نمایش نتایج 1 تا 13 از 13

نام تاپیک: جایگزینی دلفی 7 با کدام ورژن

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran

جایگزینی دلفی 7 با کدام ورژن

سلام

من دلفی 7 کار می کنم Borland Delphi Enterprise و با کامپیونت Dbisam 4 اما IDE این کامپایلر مشکلاتی دارد

آیا کامپایلر جدید آماده است که هم با Dbisam 4 سازگار باشد و مشکلات دلفی 7 نداشته باشد و ساده باشد و شما مشکلی با آن نداشته باشید
    اگر هست ورژن و محصول کدام کمپانی و از کجا تهیه کنم

با تشکر

کاربر دائمی آواتار Delphi Skyline
    محل زندگی
    شیراز
    دلفی 2005 سرویس پک 3 خوبه اما مثل 7 نمیشه .

VIP آواتار دنیای دلفی
    محل زندگی
    یک جایی توی جنوب ایران
    من مدتهاست با DBisam کار می کنم الان هم با نسخه 4.21 اون و هیچ مشکلی با دلفی 7 نداره و من تا الان برنامه های زیادی باهاش فرستادم

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    سلام

دلفی من 7 است و تئی Help دلفی می نویسد Delphi 7 service pack 4 ایا چه جوری می توانم service pack جدید نصب کنم از طریق اینترنت یا فایل که باشد
    مشکل من با دلفی این است مثلا اگر خطی error باشد چند خط بالاتر مارک و قرمز رنگ می کند

یا وقتی می خواهم تا خطی از برنامه اجرا بشود آنجا توقف نمی کند در حالی که می دانم برنامه آنجا می رود معلوم می شود مشکا کامپالر است

یک سوال خارج دلفی دارم از زمانی که سایت برنامه نویس عوض شده هیچ ایمیل برام نمی آید
    و بدانم چه کسانی جواب ایمیا من داده چه کنم یا بعضی از لینک توی سایت اجرا نمی شود

با تشکر

ببخشید من متوجه نشدم کجای دلفی Delphi Service Pack 4 رو نمایش میده؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    سلام

Help > about >(windows 200(build 21.95 : service pack 4)

Service Pack ایی که در About میبینید Service Pack ایی هست که برای Windows نصب شده و ربطی
    به دلفی نداره.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    پس دلفی 7 چگونه آپدیت کنم

فکر کنم این رو باید از آقای کرامتی بپرسید، به احتمال زیاد ایشون Update Pack مربوط به دلفی 7 رو دارن.

کاربر دائمی آواتار Delphi Skyline
    محل زندگی
    شیراز
    دلفی 7 یک Update بیشتر نداره که اونم می تویند از سایت رسمی برلند بگیرید .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    سلام

ان فایل اسمش چی هست
    در ضمن من سایت Borland عضو شده ام هر فایلی که می خواهم Downlaod کنم

می گوید پسورد و نام اشتباه است در حالی که نیست اگر امکانش هست فایل برام بفرستید

متشکرم

از زمانی که سایت برنامه نویس عوض شده هیچ ایمیل برام نمی آید
    و بدانم چه کسانی جواب ایمیا من داده چه کنم یا بعضی از لینک توی سایت اجرا نمی شود
    در "مرکز کنترل کاربر" صفحه ایی با نام "ویرایش گزینه ها" وجود داره که در اون بخشی هست تحت عنوان Messaging & Notification ، در این بخش می تونید نحوه اطلاع یافتن از پست های جدید رو مشخص کنید.

مشکل من با دلفی این است مثلا اگر خطی error باشد چند خط بالاتر مارک و قرمز رنگ می کند

یا وقتی می خواهم تا خطی از برنامه اجرا بشود آنجا توقف نمی کند در حالی که می دانم برنامه آنجا می رود معلوم می شود مشکا کامپالر است
    من و اکثر کسانی که من میشناسمشون همچین مشکلی ندارند.

در ضمن من سایت Borland عضو شده ام هر فایلی که می خواهم Downlaod کنم

می گوید پسورد و نام اشتباه است در حالی که نیست اگر امکانش هست فایل برام بفرستید
    برای آپدیت دلفی از طریق سایت بورلند باید یک نسخه رجیستر شده و معتبر از دلفی رو داشته باشید. در صورتی که نسخه شما غیرقانونی باشه، نمی تونید از سایتش اونو دانلود کنید، باید از طرق دیگه (مثل فروشگاه برنامه نویس) اونو تهیه کنید.

سلام.بخشی در دلفی هست با نام delphi direct که زمانی که شما به اینترنت وصل می شوید به سایت مربوته وصل شده و جدید ترین اخبار سایت رو برای شما می گوید.هر چند وقت یک بار به آن سر بزنید.از آپدیت گرفته تا جدید ترین اخبار همه رو اعلام میکند.حتما سر بزنید.از منوی هلپپپپپپپپپپپ.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •