نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: Save dialog در ASP

Unhappy Save dialog در ASP

سلام دوستان
    من تو برنامم نیاز دارم یه Save dialog داشته باشم .ولی کنترل Save Dialog در Asp نیست.ضمنا نمیخوام لینک باشه که وقتی رو لینک میزنه مثلا فایل رو دانلود کنه.
    به طور خلاصه میخوام اول مسیر فایل رو با Save Dialog مشخص کنم و بعد با زدن یه باتم اول یه فایل رو به صورت RunTime بسازه و سپس اون فایل رو در مسیر تعیین شده در Save dialog ذخیره کنه.
    چه کار کنم؟
    اگر راهی به ذهنتون میرسه لطفا دریغ نکنید.
    پیشاپیش ممنون

کاربر دائمی آواتار aminghaderi
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: Save dialog در ASP

کدوم save dialog فایلی رو runtime می سازه که شما می خوای این کار صورت بگیره؟!
    این کار با منطق جور در نمی یاد؟!
    تمام فایل ها که تکس نیستند! هر فایل ساختار خودش رو داره و نمی شه به این راحتی ها فایلی رو ساخت ؟! مثلا mp3 ?!
    save dialog ها معمولا مسیر رو می گیرند و مسیر رو به تابعی که قصد ذخیره فایل رو داره پاس مس دهند.
    در ثانی کجا قراره فایل رو ذخیره کنید؟؟؟ سرور یا کلاینت؟؟
    برای سرور به نظر من از یه کامپوننت استفاده کنید (بچه های سایت قبلا فکر می کنم یه کامپوننت خوب ساخته بودند ، گرچه کلا نمی شه روی سرور زیاد روی مسیر منور داد. ) ، یا خودتون یکی بسازید.

برای کلاینت هم به نظر من از جاوا اسکریپت باید کمک بگیرید.

موفق باشید.

شما باید فایلتون رو توی یک فولدر save کنید. بعد مسیر اون فایل رو هم توی دیتا بیس.
    بعد به راحتی یک مثلا hyper link قرار بده که مقدا ر url رو از فیلد data base بگیره .
    با این کار با کلیک کردن دقیقا پنجره save dialog باز میشه و میتونید save کنید.

کاربر دائمی آواتار behzad1367
    محل زندگی
    کهکشان راه شیری

نقل قول نوشته شده توسط neilabak مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    من تو برنامم نیاز دارم یه Save dialog داشته باشم .ولی کنترل Save Dialog در Asp نیست.ضمنا نمیخوام لینک باشه که وقتی رو لینک میزنه مثلا فایل رو دانلود کنه.
    به طور خلاصه میخوام اول مسیر فایل رو با Save Dialog مشخص کنم و بعد با زدن یه باتم اول یه فایل رو به صورت RunTime بسازه و سپس اون فایل رو در مسیر تعیین شده در Save dialog ذخیره کنه.
    چه کار کنم؟
    اگر راهی به ذهنتون میرسه لطفا دریغ نکنید.
    پیشاپیش ممنون
    دوستان منم دقیقا همین مشکلو دارم میشه بگید چطور میشه این کارو کرد؟

کاربر دائمی آواتار behzad1367
    محل زندگی
    کهکشان راه شیری

دوستان کسی نیست جواب بده؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •