نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: درخواست همکاری در ترجمه کتاب ساخت کنترلهایASP.NET

کاربر دائمی آواتار aserfg
    محل زندگی
    Asp+.net

درخواست همکاری در ترجمه کتاب ساخت کنترلهایASP.NET

با سلام . با توجه به اینکه می دونم خیلی دوستان می خوان آموزش ساخت کنترلهای ASP.NET رو داشته باشن از جمله خود من کتابی هست نوشته آقای دکتر شهرام خسروی که بسیار کامل این مبحث رو توضیح داده البته چند صفحه ای توسط آقای بابک خلدیان ترجمه شده که ناچیزه کل کتاب دارای1227 صفحه است و با متنی تقریبا روان نگاشته شده ولی من اعتقاد دارم خواندن یه کتاب به زبان فارسی بسیار اثر آموزشی بیشتری داره چون زمانی که شما دارید کتاب زبان اصلی را می خونید مقداری از مغز آدم درگیر برگرداندن کلمات می شه . در هر صورت من حاضرم با تعدادی از بچه ها که دوست دارن با هم این کتاب رو ترجمه کنیم و در اختیار دیگر دوستان سایت برنامه نویس قرار بدیم .اگه تعداد بچه ها زیاد باشه مسلما این کار خیلی سریع انجام خواهد شد
    اگر کسی هست لطفا اعلام کنه .
    این کتاب از نظر بنده بسیار ارزشمنده اونایی که می خوان دانلودش کنند نام کتاب :Professional ASP.NET 2.0 Server Control and Component Development
    لینک دانلود : http://p30parsi.com/forum/showthread.php?t=34713
    لینک توی فروم هست و لینک مستقیمش رو ندارم .
    آخرین ویرایش به وسیله aserfg : شنبه 17 مهر 1389 در 22:53 عصر

کاربر دائمی آواتار alonemm
    محل زندگی
    تهرانپارس

نقل قول: درخواست همکاری در ترجمه کتاب ساخت کنترلهایASP.NET

دوست من :

من آماده ام.

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

کار خیلی قشنگی هست ، ولی در نظر داشته باشید ترجمه متون تخصصی الاوه بر داشتن تخصص مترجم نیاز به تبحر هم هست؟!
    تعداد 15 نفر جمع شوند و کتاب رو هر کدام با شیوه و روان خود به اندازه درک اون موضوع ترجکه کنند، خوب اون وقت فقط یه ترجمه داریم؟! نه یه کتاب تاثیر گذار.
    من یه رمانی دارم که هر از چند سالی وقت می کنم قسمتی این رمان رو می خونم با ور کن اینقدر این رمان قوی نوشته شده که بعد چندین سال از خواند بخش اول اون من هنوزم به خاطر دارم ؟! درسته رمان با کتاب تخصصی فرق می کنه ولی این فقط یه مثال بود ؟!
    من در اوایل یادگیری Asp.net مرتب کتاب های می گرفتم و باور کنید همشون هم محتواشان تغریبا یکی بود ولی شیوه بیان هرکدام متفاوت؟! و من با خواندن کتاب ترجمه آقای X حدود یک سال! از بحث پرت شدم.

قبل شروع کار ابتدا یه تست روان ترجمه از هم بگیرید.
    (اگر به من باشه که از یه جمله 3 تا 4 کلمه رو فاکتور می گیرم و همچنین یه سری پاراگراف ها رو؟!)

موفق باشی.

کاربر دائمی آواتار aserfg
    محل زندگی
    Asp+.net

aminghaderi شما درست می گی ولی همون طور که گفتم کتاب تقریبا دارای ریتم روانی است . در هر صورت این کتاب یه مرجع کامل برای ساخت کامپوننت است یعنی با خوندن اون تمام جزئیات برای همه روشن خواهد شد . اگه 12 نفر اعلام آمادگی کنند هر نفر 10 صفحه فکر کنم بسیار کار ساده می شه و طی دو روز ترجمه کتاب آماده می شه باور کنید 60% بچه ها از جمله خود من آشنایی اندکی با ساخت کامپوننت داریم ولی داشتن یه درک صحیح خیلی می تونه مفید باشه .
    خوهشا نظرات شخصی ندین فقط کسانی که قصدکمک دارند اعلام آمادگی کنند .
    همیشه عادت نکنیم به استفاده از کارهای آماده دیگران .
    اگه دقت کنید تاپیکهایی که اینجوری شروع می شن :
    دانلود کنید : سورس آماده یه... n نفر اون تاپیک رو می بینند و دست مریزاد می گن ولی ...

با سلام
    من فکر می کنم اولین موضوعی که راجع به این کتاب باید بحث بشه اینه که آیا این کتاب ارزش ترجمه را داره
    اگه لطف کنین فهرست کتاب را بزارین متشکر می شم شاید با دیدن فهرست من هم بتونم یکی از شما باشم
    در هرصورت این کار رارجج مینهم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •