نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: پیاده سازی طریقه ریستارت کردن کامپیوتر دیگر از طریق کابل کراس در سی شارپ

Question پیاده سازی طریقه ریستارت کردن کامپیوتر دیگر از طریق کابل کراس در سی شارپ

سوال من اینه که چطور میتونم برنامه ای تو سی شارپ بنویسم که با وارد کردن آی پی کامپیوتر دیگه تو کامپیوتر خودم ، اون کامپیوتر ریستارت بشه یا خاموش بشه من دستورالعمل اون رو دارم ولی می خوام ین دستوالعمل رو تو سی شارپ پیاده سازی کنم این دستوالعمل اینه:

مدیریت یک کامپیوتر از راه دور:
    اگر بخواهید وارد قسمت مدیریت یک کامپیوتر دیگر شوید ابتدا کادر computer management را در کامپیوتر خود باز کرده و روی گزینه computer management کلیک راست کرده و گزینه connect to another computer را انتخاب کنید و آدرس کامپیوتری را که میخواهید آنرا مدیریت کنید نوشته و ok را میزنید کادر ی باز میشود بر روی اولین گزینه کلیک راست کرده و گزینه properties را انتخاب کنید کادری باز میشود وارد تب Advance شوید اگر بخواهید آن کامپیوتر را shut down یا stand by یا log off کنید بر روی دکمه settingکلیک کرده و کادری باز میشود بر روی دکمه shut down کلیک راست کرده تا بتوانید هر عملی را انجام دهید.
    ممنون میشم به این سوالم پاسخ بدهید.لطفاً ...فوری

کاربر دائمی آواتار ahrimaneahurai
    محل زندگی
    ایران

نقل قول: پیاده سازی طریقه ریستارت کردن کامپیوتر دیگر از طریق کابل کراس در سی شارپ

این از طریق ریموت دسکتاپ هست
    اما با کدی هست که بشه کامپیوتر رو خاموش کرد اما به همین راحتیا کامپیوتر طرف نمیذاره
    باید اجازه داشته باشی حالا به هر دلیلی مثله فایروال
    با این کد می تونی کامپیوتر رو خاموش کنی
    اما وقتی تو شبکه باشی رو نمی دونم عمل می کنه یا نه
    System.Diagnostics.Process.Start("ShutDown", "/s");

Thumbs up نقل قول: پیاده سازی طریقه ریستارت کردن کامپیوتر دیگر از طریق کابل کراس در سی شارپ

این دستور CMD است.

shutdown -s -f -m//IP
    منبع:

http://www.computerhope.com/shutdown.htm

آون دوتا // که گذاشتم،برعکسش کن.
    اینجا بک اسلش رو نشون نمیداد،مجبور شدم اسلش برم.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •