صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمایش نتایج 81 تا 94 از 94

نام تاپیک: چگونه مدیر سایت شویم؟

کاربر دائمی آواتار SAASTN
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: چگونه مدیر سایت شویم؟

خوب در این صورت تعداد مدیران سایت رو باید افزایش داد
    به نظر من هم این تفکیک کار میتونه جواب گو باشه ، حداقل گزارش پست های خلاف یا افرادی که از کسی شکایت دارن دیگه مزاحم مدیران نمیشه و کار نظم هر بخش به ناظم اون بخش سپرده میشه و با توجه به اینکه اون شخص ( ناظم بخش ) باید سطح علمی خوبی راجع به بخش داشته باشه یه کمکی هم برای مدیران هست .
    بابا به خدا ما از همون پست اولمون تو این تاپیک داریم همین دوتا مطلب رو داد میزنیم، ولی انگار اگه یه نفر درگیر بگو مگو و دفاع شخصی نشه کسی پستشو نمی خونه!
    من از همه دوستان خواهش می کنم تا این تاپیک قفل نشده این بحث های شخصی و اسم بردن ها رو بذاریم کنار و همین جا یه نتیجه ای از این تاپیک بگیریم. چون هممون می دونیم اگه تاپیک قفل بشه تا یکی دو ماه همه تاپیکای با موضوع مرتبط درختی قفل می شن. لطف کنید بیشتر راجع به همین دو موضع بحث کنید، دوستان اگر پیشنهادی برای پروروندن این مطلب دارن بیان کنن، مدیران هم با سعه صدر مشارکت کنن و اگه تجربیاتی دارن یا به مسائل اجرایی اشراف دارن که این نظرات احیانا اجرایی نیست، بیان کنن تا بحث توی یه مسیر منطقی و اجرایی پیش بره.
    والا به خدا همه همون یگانه سوزن که دارن بحث می کنن و هر نتیجه ای که از این تاپیکا حاصل بشه به نفع هممونه.

میبینم که پیشنهاد هم میکنم کسی استقبال نمیکنه!! اینم از پیشنهاد بیاین یه چیزی بگید یه نظری بدید
    آخرین ویرایش به وسیله Mohandes2009 : شنبه 10 مهر 1389 در 23:30 عصر

کاربر دائمی آواتار Dr.Bronx
    محل زندگی
    Hosna Soft

یک آقای این پست رو در شنبه 10 خرداد 1382, 14:02 عصر زده بود

به دلیل این که در این کشور هر مشکلی پیش می آید دیواری کوتاه تر از مدیر گیر نمی آورند ، بنده هم به ناچار ( چون کسی دیگه ای رو نمی شناسم ! ) به مدیر(ان) سایت معترضم :
    حالا خودمونی تر : آقا این وضعشه دیگه ! این مشکلات کی می خواد تموم بشه ؟ بابا بشینید یه فکر اساسی بکنید . حداقل یکی مسئول برطرف کردن مشکلات سایت بشه تا ما بفمیم به کی باید بگیم :x
    یه بار فروم سایت پست ها را خود به خود حذف می کنه ، یه بار سایت ز کل تخته می شه ، یه بار دات کام می شه دات نت ، یه بار فروم عوض می شه و یونیکد می شه یه بار از یونیکد در می آد ! یه بار ورود اتوماتیک کار نمی کنه یه بار مرور موضوع خراب میشه ، یه بار از هاست اخراج می شه ، یه بار آرم دلفیران می آد روی فروم ، بالای فروم نوشته دات کام ولی اصلا دات کامی وجود نداره ! یه بار ...........
    من که دیگه دارم گیجی پیجی می رم :shock:
    آقای حسنلو و دلفی اسیستانت ! این کار ها به سایت خیلی ضربه می زنه ها :( از من گفتن از شما ( مثل اکثر مواقع ) نشفتن :cry:
    :wink:
    و مدیر هم اینگونه پاسخ داده بود

هر چیز خوبی یک روزه بوجود نمیاد و زمان میبره.
    هممون هم بلا استثناء میدونیم برای این فروم و برای جایی که الان هست خیلی ها زحمت کشیدند هر کس هم بگه نه خودش رو گول زده و بس .

اما نکته اینجاست که 124 صفحه که توی هر صفحه 20 تا تاپیک نشون داده میشه یعنی بعبارتی 2480 تاپیک ایجاد شده جهت انتقاد ، پیشنهاد و ... اما به جرات میتونم بگم از 2480 شاید فقط 80 تا یا کمتر از اونها مفید بوده و تونسته کمک کنه به این سایت .

به نظر من هم این تفکیک کار میتونه جواب گو باشه
    یعنی به کاربران بگید اگر کسی مشکلی داره و میخواد با پیام خصوصی مطرحش کنه فقط به این مدیر پیغام بده ؟ واقعا امید دارید کاربری که به خودش زحمت یک جستجو رو هم نمیده بیاد به این توجهی کنه ؟
    حالا که خودمونیم دیگه همه اعضاء سایت هستند غریبه هم نداریم ، خداوکیلی ، چند بار گفتند اگر پست یا تاپیک کسی پاک شد نیاد یک تاپیک دیگه ایجاد کنه بگه آی ملت تاپیک من رو پاک کردند . نه خدا وکیلی چند بار گفتند همین رو .
    نمونه هاش

چرا تاپیک من حذف شد ( موضوع اون هم سوال بود و بس )

حذف تاپیک بدون دلیل خاصی و با خصومت شخصی

اوضاع حذف پست ها داره وخیم میشه!

غیب شدن topic من

اعتراض به حذف تاپیک با عنوان نامناسب

و چندین و چند مورد دیگه که با یک جستجوی راحت میتونی همرو ببینی .

در تاپیکی با عنوان "لطفا به اعتراض بنده رسیدگی کنید" کاربری اینگونه گفته بود .

سلام

مدیر محترم بخش که پست بنده رو با عنوان سوال در مورد جرایم اینترنتی در بخش امنیت در نرم افزارهای برنامه نویسی حذف کرده اید

بنده در همان پست عرض کردم جای بهتری را پیدا نکردم اگه شما جای بهتری را سراغ داشتید به جای حذف کردن پست بنده اونو انتقال میداید تا اینطوری بنده مجبور نباشم دوباره اون پست رو جای دیگه بزنم و منتظر جواب باشم

شاید وقت برای شما کم ارزش باشه اما برای من پک ثانیه هم یک ثانیس

خواهشا رسیدگی کنید
    و یک کاربر دیگه بسیار عالمانه (به نظر من) و دقیق پاسخ ایشون رو داده بود .

وقت مديران هم مانند وقت شما با ارزش است ، چطور آنها وقت دارند پست شما را منتقل كنند ولي شما وقت نداريد مكان ارسال پست خود را پيدا كنيد؟
    واقعا هممون تا حالا به این موضوع فکر کردیم ؟ که این مدیر هم بابا یک وقتی داره دیگه . هر مدیری یک زندگی شخصی هم جدا از زندگی مجازی خودش داره .

پس نمیشه به مدیر یک بخش ایراد گرفت که شما چرا 3 ساعت وقت گزاشتی و چرا بیشتر نبوده ، مثلا چرا 8 ساعت وقت نمیزاری در روز .
    واقعا دور از انصافه که بخوایم همچین حرفی رو بزنیم .
    شما اومدید به قول معروف یک چیزی رو عَلَم کردید که بله فلان مدیر از تاریخ فلان به علت فلان نمیاد تو سایت .
    به قول آقای کشاورز

مگه اگر یک نفر به مدیران فعلی اون تالار اضافه میشد، قرار بود چه شق القمری اتفاق بیافته که الان با کارکرد 6 نفر از 7 مدیر اون تالار اتفاق نیافتاده؟!
    آقای مداح هم که به صورت علنی اعلام کردند :

اگر حس می کنید که بخشی احتیاج به مدیر دارد یا شخص خاصی برای مدیر شدن در یک بخش مد نظر دارید، از طریق PM با یکی از مدیران مرتبط با آن بخش یا مدیران ارشد/کل در میان بگذارید،
    دیگه بحثی این وسط نمیمونه . شما میگید باید مدیران زیاد باشه . باشه زیاد بشن حرفی نیست . پیدا کنید اون مدیر لایق و شایسته و با معلومات کافی رو معرفی کنید .
    قرن دوم نیست که بگن همونی که من میگم همونه . هرچی مدیر من گفتم همون دیگه اصلا کسی حرف نزنه .
    میگید بخش C#‎ یا vb اونجوریه ، خیلی خوب ، مدیر خوب و ... رو پیدا کنید معرفی کنید .

باز هم میگم اگر یک مقدار خیلی کمی خودمون رو در موقعیت دیگران احساس کنیم قطعا چنین بحث هایی رخ نمیده .

موفق و موید باشید ./

یعنی به کاربران بگید اگر کسی مشکلی داره و میخواد با پیام خصوصی مطرحش کنه فقط به این مدیر پیغام بده ؟ واقعا امید دارید کاربری که به خودش زحمت یک جستجو رو هم نمیده بیاد به این توجهی کنه ؟
    نه ، بحث نظم بخش مربوطه بهش سپرده میشه و بالای نام کاربریش تو بخش کنار مدیران نوشته میشه ناظم بخش ، اینطور هر کاربری حتی تازه وارد هم میفهمه که برای پیگیری اعتراض باید درخواستش رو به این کاربر برده ، در ضمن دیگ مدیران لازم نیست وقتشون رو برای حذف پست های به درد نخور و Spam و Warez و ... بخش مورد نظرشون بزارند .

البته قبلا هم همچین تصمیمی توسط مدیران گرفته شده بود ولی عملی نشد ، شاید مشکلات خودش رو داره و ضررش بیشتر از منفعتش باشه یا ...
    آخرین ویرایش به وسیله Felony : یک شنبه 11 مهر 1389 در 06:01 صبح

دوستان ما نه می خوایم مدیر اضافه بشه نه کم فقط همه حرف اینه بیایند تقسیم کار بکنند!!

حالا اگه کاربری هم خوب بود مدیر بشه اونا دیگه خود مدیران می دونند.

دوستان ما نه می خوایم مدیر اضافه بشه نه کم فقط همه حرف اینه بیایند تقسیم کار بکنند!!
    مگه شما الان از وظایف محوله به مدیران مختلف در این سایت اطلاع دارید که به این نتیجه رسیدید تقسیم کار وجود نداره، و باید اضافه بشه؟!

به نظر من هم این تفکیک کار میتونه جواب گو باشه
    تفکیک چه کاری؟ یک گروه رو بیاریم بکنیم ناظم سایت، و مدیران سایت بالا دست اونها باشند؟ الان مدیر یک بخش با کلی تجربه و در بسیاری از موارد، بار علمی بسیار زیاد، میاد یک پست رو حذف میکنه، باید صد بار به کاربر مربوطه پاسخ بده که چرا پستش مشکل داشته؛ تصورش را بکنید که یک کاربر با بار علمی متوسط بیاد همون پست رو پاک کنه، از همین الان میشه دید چه مطالبی رد و بدل خواهد شد: تو اصلا کی هستی که بخوای پست من رو ویرایش کنی؟! من 100 برابر تو در این حوزه اطلاعات دارم، اون وقت تو اومدی پست من رو با عنوان فاقد محتوا بودن حذف کردی؟! چرا پست من رو انتقال دادی؟ من 20 ساله کارم همینه، نمیدونم باید کجا پستم رو ارسال کنم، توی تازه به دوران رسیده میدونی؟! اصلا تو چیکاره هستی؟ میگم مدیر سایت باهات برخورد کنه!

والله ما با حدود 6 سال سابقه در سایت و این همه پست و تشکر، همچنان همین حرف ها رو بارمون می کنند، حالا خدا به داد اون کسی برسه که سابقه اش کمتر هست، یا فرضا در تالارها کمتر جواب سوالات رو میده.

اون وقت کار مدیران چی میشه؟ بررسی ارجاعاتی که ناظمین برای مدیران می فرستند، و بررسی شکایت کاربران معترض به عملکرد سایت و ناظمین سایت! از طرف دیگه، یک مدیر وقتی در حین مرور پست های سایت، مطلبی خلاف قوانین میبینه، چیکار کنه؟ الان مثلا روبات های اسپمر در سایت زیاد شدند؛ مدیری وارد سایت میشه، میبنه یک روباتی 5 پست اسپم ارسال کرده، میتونه اون پست ها را حذف کنه، یا اینکه بیخیال اون پست ها باشه، به امید اینکه یکی از ناظمین میاد و آنها را حذف میکنه. حالا اگر اون روز ناظمی به اون تالار سر نزنه، اون سپمر 5 تا پستش میشه 50 تا پست. یا بررسی گزارش ها، یک کاربر گزارش میکنه که فلان کاربر داره توهین میکنه. مدیر توجه نمیکنه، به امید ناظم. ناظم مربوطه هم اون روز پیداش نمیشه، گزارش همونطور میمونه، چند روز بعد گزارش میاد که درفلان تاپیک بین چند نفر دعوا شده، و کاربران معترض میشند که چرا از همون لحظه اول انحراف بحث، مدیران یا ناظمین واکنش نشان ندادند! پس مدیری که وظیفه شناس باشه، حتی در صورت تعیین ناظم هم، در طول روز که به سایت سر میزنه، وقتی براش گزارشی میاد یا پست خلاف قوانینی را میبینه، بهش رسیدگی میکنه. عملا با دو گروه کردن، بار چندانی از دوش مدیران برداشته نمیشه.

بابا به خدا ما از همون پست اولمون تو این تاپیک داریم همین دوتا مطلب رو داد میزنیم، ولی انگار اگه یه نفر درگیر بگو مگو و دفاع شخصی نشه کسی پستشو نمی خونه!
    همانطوری که شما مدعی هستید به پیشنهادات و انتقادات تان توجه خاصی نمیشه، ما همچین ادعایی داریم. بارها در همین بحث ها توضیح دادم، و پرسیدم، چرا اکثر افراد معترض به وضع سایت یا شرایط علمی سایت، فقط دهان مبارک شان پر زور هست؟! همش منتظرند دیگران براشون کاری انجام بدند. ما میگیم آقا اگر وضع علمی سایت رو مطلوب نمی بینید، بسم الله، دست به کار بشید، مطلب علمی بنویسید. سواد علمی کافی ندارید؟ ترجمه می تونید بکنید؟ ترجمه خوب انجام بدید. ترجمه هم نمی تونید بکنید؟ در طول روز چهارتا مطلب خوب این ور و اون ور می خونید؟ لینک مطلب را با چند خط توضیح در اختیار دیگران قرار بدید. اصلا این کار هم بلد نیستید؟ سوال خوب می تونید بپرسید؟ نه سوالی که برای فهمیدنش باید کاربر جواب دهنده خودش 10 پست ارسال کنه، تا تازه مشخص بشه که منظور سوال کننده چی بوده!

میگیم رعایت قوانین، میگن اون رو ولش، مدیر اضافه کنید، تا جبران رعایت نکردن قوانین ما بشه! میگیم ارسال مطالب علمی مناسب، میگن مدیر بیار که به همه سوال های ما 24 ساعته جواب بده، ما فقط مصرف کننده باشیم، بیام سوالمون رو بپرسیم، اگر تکراری بود، مدیر خودش لینک دقیق پاسخی که قبلا به سوال داده شده را برامون ارسال کنه. اگر ساده بود، و میشد در یک کتاب مبتدی هم اون رو پیدا کرد، مدیر همون صفحه از کتاب را که درباره موضوع مربوطه توضیح داده، برامون اسکن کنه، بزاره، تا ما بیخودی وقت مان تلف نشه! اگر درخواست پروژه بود، خب مدیر پروژه رو برامون بنویسه، تحویل ما بده! آخه من نمیدونم، این همه که اعتراض می کنند، چرا یک بار خودشون دست به کار نمیشند؟!

توی همین تالار یک تاپیک هست برای درخواست ایجاد تالار هوش مصنوی و پردازش تصویر. اونجا گفتم، با توجه به وجود یک تالار کلی برای این کار، کاربران مستعد شروع کنند در آنجا به فعالیت کردند، و ارسال مطالب علمی مفید. ما اگر 2 - 3 کاربر واقعا فعال با سطح علمی مناسب در این زمینه در سایت ببینیم، حتما اقدام می کنیم. همونجا هم از کاربران خواستم که به جای ارسال پست های "من هم موافقم" بیان بگن در این زمینه چه کمکی می تونند بکنند، و چه فعالیت هایی انجام دادند. حالا شما برو همون تاپیک رو ببین؛ ببین بعد از اون پست، همچنان تنها چیزی که در اون تاپیک اضافه میشه اینه: "من هم موافقم"، "خیلی خوبه"! یعنی میگن، آقا شما بخش جدید رو راه اندازی کن، کاربر فعال هم خودت پیدا کن، خودت هم مطالب جدید در این زمینه را یا بنویس، یا ترجمه کن، بیار اینجا بزار با هم استفاده کنیم. از ما هم فقط انتظار استفاده کردن داشته باش!

منظور در این پست به شخص یا کاربر خاصی نیست، به طور کلی میگم؛ 9 صفحه در تاپیک پست ارسال کردید؛ به ازاء این 9 صفحه، یک صفحه مطلب علمی مفید هم در ایام باز بودن این تاپیک، به سایت اضافه کردید؟! یا فقط غر زدید؟! آخه همه میگن ما دلسوزیم؛ خب یک خرده این دلسوزیتون رو عملی هم نشون بدید، ما ببینیم، که همش شعار نباشه! الان یک هفته از شروع مهر گذشته، مجله برنامه نویس باید قبل از مهر منتشر میشد. از چند روز دیگه کاربران شروع می کنند به پرسیدن و پست زدن که چرا مجله منتشر نشده، ولی چند نفر میان بگن، مجله نیاز به همکاری مداوم داره؟ ما بیام یک مطلبی برای مجله آماده کنیم، تا مجله لنگ مقاله و مطلب نباشه؟ همه اش میگن شما آماده کنید، تا ما میل کنیم!

البته الان ما کاربرانی داریم، مدیر نیستند، واقعا هم فعالیت علمی در سایت انجام میدند. کاربرانی داریم که پیشنهاد و طرح میدند، قبل از اینکه ما برسیم بررسی کنیم، خودشون تا جایی که براشون امکان داره، اون پیشنهاد رو جلو می برند. کاربرانی داریم که مدیر نیستند، ولی هر وقت بهشون گفتیم مجله مشکل داره، حاضر شدند همه جوره کمک کنند. البته این مدل کاربران سایت، یا اصلا به این تالار مراجعه نمی کنند، یا فقط خواننده هستند و معمولا وقت خودشان را اینجا تلف نمی کنند. شاید سالی یک بار در این تالار پستی ارسال کنند. ما هم که به خاطر مدیریت مجبوریم هم تمام این پست های جالب را مطالعه کنیم، هم وقت بزاریم براشون جوابیه هم بنویسیم.

وَ سَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا [آل محمد حقهم] أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ - الشعراء (227)
    و ظالمین [حق آل محمد (ص) ] به زودی خواهند دانست که به کدام بازگشتگاه بازخواهند گشت.

من 10 بار درخواست دادم نام کاربریم عوض بشه دیدم هیشکی گوش نمیده بیخیال شدم؟؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط علی کشاورز مشاهده تاپیک
    مگه شما الان از وظایف محوله به مدیران مختلف در این سایت اطلاع دارید که به این نتیجه رسیدید تقسیم کار وجود نداره، و باید اضافه بشه؟!

تفکیک چه کاری؟ یک گروه رو بیاریم بکنیم ناظم سایت، و مدیران سایت بالا دست اونها باشند؟ الان مدیر یک بخش با کلی تجربه و در بسیاری از موارد، بار علمی بسیار زیاد، میاد یک پست رو حذف میکنه، باید صد بار به کاربر مربوطه پاسخ بده که چرا پستش مشکل داشته؛ تصورش را بکنید که یک کاربر با بار علمی متوسط بیاد همون پست رو پاک کنه، از همین الان میشه دید چه مطالبی رد و بدل خواهد شد: تو اصلا کی هستی که بخوای پست من رو ویرایش کنی؟! من 100 برابر تو در این حوزه اطلاعات دارم، اون وقت تو اومدی پست من رو با عنوان فاقد محتوا بودن حذف کردی؟! چرا پست من رو انتقال دادی؟ من 20 ساله کارم همینه، نمیدونم باید کجا پستم رو ارسال کنم، توی تازه به دوران رسیده میدونی؟! اصلا تو چیکاره هستی؟ میگم مدیر سایت باهات برخورد کنه!

والله ما با حدود 6 سال سابقه در سایت و این همه پست و تشکر، همچنان همین حرف ها رو بارمون می کنند، حالا خدا به داد اون کسی برسه که سابقه اش کمتر هست، یا فرضا در تالارها کمتر جواب سوالات رو میده.
    نه داداش گروه نیار همین گروهی که هستند را این مدل در بیار

سلام؛
    جسارتاً، به نظر بنده باید این بخش هم مثل گفتگوی عمومی از افزایش تعداد پست ها و تشکر ها محروم بشه.
    گویا عده ای این بخش شده براشون پاتوق!

نقل قول نوشته شده توسط مرتضی پیروزی مشاهده تاپیک
    سلام؛
    جسارتاً، به نظر بنده باید این بخش هم مثل گفتگوی عمومی از افزایش تعداد پست ها و تشکر ها محروم بشه.
    گویا عده ای این بخش شده براشون پاتوق!
    دوست عزیز به جای جنجال و معرکه گیری به فکر راه حل باش اگه نظری نداری خواهشا پست بی محتوا ایجاد نکن.

نقل قول نوشته شده توسط Mohandes2009 مشاهده تاپیک
    دوست عزیز به جای جنجال و معرکه گیری به فکر راه حل باش اگه نظری نداری خواهشا پست بی محتوا ایجاد نکن.
    چه نظری؟!
    9 صفحه تاپیک کش داده شده، جسارتاً خودت هم نمیدونی چی میخوای! اول تشریف آوردی گفتی چطور مدیری بشم، بعد دیگه نمیفهمم موضوعات دیگری چرا به میون اومد!
    دیگه نمیفهمم دلیل دلیل ارسال پست مبنی بر آخرین تاریخ فعالیت مدیران چه لزومی داره.
    بعد بحثی رو به میان کشیدی که چرا مدیران جواب سوالات ما رو نمیدن!
    1- همین الان خیلی از سوالات پیچیده رو مدیران جواب میدن. و همچنین هیچ مدیری وقت پاسخ گویی به سوالاتی از قبیل " تعریف متغیر" رو نداره! این مشکل کاربرانی هست که زحمت مطالعه یک کتاب رو به خودشون نمیدن. هیچ کس تعهد کتبی برای پاسخ گویی به سوالات نداره. هر کس هم تا زمانی که دوست داره اینجا فعالیت میکنه. نه نامه فدایت شوم برای عضویت به کسی فرستادن و نه تهدید برای فعالیت نکردن.
    اگر میخواید زود به سوالاتتون جواب بدن میتونید برید در سایت هایی مثل : Stackoverflow, Code project, code guru و غیره. اگر هم مشکل زبان انگلیسی دارید، به هیچ کس غیر خودتون ارتباطی نداره.
    2- کجای دنیا، کلمه " مدیر" به عنوان پاسخ گویی فنی قلمداد شده؟!
    نکته بعدی که به نظرم خنده دار هست اینکه که بگیم:
    * ما اصلاً اهمیتی به رعایت قوانین نمیدیم، هر پستی که دوست داریم میزنیم، تکراری میخواد باشه باشه، بی محتوا میخواد باشه باشه، به جهنم! شما وظیفه دارید چند نفر بیشتر رو ناظم قرار بدید تا رفتارهای بچگانه ما رو کنترل کنه!*
    دوست عزیز، خودتون اگر درست رفتار کنید نیازی به انواع و اقسام تسلیحات نظامی! برای کنترل و همچنین نیازی به ایجاد حکومت نظامی در تالارهای سایت نیست!
    پ.ن. فکر میکنی این سایت داره با شما بدرفتاری میکنه؟ امتحانش مجانیه، تشریف ببرید در سایت های خارجی، و یک تاپیک تکراری و بی محتوا و از اون مهمتر، یک تایپک که عنوانش برای جلب توجه! هست بزنید، در کمتر از چند دقیقه تاپیک منهدم میشه. و در صورت تکرار باهاتون برخورد میشه.
    موفق باشید

متاسفانه بعضی از دوستان که اتفاقا تعداد پست های اندکی هم دارن سیاست تملق گویی و چاپلوسی رو در پیش گرفته اند تا به نون و نوایی برسن البته برای این دسته از دوستان شفای عاجل رو از خدای متعال طلب میکنیم آفت تملق گویی و چاپلوسی افتی هست که خیلی از بزرگان رو زمین زد چراکه مبنای کار رو گذاشتن بر نظرات قشر متملق و چاپلوس
    هر چند همه دوستان دانشمند و برنامه نویسم میدونید که شرط رسیدن به موفقیت و بالا بردن سطح کیفی کارها توجه به انتقادات و استفاده از نظرات مخالفین هست به هر حال امیدوارم دوستان دست از تملق بردارن و جناب کرامتی هم توجه بیشتر به پایین امدن سطح کیفی سایت بنمایند جلساتی تشکیل بدن و ریشه این افت کیفی رو بررسی کنند
    امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید
    یا علی

سلام دوستان؛
    متاسفانه بعضی از دوستان که اتفاقا تعداد پست های اندکی هم دارن سیاست تملق گویی و چاپلوسی رو در پیش گرفته اند تا به نون و نوایی برسن البته برای این دسته از دوستان شفای عاجل رو از خدای متعال طلب میکنیم آفت تملق گویی و چاپلوسی افتی هست که خیلی از بزرگان رو زمین زد چراکه مبنای کار رو گذاشتن بر نظرات قشر متملق و چاپلوس
    ؟؟؟
    اعتراض به یکسری فرمایشات که برای تعبیر و تفسیرشون نیاز به دانشمندان ادبی داریم از کی شده تملق؟
    والا اگر عرایض بنده و امثال بنده شده تملق، پس فرمایشات امثال شما هم شده سنگ خود رو به سینه زدن!!
    در مورد تعداد پست! توی همین تاپیک شونصد تا پست زده شده که سروته اونا رو دو ریال هم بابتش نمیپردازن!
    از کی تا حالا تعدد پست دلیل بر آگاهی شده؟ اگر منظور شما هم فقط بنده هستم، خدمتت باید عرض کنم شاید روزانه سر جمع نیم ساعت ( نیم ساعت هم نمیشه) در این سایت فعالیت دارم. لزومی هم نمیبینم که پست اضافه کنم تا بگم من حرفه ای ام!!
    هر چند همه دوستان دانشمند و برنامه نویسم میدونید که شرط رسیدن به موفقیت و بالا بردن سطح کیفی کارها توجه به انتقادات و استفاده از نظرات مخالفین هس
    انتقاد با بهانه گیری متفاوته!
    خود جنابعالی فرمودید که چرا بهروز راد به من گفته کاربران حال نمیکنن به پست های شما جواب بدن. خوب مگر غیر از اینه؟ خوب دوست ندارن دیگه. انتظار دارید بهروز راد همه رو سلاخی کنه که چرا جواب سوالات فلانی رو نمیدین؟!!
    نکته مهم تر اینکه خیلی جالبه.
    دوستان میان به بهانه انتقاد!! پست ارسال میکنن و بعد شیپور به دست میگیرن و داد میزنن:
    ایها الناس بیاید از پست 17 من تشکر کنید!! خوب قسم حضرت عباس رو باور کنم یا دم خروس رو؟
    حالا یکی بیاد اعتراض کنه میشه چاپلوس؟؟
    اگر کسی مشکل تشکر داره، به من پیغام خصوصی بده تا شخصاً از تک تک پست هاش تشکر کنم!
    بنده خودم به شخصه از مدیران شکایت هم کردم، حتی تاپیک مال من هم نبود! ولی دیگه دلیل نمیشه که هر چیزی رو بهانه کنیم و بیافتیم به جان خلق الا......
    در مورد نون و نوا!! هم باید عرض کنم فرضاً علی کشاورز از مدیریت اینجا چه خیری دیده که من بخوام با چاپلوسی ازش چیزی بدست بیارم. با این فرمایشات شما بنده شک میکنم که شاید با انتقادات بی جهت شما به منفعت هایی میرسید!
    همینطور بنده با انتقاد مخالف نیستم. بلکه با روند خواسته ها در این تاپیک مشکل داشتم. چون اصلاً معلوم نیست حرف حساب دوستان چیه. هرکس یه چیز میگه.
    بنده هم دیگه به چاپلوسی ادامه نمیدم!!
    موفق باشید
    آخرین ویرایش به وسیله مرتضی پیروزی : دوشنبه 12 مهر 1389 در 19:00 عصر

کاربر دائمی آواتار Dr.Bronx
    محل زندگی
    Hosna Soft

هر چند همه دوستان دانشمند و برنامه نویسم میدونید که شرط رسیدن به موفقیت و بالا بردن سطح کیفی کارها توجه به انتقادات و استفاده از نظرات مخالفین هست به هر حال امیدوارم دوستان دست از تملق بردارن و جناب کرامتی هم توجه بیشتر به پایین امدن سطح کیفی سایت بنمایند جلساتی تشکیل بدن و ریشه این افت کیفی رو بررسی کنند
    امیدوارم همیشه پیروز و موفق باشید
    یا علی
    شما که برای همه آرزوی پیروزی و موفقیت برای همه میکنی چرا ؟
    شما که یا علی میگی چرا دوست عزیز ؟

حضرت علی هم به مردم تهمت ناروا میزد ؟
    چاپلوسی و تملق ؟
    دوست عزیز تهمت بزرگی هست که به افراد میزنید .

استفاده از نظرات مخالفین ؟
    نمیخوام بحث رو سیاسیش کنم اما
    چرا راه دور بریم . همین ایران . اگر دولت فعلی به حرف مخالفین اخیر گوش کرده بود فکر می کنی الان شما با خیال راحت می تونستی بشینی توی خونت کارتو بکنی ؟
    نه دوست عزیز مخالف باید نظر بده ، انتقاد کنه ، پیشنهاد بده . بزرگان و صاحب نظران و کسانی که نظرشون حائز اهمیت هست اون رو بررسی کنند اولا که اگر قابل بررسی بود ادامه میدند و شروع می کنند در موردش بحث می کنند اگر نبود که هیچی مثل هزاران هزاران انتقاد بی مصرف دور ریخته میشه .

این دوستمون هم (Mohandes2009) تاپیکی ایجاد کرده با عنوان "چگونه مدیر سایت شویم !" بعد ایشون اومدن توی پست اول گفتند : چجوری می شه مدیریت سایت را تغییر و تحول داد و بهتر از گذشته کرد

بعد یک نفر دیگه اومد بحث رو به بیراهه کشید و صحبت جناب آقای کیانی رو به میون آورد و از آنجایی که ایجاد کننده تاپیک هم به هیچ وجه خودش اطلاعی از منظور اصلیش در مورد ایجاد این تاپیک نداشت اون بحث رو در پیش گرفت و کار رسید به این پست : https://barnamenevis.org/showpo...8&postcount=17

بعد هم که سعی در جمع کردن افرادی جهت تغییر جو فعلی به نفع خودشون کردند .

نوشته شده توسط Mohandes2009
    سلام خوبی؟

بیا این بحث از پست 17 من تشکر کن اگه بقیه هم خواسی تشکر کن مرسی
    بعد هم که سعی در تغییر ذهنیت افراد به اصطلاح ساده لوح و کم اطلاع از شرایط سایتهای دیگه شد .

در همه فروم های برنامه نویسی خارجی بقدری سرعت پاسخگویی به سوالات بالاست که شما 5 ثانیه بعد صفحه را رفرچ کنید جوابتون نوشته شده!! چرا برنامه نویس نباشه اینجوری؟!
    خب اینجاست که باید یکی جواب بده به این سوالات وقتی بیشتر اعضای یک سایت مبتدی باشه چه انتظاری از بقیه اعضا میره؟
    دوست عزیز اگر بیشتر اعضای سایت مبتدی هستند و شما حرفه ای هستید لطف کنید و به سوالات پاسخ بدید در غیر این صورت هیچگونه حقی ندارید که در مورد اطلاعات افراد اظهار نظر بفرمایید .

منظورم من همون فرم StackOverflow بود حالا 5 ثانیه که بله من زیاد شورش کردم ولی خیلی زودتر از سایت برنامه نویس جواب میدند!
    باز هم سعی در تغییر جو دارید . دوست عزیز همونطور که دوستان دیگه هم گفتند و بارها هم گفته شده :

هیچ کس تعهد کتبی برای پاسخ گویی به سوالات نداره. هر کس هم تا زمانی که دوست داره اینجا فعالیت میکنه. نه نامه فدایت شوم برای عضویت به کسی فرستادن و نه تهدید برای فعالیت نکردن.
    در صفحات بعد هم شما مجددا بر خلاف دو نوشته قبلی خودتون اظهار نظر کردید

اساس این بحث بر 3چیزه یکی: چیکار کنیم سایت بهتر بشه و سرعت پاسخگویی بره بالا دو: وظایف خاصی برای مدیران تعریف بشه 3:دوستانی که از نظر علمی لایقند مدیری بشن
    که هیچ کدوم از اینها با دو گفته قبلی شما همسان نیست .

شاید من درک درستی ندارم، لطفا یکی به من بگه برای حذف تاپیک تکراری و پست بی محتوا، برای اصلاح عناوین نامناسب، برای برخورد با توهین ها و در کل اعمال قوانین انضباتی سایت چه جور لیاقت و توانایی علمی ای مورد نیاز هست؟
    یعنی واقعا از بین این 3000 کاربر فعال 50 نفر پیدا نمیشن که بتونن در انجام این امور به مدیران سایت کمک کنن تا این عزیزان وقت بیشتری برای سر و سامون دادن به وضعیت علمی سایت داشته باشن؟
    نه دوست عزیز پیدا نمیشه . یکسری نکات دیگه هم هست که غافلید از اونها
    1- اخلاق
    2-شعور
    3-درک
    4- جنبه
    5- ادب
    6- تجربه
    7-....
    و چندین مورد دیگه که توی این 50 نفری که از 3000 نفر میمونه شاید 5 الی 10 نفر با شرایط بالا تطابق داشته باشه .
    موارد بالا رو هم اگر خواستید تک تک براتون توضیح بدم که چه ارتباطی داره .

این روز ها شاهد هستیم که روز به روز اعتراض ها نسبت به سیاست "جذب حداقلی و دفع حداکثری" بعضی ها داره بیشتر و بیشتر میشه همه کاربران مینالند از پاسخ نگرفتن به سوالات همه هم نگیم خیل عظیمی از انها .
    من از شما عذر میخوام که بودجه کافی نداره سایت که به یکسری از افراد بده جهت پاسخگویی به افراد !!

سال های 84 و کمی قبل تر دلسوزانه تر تو سایت برخورد میکردند!از پاسخ ها معلومه
    جالبه ؛ شما سال 88 عضو سایت شدید و از وضعیت سال 84 میگید .
    به نظر خودتون و با منطق خودتون دلیل این چی میتونه باشه ؟
    آیا جز این هست که اون افراد دلسرد شدند و دیگه رغبتی برای پاسخگویی ندارند ؟
    دلیل این هم همین انتقاد های بیجا و دلسرد کردن این افراد هست ؟
    مگه مدیران الان چه کسانی هستند ؟
    آقای xxxx.xxxx مگه از اول مدیر سایت بودند ایشون . نخیر ، مثل من و شما از صفر پست شروع کردند . پست هاشون هم با پاسخگویی به افراد زیاد شده . اگر هم شک دارید میتونید پروفایل ایشون رو مشاهده کنید .

در آخر هم از شما میخوام ابتدا موضع خودتون رو مشخص کنید . چون اگر سوال شما واقعا همون چگونه مدیر شویم بود که در پست بعدی آقای راد پاسخ شما رو دادند . اما اگر مسئله دیگری هست شفاف صحبت کنید موضع اصلی شما مشخص بشه .

موید باشید ./

صفحه 3 از 3 اولاول 123

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •