صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 42 از 42

نام تاپیک: آموزش C++‎ Builder

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

نقل قول: آموزش C++‎ Builder

نقل قول نوشته شده توسط Nabege مشاهده تاپیک
    بابا این همه حرف زدین هیچ سودی نبردیم
    کسی نیست یه آموزش خوب واسه C++‎ builder بزاره که فارسی باشه ؟؟؟ به خدا اعصابم خورد شد هر جا می گردم هیچ چی پیدا نمی کنم . پس خودتون که این زبون رو بلدین چطوری یادش گرفتین !!!
    انگاری که یاد گرفتن C++‎ builder رو ما حرامه !!
    میتونی دلفی 6 رو که تو بازار فارسیش هست رو بگیری بخونی همونی هست که سی بلدر داره فقط کدینگ تغییر میکنه.
    کتاب فارسی در مورد این پلتفرم هنوز نیومده یا ازش بیخبریم اما شاید انقلاب بشه همچین موردی رو پیدا کنی.

نقل قول: آموزش C++‎ Builder

سلام
    کسی نیست یه آموزش خوب واسه C++‎‎ builder بزاره که فارسی باشه ؟؟؟ به خدا اعصابم خورد شد هر جا می گردم هیچ چی پیدا نمی کنم . پس خودتون که این زبون رو بلدین چطوری یادش گرفتین !!!
    متاسفانه در این خصوص منبع فارسی وجود نداره. فقط یک کتاب برای C++‎ Builder به زبان فارسی وجود داره و اون هم خیلی قدیمی است و خیلی مبتدی و بعید هم می دانم که توی کل انقلاب هم پیدا بشه. به نظر من تنها راه یادگیری C++‎ Builder استفاده از منابع خارجی است و لا غیر. به جای این هم چه کنم چه کنم کافیه که یک یا دو ماه برای تقویت زبان انگلیسی وقت بگذارید و یه کمی کتب زبان تخصصی کامپیوتر را مطالعه کنید. مطمئن باشید که اگر زبان انگلیسی رو یاد نگیرید لا اقل در برنامه نویسی پیشرفت چندانی نخواهید داشت. در این مورد اصلاً نباید مقاومت کنید.
    موفق باشید...

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •