نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: آیا میشه برای ارسال پیامک و پیش شماره های مثل 3000 از GSM Modem استفاده کرد؟

آیا میشه برای ارسال پیامک و پیش شماره های مثل 3000 از GSM Modem استفاده کرد؟

با سلام

آیا میشه برای ارسال پیامک و پیش شماره های مثل 3000 از GSM Modem استفاده کرد؟

اگه میشه بی زحمت راهنمایی کنید چکار باید کرد

با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: آیا میشه برای ارسال پیامک و پیش شماره های مثل 3000 از GSM Modem استفاده کرد؟

فکر نمیکنم بشه
    برای اینکار میتونید با یکی از شرکتهای ارائه کننده پنل SMS همکاری کنید و با دریافت رابط برنامه نویسی اونها از طریق وب سایتشون به ارسال اس ام اس اقدام کنید.

نقل قول: آیا میشه برای ارسال پیامک و پیش شماره های مثل 3000 از GSM Modem استفاده کرد؟

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    فکر نمیکنم بشه
    برای اینکار میتونید با یکی از شرکتهای ارائه کننده پنل SMS همکاری کنید و با دریافت رابط برنامه نویسی اونها از طریق وب سایتشون به ارسال اس ام اس اقدام کنید.
    میشه بیشتر توضیح بدید؟

یعنی هیچ راهی نیست که خودم بتونم مستقیما اینکارو بکنم و احتیاجی به شرکت نداشته باشه؟

غیر از جی اس ام و اینترنتی (شرکت های واسط) آیاراه دیگه ای هست؟
    و یه سوال دیگه , از طریق جی اس ام مودم فقط و فقط میشه از شماره های موبایل استفاده کرد؟یعنی هیچ راهی نداره ؟ و بی زحمت بگید اگه بخوام از شماره موبایل استفاده کنم تعداد اس ام اس های دریافتی و ارسالی اون در دقیقه چقدر هست(حداکثر)؟و همچنین هزینه رو هم بفرمایید

باتشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نمیدونم راهی داره یا نه ولی تا اونجایی که من دیدم اکثر شرکتهای فعال در این زمینه از این روش استفاده میکنند.
    به عنوان مثال شما مراجعه میکنید به وب سایت شرکت X و درخواست پنل SMS میکنید ، این شرکت هم به شما یک DLL میده و تعداد مشخصی پیام به حساب Y تومان ، حالا شما میتونید از این DLL در برنامه خودتون استفاده کنید تا از طریق اینترنت و شماره اختصاص داده به شما پیام ارسال کنید حالا معمولا" کاری که انجام میشه این هست که شرکتها میان این برنامه رو مینویسن و به مشتری میفروشن ، هر وقت مشتری درخواست پیام بیشتر کرد خودشون از وب سرویس مربوطه خریداری میکنن.

نقل قول نوشته شده توسط Nima NT مشاهده تاپیک
    نمیدونم راهی داره یا نه ولی تا اونجایی که من دیدم اکثر شرکتهای فعال در این زمینه از این روش استفاده میکنند.
    به عنوان مثال شما مراجعه میکنید به وب سایت شرکت X و درخواست پنل SMS میکنید ، این شرکت هم به شما یک DLL میده و تعداد مشخصی پیام به حساب Y تومان ، حالا شما میتونید از این DLL در برنامه خودتون استفاده کنید تا از طریق اینترنت و شماره اختصاص داده به شما پیام ارسال کنید حالا معمولا" کاری که انجام میشه این هست که شرکتها میان این برنامه رو مینویسن و به مشتری میفروشن ، هر وقت مشتری درخواست پیام بیشتر کرد خودشون از وب سرویس مربوطه خریداری میکنن.
    ممنون دوست عزیز میشه بی زحمت اسم چنتا شرکت ساکن شیراز رو بفرمایید (میخوام حضوری صحبت کنم)

با تشکر

کاربر دائمی آواتار a_mohammadi_m
    محل زندگی
    زنجان

با سلام
    چندتا نکته
    1- دوتا راه حل برای ارسال پیام کوتاه وجود داره :
    الف - مودم GSM با سیمکارت خودتون و امکانات و سرعت و هزینه مانند موبایل معمولی وشارز با بسته های معمول ارسال پیامکی و... هر اپراتور دلخواه
    ب- سرویسهای SMS با سر شماره های 1000 و 3000 و 5000 و جدیدا 021 ، سرعت بهتر از ارسال با مودم ، هزینه ها بر اساس تعرفه هر شرکت ارائه دهنده سرویس
    - روشهای ارسال در این مورد به دو صورت میشه :
    1- مراجعه به سایت ارائه دهنده سرویس و عضویت و خرید پنل با شماره انتخابی یا تصادفی البته شماره انتخابی هزینه اولیه بیشتری داره . ارسال پیامها از طریق پنل اون شرکت
    ( مجبورید شماره مشتریان تون رو در سامانه شرکت ارائه دهنده وارد کنید )
    2- استفاده از روش Web Service داخل نرم افزار خودتون که میتونه Application یا Web Site باشه و به هر زبان دلخواهی برنامه نویس اش کنید و اطلاعات مشتریانتون فقط داخل برنامه خودتون هست
    البته تمامی شرکتهای ارائه دهنده SMS روش وب سرویس رو ممکنه نداشته باشن ، من خودم SMS.ir رو پیشنهاد میدم که در سایتش مثالهای آماده برای برنامه نویسی سرویس رو هم ارائه میده

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •