نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: مشکل در اجرای این برنامه ( تعداد اعداد اول )

مشکل در اجرای این برنامه ( تعداد اعداد اول )

با سلام

این برنامه ابتدا از شما می پرسد که چند عدد را می خواهید وارد کنید و بعد تعداد اعداد اول آنها را چاپ می کند ولی مشکلی که هست این برنامه در اجرا فقط می نویسید 2 به نظر شما چرا یعنی 5 عدد هم بهش بدی که همه اول باشند باز 2 می نویسه

راستی من با برلند کار می کنم و نحوه وارد کردن کد واقعا سخته مثلا اگر یه پرانتز کم بذاری نمی فهمی کجا نزاشتی مثب دات نت نیست دوستان شما یه ویرایشگر خوب بلد نیستید که بتونم توش بنویسم

#include <iostream.h>
    #include <conio.h>
    int main()
    {
    int n,i,p,j,s,t,k;

t=0;
    s=0;
    cin>>n;

for(i=1;i<=n;)
    {
    cin>>p;
    for(j=1;j<=p/2;)
    {
    k=p%j;
    if (k==0)
    {
    s=s+1 ;
    }
    j=j+1;
    }
    if(s<=1)

{
    t=t+1;
    }

i=i+1;

}

cout<<t;

getch();

}

نقل قول: مشکل در اجرای این برنامه ( تعداد اعداد اول )

سلام...
    راستی من با برلند کار می کنم و نحوه وارد کردن کد واقعا سخته مثلا اگر یه پرانتز کم بذاری نمی فهمی کجا نزاشتی مثب دات نت نیست دوستان شما یه ویرایشگر خوب بلد نیستید که بتونم توش بنویسم
    من که مدتها است که با C++‎ Builder کار می کنم و مشکلی هم ندارم. البته پیشنهاد می کنم که از نسخه RAD Studio XE استفاده کنید که C++‎ Builder را هم شامل می شود. RAD Studio XE خیلی جدید است و شاید فعلاً نتوانید آن را از بازار بخرید. اگر اینترنت پر سرعت دارید می توانید آن را دانلود کنید و در غیر این صورت می توانید از RAD Studio 2010 استفاده کنید. در زیر هم می توانید محیط آن را مشاهده کنید که اگر کرسر را پشت پرانتز قرار دهید پرانتز متناظر با آن با یک رنگ دیگر نشان داده می شود.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

نقل قول: مشکل در اجرای این برنامه ( تعداد اعداد اول )

شما قبل از کد زیر
    for(j=1;j<=p/2;)

مقدار s را باید صفر کنید به عبارتی کد زیر را قبل از کد فوق بنویسید
    s=0;

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •