نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: swing designer رو برای eclipse نصب کرده ام اما نمی دونم از کجا باید راش بندازم؟

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

swing designer رو برای eclipse نصب کرده ام اما نمی دونم از کجا باید راش بندازم؟

سلام
    من swing designer رو روی eclpse نصب کردم اما نمی دونم از کدوم قسمت برنامه باید راش بندازم.یعنی از کجا محیط جدید رو ظاهر کنم که باهاش کار کنم.در مورد نصب شدنش هم صد در صد نصب شده.یه بار هم بروز رسانی کردم.لطفا کمک
    ممنون

نقل قول: swing designer رو برای eclipse نصب کرده ام اما نمی دونم از کجا باید راش بندازم؟

ببین عزیز swing designer من نمیدونم چی هست ولی یه پروژه داره eclipse به اسم VE(visual editor) برو یه search بزن پیداش می کنی راهت نصب می شه.ولی ببین داداش اگه می خوای فرم طراحی کنی برو تو کار نت بینز eclipse جواب نمی ده به اون صورت netbeans همه چی داره برات همه چی کار باهاشم ساده تر نصب و اینجور دنگو فنگارم نداره.ولی اگه می خوای برای یه نرم افزار gui طراحی کنی بزن تو کار نصب swt واقعا چیز جالبی بزای طراحی gui هست.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول: swing designer رو برای eclipse نصب کرده ام اما نمی دونم از کجا باید راش بندازم؟

یه سوال
    از توی netbeans چطوری میتونم محیط طراحی فم ها رو بیارم؟لطفا یه چند خط توضیح بفرمایید که چه قسمتایی باید برم و چه کار باید بکنم که برم تو محیط طراحی فرم.
    می بخشید اگر سوالم خیلی سطح پایینه.اگر بلدید راهنمایی کنید.
    ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

swing designer قویترین محیط طراحی GUI در eclipse هست که متاسفانه احتیاج به register کردن داره.در این مورد بهتره که از همون netbeans استفاده کنیم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •