نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: پیاده سازی سیستم CMMS (سیستم تعمیر و نگهداری) تحت وب

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

پیاده سازی سیستم CMMS (سیستم تعمیر و نگهداری) تحت وب

سلام دوستان همونطور که از اسم این تاپیک معلومه می خوام همچین سیستمی رو پیاده کنم حالا لطفا بگید بهتره با WebSite این کار رو انجام بدم یا با WebApplication لطفا دلیل علمی بیان کنید؟
    ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول: پیاده سازی سیستم CMMS (سیستم تعمیر و نگهداری) تحت وب

از بازدید کنندگان محترم این تاپیک تقاضا می کنم به بنده جواب بدهند!

سلام منظورتو از cmmsنمي دونم چيه ولي من دارم يه cmsبا asp .net مي نويسم كه از website استفاده كردم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط naimeh مشاهده تاپیک
    سلام منظورتو از cmmsنمي دونم چيه ولي من دارم يه cmsبا asp .net مي نويسم كه از website استفاده كردم
    همونطور که نوشتم سیستم تعمیر و نگهداری هست اون که شما می گی ساخت نرم افزار مدیریت محتواست اما این یه نرم افزار ویندوزی هست که تحت وب نوشته می شود در کارخانجات بزرگ استفاده می شود و بحث های PM و CRM و EM و غیره را پوشش می دهد

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

شخصا برام فرقی نداره؟!
    ولی WebApplication بهتره! (دلیل : در بخش asp.net سرچ کنید ، قبلا دوستان کلی توضیح دادند.)
    اصل تحلیل و طراحی سیستم هست. (نظر شخصی)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول نوشته شده توسط aminghaderi مشاهده تاپیک
    شخصا برام فرقی نداره؟!
    ولی WebApplication بهتره! (دلیل : در بخش ASP.NET سرچ کنید ، قبلا دوستان کلی توضیح دادند.)
    اصل تحلیل و طراحی سیستم هست. (نظر شخصی)
    تنها به این علت که در WebApplication می شه یه پروژه داشت و چند وبسایت زیر شاخه اون پروژه بشن و اینکه می توان از وب سرویس ها استفاده کرد WebApplication بهتره؟

نمی دونم شاید چون من تا حالا کار نکردم نمی دونم این دو قابلیت چقدر در بهبود کار مؤثرند جایی هم مطلب درست و حسابی دربارشون پیدا نمی کنم

به هر حال ممنون از پاسختون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

کاش افراد با تجربه این سایت یه نظر کارشناسانه با دلیل و استناد بیان می کردند
    باور کنید هر چی گشتم چیز قابل استنادی پیدا نکردم

سلام منم همچين كاري رو شروع كردم . منابع خارج از ايران وب سايت رو تاييد كردن اونم به دليل اينكه ميشه اين نرم افزار رو گسترش داد و روي اينترنت قرار داد و تعميمش داد . اما منابع داخلي به خاطر اشكال در اينترنت و حتي اينترانت APPLICATION رو ترجيح مي دن . من شخصا نظرم اينه كه Application بهتره هم به اون دليلي كه گفتم و هم به دليل اينكه سورس برنامه ات قابل كنترل تره و مهمترين دليل اينكه انعطاف بيشتر سرعت بالاتري در برنامه نهاييت وجود خواهد داشت . من چندين ساله كارم برنامه ريزي نگهداريو تعميراته و شغل فعلي من هم همينه و بزودي مي خوام اين طرح رو پياده كنم. اگر طرح كلي راجع به تحليل يك نرم افزار در اين زمينه دارين خوشحال ميشم با هم در تبادل اطلاعات باشيم . اينم شماره منه 09379504904 لطفا قبلش پيام كوتاه بزنيد .

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

cmms کوتاه شده عبارت Computerized Maintenance Management System به معنی سیستم مکانیزه مدیریت نگهداری و تعمیرات می باشد.

بسته‌های CMMS برای هر سازمانی که باید عملیات نگهداری تعمیرات برروی تجهیزات انجام دهد می‌تواند مفید باشد.
    برخی از محصولات CMMS روی بخش خاصی از صنعت متمرکز شده‌اند (مثلا برخی تنها برای نگهداری و تعمیرات سیستم‌های حمل و نقل عمومی طراحی شده‌اند) و برخی دیگر عمومی‌تر می‌باشند.
    امروزه بسته‌های نرم‌افزاری آماده CMMS دامنه وسیعی از امکانات و قابلیت‌ها را پوشش می‌دهند،‌هرچند که به‌همان نسبت دامنه قیمتی گسترده‌ای نیز دارند. بنابراین نکته مهم در تهیه یک CMMS شناخت مناسب از میزان نیاز سازمان به مکانیزاسیون سیستم‌های نت می‌باشد.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •