نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: چطور می تونم از خروجی نرم افزار Flash Menu Lab در یک فایل فلش استفاده کنم ؟

کاربر جدید آواتار superhacker2009
    محل زندگی
    شهر همیشه باران

Question چطور می تونم از خروجی نرم افزار Flash Menu Lab در یک فایل فلش استفاده کنم ؟

من یک منو با نرم افزار Flash Menu Lab Pro 2.0 ساختم حالا می خوام کل فایل های خروجی مثل تصاویر، فایل صوتی ، فایل XML و دو فایل جاوا اسکریپت رو به یک فایل swf تبدیل کنم
    آیا امکان چنین کاری هست ممنون می شم اگه راهنماییم کنین و اگر می تونین یه فایل نمونه هم بزارین

Using No Way As Way Having No Limitation As Limitation

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: چطور می تونم از خروجی نرم افزار Flash Menu Lab در یک فایل فلش استفاده کنم ؟

امکانش هست اما
    معمولا با خود نرم افزار فلش این کار رو میکنند.
    فایل جاوا اسکریپت هم تبدیل به swf نمیشه اما میتونه با فایل swf در ارتباط باشه
    کلا فایلها رو میتونید از بیرون فایلتون هم لود کنید اما این کار را هم باید از طریق اکشن اسکریپت و محیطهای توسعه فلش انجام بدید

کاربر جدید آواتار superhacker2009
    محل زندگی
    شهر همیشه باران

نقل قول: چطور می تونم از خروجی نرم افزار Flash Menu Lab در یک فایل فلش استفاده کنم ؟

در واقع من می خواستم برای منوی افقی سایتم از طرحی که این نرم افزار تولید می کرد به دلیل زیبایی و سادگیش استفاده کنم و انو وارد سیستم مدیریت محتوای جوملا 1.5 کنم و لی ماژولی که امکان استفاده از فایل فلش رو میده نمی تونه ارتباط فایلهای جانبی رو تشخیص بده و در عمل جواب نمی ده رو همین حساب دیگه بیخیال منوی آماده شدمو فعلا مشغول ساخت منو با CSS و Jquery هستم

salam
    chera flash menu lap vaghti publish migiram va dar safe asp.net miyaram
    neshon mide !! ama ye payam error miyad ro sitam ke ejra shode mige LEGAL DoMAIN ra bayad vared konid !!!
    har chi ham mizaram kar nemide va bazam in payam miyad to site man !!
    komak konid plz zood

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •