نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: نسخه اول php code editor منتشر ميشود !

نسخه اول php code editor منتشر ميشود !

به نام يكتا خالق زيبايي ها ::

سلام ...

بيشتر از 2 سال پيش شروع به نوشتن يك ide براي php كردم . اين برنامه با زبان C#‎‎ نسخه اوليش نوشته شد .
    امسال نسخه اوليه اين برنامه رو دوباره باز نويسي كردم و هسته برنامه رو هم كلي تغييرات درش اعمال كردم .
    مهمترين تغيير استفاده از فناوري wpf بود . هسته دوم اين برنامه كه با هسته اوليه اون كاملا متفاوت بود و در اون كلي از ايرادات نسخه اول از بين رفته بود ، داراي وي‍گي هاي زيادي بود از قبيله :

1 : امكان رنگي كردن متن با فرمت هاي php ,C#‎‎,java,java script , ....

2:امكان folding كردن كد .(جمع كردن قسمتي از كد)

3:ftp (خودم هنوز تستش نكردم)

4:امكان بررسي و خطايابي خودكار در كمتر از ايكي ثانيه . اين وي‍گي رو كلي روش وقت گذاشتم .
    در اين وي‍‍‍‍‍ژگي هر 3 نوع از خطاهاي php شناسايي ميشه . يعني هم خطاهاي سينتكسي،هم خطاهاي زمان اجرا و ...

جالبش اينه كه اگه شما در كدتون بخوايد به يك فايل دسترسي داشته باشيد كه وجود نداره بايد كدتون رو اجرا كنيد تا متوجه خطا بشيد. اما اين برنامه خودش كد رو اجرا و خطا رو نمايش ميده به شما قبل از اينكه شما اجراش كنيد !!!!

يا فرض كنيد در كد هاتون به sql متصل ميشيد و يك فيلدي ،چميدونم سطري ستوني وجود نداره . بايد كد رو اجرا كنيد تا خطا خودشو نشون بده .

اما اين برنامه خودش ....(خودتون اين كار رو كنيد تا نتيجشو ببينيد!)

و يك سري امكاناته ديگه با كلي ايراده خفن

البته قرار هست كه تو چند ماهه آينده اين ايرادات برطرف بشه. از كاربران گرامي تقاظا ميكنم كه با دانلود كردن نسخه اوليه و رايگان اين برنامه ، با استفاده از اون ، اين مشكلات رو شناسايي كنن و علاوه بر معرفي اين ايرادات با نظرات خودشون من رو در ارائه يك نسخه كاملتر براي اين برنامه ياري كنن .

برنامه php code editor رو ميتونيد از آدرس زير دانلود كنيد :

http://rapidshare.com/files/43185293...ode_Editor.msi

براي نصب اين برنامه به ويندوز اينستالر احتياج داريد . ضمنآ براي اجراي اينم برنامه به دات نت فريموورك نسخه 3.5 سرويس پك 1 احتياج داريد كه ميتونيد اون رو از آدرس زير دانلود كنيد :

http://www.ferfereh.ir/programming-a...9-3-5-sp1.html

البته براي اين برنامه هم به اسپانسر ، هم به برنامه نويس php ،C#‎‎+ wpf احتياج دارم . در صورت تمايل ، براي كسب اطلاعات بيشتر ميتونيد برام ميل ارسال كنيد يا تماس بگيريد :09363874225

جا داره از دوست خوبم آقاي مهدي فرزاد (Mehdi550u)كه در همين سايت در قسمت wpf فعاليت ميكنن صميمانه تشكر كنم . ايشون در كد نويسي بعضي از قسمت هاي برنامه همكاري داشتند .
    آخرین ویرایش به وسیله amir-haghighi : سه شنبه 02 آذر 1389 در 14:28 عصر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کاشان

نقل قول: نسخه اول php code editor منتشر ميشود !

میشه یک جای دیگه آپلود کنی؟
    اخه این rapidshare بازی در میاره.

کاربر دائمی آواتار ghasemweb
    محل زندگی
    تهران

ممنون دوست عزيز مطمئنا خيلي روش زحمت كشيدي و وقت گذاشتي.
    راستي حجمش چقدر؟

کاربر دائمی آواتار ghasemweb
    محل زندگی
    تهران

داداش حجمش رو جويا شديم 32 مگ بعدشم اين راپيد جون نميذاره با High-Speed Download دانلود كنيم.
    اگه ميشه يه فضاي ديگه آپ كن

سلام ...

حجم ستاپ برنامه 32 مگ هستش . البته به .net3.5 هم احتیاج داره .که حجمش به حدود 230 مگ میرسه .

کلا 260 مگ روی هم رفته !

لینک دانلود رو تست کردم . هیچ مشکلی نداره . فقط اگه با دیال آپ یا با adsl که تند تند قطع و وصل میشه ، بخواید دانلود کنید با مشکل مواجه میشید .

شما باید از قسمت free رپید دانلود کنید . که اون هم نهایتش میذاره سرعت دانلود به 30 کیلوبایت در ثانیه برسه و بیشتر از اون نمیذاره !

من ساری هستم(در حال حاظر) و اینجا خودم با مشکل کمبود سرعت مواجه هستم .

تو اولین فرصت تو یه فضای دیگه آپش میکنم .

کاربر دائمی آواتار L u k e
    محل زندگی
    قزوین

دوست من جفت لینکا File error میدن که یه چک کن

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •