نمایش نتایج 1 تا 12 از 12

نام تاپیک: VbTitleExpander، افزونه ای برای نمایش خلاصه ای از محتوای تاپیک در زیر عنوان تاپیک

Thumbs up VbTitleExpander، افزونه ای برای نمایش خلاصه ای از محتوای تاپیک در زیر عنوان تاپیک

مطمئناً در فروم هایی که بر اساس سیستم vBulletin پیاده سازی شده اند مشاهده کرده اید که در هنگام مشاهده ی لیست "نوشته های تازه" یا لیست "تاپیک های یک بخش"، خلاصه ای از محتوای تاپیک با قرار دادن اشاره گر ماوس بر روی عنوان تاپیک ظاهر می شود. در این حالت در هر لحظه فقط خلاصه ی محتوای یک تاپیک را خواهید دید. اما اگر قصد داشته باشید به سرعت خلاصه ای از محتویات تمامی تاپیک های موجود در صفحه را به صورت یکجا ببینید؟؟؟

VbTitleExpander افزونه ای است که برای Firefox و Opera Alpha 11.0 نوشتم و خلاصه ای از محتویات تاپیک را در زیر عنوان تاپیک نمایش خواهد داد.
    این افزونه بر روی تمامی نسخه های Firefox کار می کند.
    نمونه ای از عملکرد این افزونه را در بخش "گفتگوی عمومی کامپیوتر و فناوری اطلاعات" این سایت در تصویر ذیل مشاهده می کنید:

آپدیت اول: 27 مهر 1389 >>> پشتیبانی از آخرین نسخه ی VB، نسخه ی جاری 4.0.8 هست.
    آپدیت دوم: 7 آبان 1389 >>> نگارش سازگار با مرورگر Opera نیز منتشر شد.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله Behrouz_Rad : جمعه 07 آبان 1389 در 21:13 عصر

نقل قول: VbTitleExpander، افزونه ای برای نمایش خلاصه ای از محتوای تاپیک در زیر عنوان تاپیک

ممنون آقای راد خیلی افزونه ی جالبی هست.:)

بالاخره منم اغفال کردید و از ffاستفاده میکنم:D

VIP آواتار raziee
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: VbTitleExpander، افزونه ای برای نمایش خلاصه ای از محتوای تاپیک در زیر عنوان تاپیک

سلام جناب راد.
    افزونه بسیار مفیدی رو نوشتید.
    تشکر بابت زحمتی که کشیدید.
    نگو به سرنوشت میبازی - تو بخوای فردا رو میسازی

سلام جناب راد .
    فوق العاده ست . ممنون بابت زحمتی که برای این افزونه کشیدید .
    معرفی کردنش در سایت های دیگه با اجازه خودتون که مشکلی نداره ؟؟؟

مرسی از لطف دوستان.
    نقل قول نوشته شده توسط Netsky
    معرفی کردنش در سایت های دیگه با اجازه خودتون که مشکلی نداره ؟؟؟
    خیر، منبع رو ذکر بفرمایید مشکلی نداره.

موفق باشید.

سلام
    افزونه زیبایی طراحی کردید
    ایراد خاصی هم نمیبینم ولی به عنوان پیشنهاد فونت متن خلاصه شده رو اگه از حالت Bold در بیارید بهتر میشه.
    چون عنوان تاپیک اصلا تو چشم نمیاد
    موفق باشید

کاربر دائمی آواتار Saeed.Masoumi
    محل زندگی
    نامعلوم

سلام
    با تشکر از جناب راد این قضیه قبلا هم مطرح شده بود و آقای موسوی با استفاده از Greasemonkey و جاوا اسکریپت روشی دیگر برای این کار ارائه داده بودند:
    در این لینک توضیحات را کامل بخوانید.
    ممنون

نسخه ی 1.5 رو با قابلیت پشتیبانی از آخرین نسخه ی vBulletin (نسخه ی 4.0.8) از پست اصلی دانلود بفرمایید.

نقل قول نوشته شده توسط Saeed.Masoumi
    با تشکر از جناب راد این قضیه قبلا هم مطرح شده بود و آقای موسوی با استفاده از Greasemonkey و جاوا اسکریپت روشی دیگر برای این کار ارائه داده بودند:
    ندیده بودم. دستشون درد نکنه. هر چند تفاوت هایی وجود داره.

موفق باشید.
    آخرین ویرایش به وسیله Behrouz_Rad : چهارشنبه 28 مهر 1389 در 00:35 صبح

کاربر دائمی آواتار mmssoft
    محل زندگی
    Middle of nowhere

واقعا افزونه مفیدی هست...
    واسه من که کاربر ثابت فایرفاکس هستم، خیلی خوبه... :D
    راستی میتونی اسمش رو تغییر بدی و توی سایت خود فایرفاکس هم بذاریش (بخش Add-ons)

نقل قول نوشته شده توسط mmssoft
    راستی میتونی اسمش رو تغییر بدی و توی سایت خود فایرفاکس هم بذاریش (بخش Add-ons)
    قبلاً این کار رو کردم:
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/242724/

کاربر دائمی آواتار حمید محمودی
    محل زندگی
    0x0001

جناب راد، این متنی که در زیر عنوان تاپیک ها نمایش پیدا میکنه رو نمیشد Bold نمیکردی؟

من به شخصه بخاطر همین قضیه disableش کردم.

همون طور که می دونید Opera چند روز پیش در نسخه ی آلفای Opera 11.0 امکان ایجاد Extension برای Opera رو فراهم کرد.
    من این افزونه رو برای دوستداران Opera نیز نوشتم که از پست اصلی می تونید دانلود بفرمایید.

موفق باشید.

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •