نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: مشکل عمده در remote connection

مشکل عمده در remote connection

آیا تداخل ایجاد می شه بین نصب MSSQLSERVER2008 و VISUAL STUDIO 2005 با SQLEXPRESS 2005؟
    من مشکل دارم در اتصال به دیتابیسم! ارور هم همون ارور 26 در ویندوز ویستا هست که میگه ببینید نام نمونه درست نوشته شده یا نه و آیا نمونه ی شما ریموت کانکشن رو اجازه می ده یا نه!
    من رفتم تو configuration manager و تو sql browser استارت مد رو automatic کردم بعد رفتم تو نمونه ی اصلی تو پروتکل TCP/IP اونو فعال کردم، ریست کردم، بعد توی سکیوریتی management studio ورود رو با sql و windows کردم اما باز هم ارور زیر وجود داره! حتا تو firewall رفتم از دو تا نمونه فایل های اجرایی sqlsrvr.exe رو جز استثناها کردم اما بازم نشد که نشد.

راهنمایی رفقاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااا!
    اشکم دراورمد!!!
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول: مشکل عمده در remote connection!!!!!!!!!!!!!!!!!

یعنی مشکل من حوابی نداره؟

کاربر دائمی آواتار mahdi87_gh
    محل زندگی
    قزوین

نقل قول: مشکل عمده در remote connection!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوست عزیز آیا با خود management studio میتونی وصل شی؟
    اگه وصل شدی، روی نام سرور کلیک راست کن و Properties . در بخش connections گزینه allow remote connections to this server رو تیک بزن
    اگه بازم مشکلت حل نشد؛ سعی کن با یوزر و پسورد کانکت شی، اگه اینطوری جواب داد ولی با integrated security جواب نمیده، باید برنامه ای رو که این پرمیشن ها رو برای ویندوزهای ویستا و 7 ایجاد میکنه رو اجرا کنی
    موفق باشید

نقل قول: مشکل عمده در remote connection

کانکشن استرینگ رو عوض می کنم می گه ورژن ها باهم تطابق نداره.
    اون تیک رو هم زدم.
    نشد که نشد!!!!!!!!!
    دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •