نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: شبکه کردن 2 ویندوز سون با هم! و,وصل شدن به اینترنت توسط ویندوز دوم

شبکه کردن 2 ویندوز سون با هم! و,وصل شدن به اینترنت توسط ویندوز دوم

با عرض سلام به دوستان من اخیرا2 تا مشکل واسم پیش اومده که گفتم بیام اینجا بپرسم شاید کسی از دوستان بلد باشه!
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    می خوام 2 تا ویندوز سون رو با هم شبکه کنم! یه 32 بیت و یه 64 بیت! بعد تنظیمات ای پی و Advance sharing رو هم انجام دادم!! و 2 تا کامپیوتر هم همدیگه رو پیدا می کنن ولی وقتی می خوام یه فایل رو باز کنم

همچین اروری رو میده!!!
    سوال 2:بعد چون اینجا اینترنت وایرلس است. می خوام وقتی با یک لب تاپ وصل می شم به وایرلس .لپ تاب دیگه بتونه با کابل به اینترنت وصل شه مثل کافی نت ها
    ممنون می شم اگه جوابم رو بدین

کاربر دائمی آواتار mhsaleh
    محل زندگی
    Tehran

نقل قول: شبکه کردن 2 ویندوز سون با هم! و,وصل شدن به اینترنت توسط ویندوز دوم

در رابطه با مسئله اول باید بگم که مشکل در عدم وجود مجوز جهت استفاده از فولدر شیر شده می باشد. برای رفع آن روی فولدر مورد نظر کلیک راست نماید در Properties مجوز لازم جهت استفاده سایر کاربران را انتخاب نمایید که حداقل باید امکان خواندن داشته باشند.
    در رابطه با مورد دوم شما باید امکان استفاده سایر کاربران را از درگاه شبکه بی سیم خود فراهم سازید و رایانه شما لپ تاپ شما به صورت یک روتر برای رایانه دوم شما عمل نماید.

نقل قول نوشته شده توسط bndclub مشاهده تاپیک
    با عرض سلام به دوستان من اخیرا2 تا مشکل واسم پیش اومده که گفتم بیام اینجا بپرسم شاید کسی از دوستان بلد باشه!
    سوال 2:بعد چون اینجا اینترنت وایرلس است. می خوام وقتی با یک لب تاپ وصل می شم به وایرلس .لپ تاب دیگه بتونه با کابل به اینترنت وصل شه مثل کافی نت ها
    ممنون می شم اگه جوابم رو بدین
    در مورد سوال دوم اینجا رو ببینید
    http://www.i-phone.ir/forums/thread14830.html
    پست اولی که نوشتم شبکه کردن ویندوز و مک هست و پست دوم شیر کردن .
    همون تنظیماتی رو که برای مک نوشتم میتونید تو ویندوز روی local area connection انجام بدید .

نقل قول نوشته شده توسط mhsaleh مشاهده تاپیک
    در رابطه با مسئله اول باید بگم که مشکل در عدم وجود مجوز جهت استفاده از فولدر شیر شده می باشد. برای رفع آن روی فولدر مورد نظر کلیک راست نماید در Properties مجوز لازم جهت استفاده سایر کاربران را انتخاب نمایید که حداقل باید امکان خواندن داشته باشند.
    در رابطه با مورد دوم شما باید امکان استفاده سایر کاربران را از درگاه شبکه بی سیم خود فراهم سازید و رایانه شما لپ تاپ شما به صورت یک روتر برای رایانه دوم شما عمل نماید.
    سلام! ممنون از پاسختون ولی من این کار رو قبلا انجام دادم و جواب نداد واسه همین اومدم تو فروم پرسیدم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •