دکمه ok اطلاعات جدید یا آپدیت شده در گرید نمایش داده بشن!!!

ممنون میشم منو راهنمایی کنید .....
    با سلام دوست عزیز خب یه بار دیکه query بدین بعد datasourcرو برابر کوئری بزارین

var k=from f in databse.emplooye
    select f

بعد
    datagridview.datasource=k
    موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله qqq2qqq : سه شنبه 30 شهریور 1389 در 01:41 صبح دلیل: موفق باشید رو انگلیسی نوشتم

اگه از فرمی دیگه می خواید اطلاعات را ویرایش یا... بکنید به نظر من بهتره دیتاگریدویو را استاتیک کنید وقتی اطلاعاتی را ویرایش می کنید(در بانک) مستقیما بر روی آن دیتاگریدویو هم اعمال کنید. این طوری سرعت برنامه هم افزایش می کنه.
    بهتر از خواندن دوباره تمام اطلاعات از بانک یا دیتابیسه

کاربر دائمی آواتار ایمان مدائنی
    محل زندگی
    تهران

دوست عزيز مدتي پيش يكي از كاربران همين بحث رو مطرح كرد و به جوابه خوبي رسيد اگه بتوني اون بحث رو پيدا كني جوابي كه ميخواهي توش هست و من هم تو اون بحث شركت كرده بودم !
    اگر نتونستي پيدا كني بهم بگو تا يك نمونه برات درست كنم بفرستم !

نقل قول نوشته شده توسط iman_lovely666 مشاهده تاپیک
    دوست عزيز مدتي پيش يكي از كاربران همين بحث رو مطرح كرد و به جوابه خوبي رسيد اگه بتوني اون بحث رو پيدا كني جوابي كه ميخواهي توش هست و من هم تو اون بحث شركت كرده بودم !
    اگه نمونه تون رو در اینجا قرار بدید تا بقیه دوستان هم استفاده کنن ممنون میشم!!!

نقل قول نوشته شده توسط iman_lovely666 مشاهده تاپیک
    من نتونستم پیدا کنم و لازم هم دارم!

سلام
    به این لینک آموزشی نگاه کن: https://barnamenevis.org/showthread.p...7%DB%8C+Custom

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •