نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: afp و فاکس

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دامغان

afp و فاکس

با سلام به اساتید عزیز-برای برنامه تحت وب با فاکس(فقط برای یک شبکه *** نه اینترنت) دوستان در پستهای قبل نظر داده اند با afp عملی هست.من نتونستم afp رو download کنم.اولا چطور میتونم تهیه کنم(رایگان یه غیر رایگان)ثانیا از کجا در مورد نحوه کار با اون اطلاعات کسب کنم.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دامغان

نقل قول: afp و فاکس

سلام-باید بی خیال وب با فاکس شد؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دامغان

با سلام و تشکر,هردو به http://www.afpages.com ارجاع میدهند که ظاهرا دیگر فعال نیست.

مدیر بخش آواتار binyaz2003
    محل زندگی
    کرمان

از اين استفاده کنيد :
    http://activevfp.codeplex.com/
    وب سایت شخصی
    وبلاگ آموزش ویژوال فاکس پرو - به دلیل تعطیل شدن میهن بلاگ نوشته های وبلاگ به وب سایت شخصی منتقل شدند.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دامغان

باسلام-فایلی رو که دانلود کردم حاوی چند تا فایل و پوشه بودو هیچ چیز نصبی نداشت.برای help هم هر چی جستجو کردم چیزی که بتونم استفاده کنم پیدا نکردم.میشه لطفا بفرمایید از کجا میتونم راهنمایی بگیرم؟ایا بایداز asp و html هم اطلاعات داشت؟
    -جایی که کار میکنم به بهانه وب بیس نبودن برنامه فاکس حاضر شدند چند میلیون!پول بدهند تا برنامه ای که با فاکس براحتی(حتی برای من مبتدی)میشد تهیه کرد ,تهیه کنند.اونم نه برای استفاده در اینترنت بلکه برای یک شبکه *** .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    دامغان

سلام-ظاهرا همون توضیحات کم صفحه اصلی سایت بعنوان help کافیه!هیچ نصبی نیاز نیست.فقط باید در سرورIIS نصب بشه و فایلهای zip شده رو تو پوشه ای که با نصب IIS ساخته میشه کپی و unzip کرد.ظاهرا باید html هم بلد باشیم.ولی با بررسی مثال عنوان شده میشه بدون اطلاع قبلی از html ,کارایی (مثلا چند گزارش ساده) انجام داد.من که کلی ذوق زده شدم از اینکه کدهای فاکس رو در فایل html میشه قرار داد.امیدوارم اساتید عزیز از تجربه های احتمالی در زمینه وب با فاکس دریغ نفرمایند.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •