نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: Encrypt/Decrypt دادهای دیتابیس

Encrypt/Decrypt دادهای دیتابیس

سلام
    من یک برنامه ای ساده دارم که دو تا باتون دارم که یکی دیتابیس را لود میکنه تو دیتا گرید ودیگری داده ها را از تکست های که دارم میگیره وبه دیتابیس addمیکنه/من میخواهم وقتی داده ها را به دیتابیس وارد میکند(add)به صورت رمز شده وارد کند یعنی رمز نگاری کند ووقتی که دکمه لود دیتابیس را میزنم داده ها را از دیتابیس دریافت کرده و رمز گشایی کند و در دیتا گرید نمایش دهد
    یعنی عمل Encrypt/Decryptرا توی دیتابیس انجام دهد
    ممنون

کاربر دائمی آواتار flash118
    محل زندگی
    بسته های شبکه

نقل قول: Encrypt/Decrypt دادهای دیتابیس

خوب دوست عزیز اول شما الگوریتم رمز نگاری خودتون رو در یک کلاس قرار بدید بعد اول داده ها را قبل ار ازسال رمزنگاری کنید و در پایگاه داده ذخیره کنید و در گام آخر هنگام لود داده ها اول داده های خوانده شده رو رمز گشایی کنید و بعد به دیتا گرید ویو نمایش دهید موفق باشید

من یک الگوریتم دارم ولی طرز استفاده یا ه جوری رمز کذاری کنم را نمیدونم اگر یک برنامه نمونه ساده یا یک چیزی شبیه اون باشه

مدیر بخش آواتار mmd2009
    محل زندگی
    تهران

با سلام خدمت دوست عزیز

خب دوست عزیز الگوریتمتون رو بگید تا مثالی در اون حیطه بهتون بگن دوستان.

چند نکته رو بگم که ابتدا از الگوریتم md5 و امثال این استفاده نکنید که طبق شواهد موجود (پلیسی شد) دچار باگ هستند و میتونن اطلاعات رو برگردونن. پیشنهاد من به شما استفاده از الگوریتم SHA512 هست که مثالی در این حیطه قبلا زدم تو سایت بگردید تو پست های من پیدایش میکنید. و البته تو خودت google و جستجو کنید مثال های زیادی میتونید دریابتید و حتی تو خود این سایت ( شاید)

موفق باشید

کسی که به خود اطمینان دارد به تعریف دیگران احتیاج ندارد. «گوستاو لوبون»

کاربر دائمی آواتار flash118
    محل زندگی
    بسته های شبکه

و در تکمیل نوشته های دوست عزیز mmd2009 بگم که خود msdn هم استفاده از SHA512 توصیه کرده

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •