نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: درخواست تابع API برای گرفتن نوع کول دیسک

کاربر دائمی آواتار loo30fer
    محل زندگی
    یزد

Red face درخواست تابع API برای گرفتن نوع کول دیسک

با سلام
    من تابع API میخواستم برای گرفتن نوع فلش مثلا Silicon Power اگه امکانش هست تو نمونه برام بذارین آخه من تازه کارم ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران علوم تحقیقات

نقل قول: درخواست تابع API برای گرفتن نوع کول دیسک

شما باید از کامپوننت های مربوط به این کار استفاده نمایید در سایت Search کنید

نقل قول: درخواست تابع API برای گرفتن نوع کول دیسک

نقل قول نوشته شده توسط loo30fer مشاهده تاپیک
    با سلام
    من تابع API میخواستم برای گرفتن نوع فلش مثلا Silicon Power اگه امکانش هست تو نمونه برام بذارین آخه من تازه کارم ممنون
    منظورتون از نوع فلش چیه ؟
    اگر Volume Name کارتون رو راه میاندازه ( نامی که در Explorer برای درایو نمایش داده میشه ) کار سختی نیست ولی اگر منظورتون از نوع فلش نامی هست که موقع اتصال فلش به سیستم و شناساییش توسط ویندوز در System Tray نمایش داده میشه ، باید از WMI استفاده کنید ، میتونید یه درخواست WQL برای Win32_PhysicalMedia بفرستید و این نوع اطلاعات رو درخواست کنید .

اطلاعات تکملیلی Win32_PhysicalMedia

یه کامپوننت بود به نام GLibWMI که یه سری از توابع WMI ویندوز رو به صورت متدهایی در دسترس قرار میداد ، یادم نیست امکان اجرای درخواست های WQL رو داشت یا نه ، اگر امکان پردازش درخواست های WQL رو داشته باشه احتمالا میشه باهاش یه کارهایی کرد ، البته خیلی ناقص بود و توسعه هم داده نشد و یه سری باگ هم داشت ، در کل چیز جالبی نبود ولی برای شروع خوب بود چون سورس باز بود .

@ در آخر با توجه به تازه وارد بودنتون ، پیشنهاد میکنم وقتتون رو تلف نکنید و حالا حالاها دنبالش نرید ، این نوع موارد چیزی نیست که یک شبه بتونید بهش دست پیدا کنید ، به قول گفتنی گاو نر میخواهد و مرد کهن ... !
    آخرین ویرایش به وسیله Felony : شنبه 06 آذر 1389 در 23:10 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •