نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: برای نوشتن برنامه ای که یک متن را ترجمه کند باید چیکار کرد ؟؟؟؟

Question برای نوشتن برنامه ای که یک متن را ترجمه کند باید چیکار کرد ؟؟؟؟

با سلام به همه ی بچه های گل برنامه نویس..
    برای نوشتن برنامه ای که یک متن را ترجمه کند باید چیکار کرد البته نمیخوام از توابع گوگل استفاده کنما. میخوام بدون اتصال به اینترنت ترجمه کنه..
    آیا دیتابیس جداگانه ای داره یا نه با استفاده از کد نویسی باید تولیدش کرد؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنی>>

نقل قول: برای نوشتن برنامه ای که یک متن را ترجمه کند باید چیکار کرد ؟؟؟؟

کسی نیست کمکم کنه ... خیلی فوریه ؟؟؟؟؟؟

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    .Net Framework

نقل قول نوشته شده توسط Tintirio مشاهده تاپیک
    با سلام به همه ی بچه های گل برنامه نویس..
    برای نوشتن برنامه ای که یک متن را ترجمه کند باید چیکار کرد البته نمیخوام از توابع گوگل استفاده کنما. میخوام بدون اتصال به اینترنت ترجمه کنه..
    آیا دیتابیس جداگانه ای داره یا نه با استفاده از کد نویسی باید تولیدش کرد؟؟؟ ممنون میشم کمکم کنی>>
    برای اینکه بتونی یه برنامه بنویسی اول باید بتونی پیش خودت بگی چطور کار میکنه (الگوریتم رو طراحی کنی). ترجمه کردن یه متن اصلا کار ساده ای نیست. ببین میتونی یه قاعده پیدا کنی برای ترجمه ی یک متن. بعد اون قاعده رو با کد نویسی پیاده کن.

کاربر دائمی آواتار seniamail
    محل زندگی
    کره خاکی

اینجوری کار کمی مشکل میشه اگه بخواید از صفر شروع کنید. البته مشکل که نه کمی زمانبر میشه
    دیتابیس دیکشنری لغات انگلیسی به فارسی موجوده ولی برای ترجمه متن باید الگوریتم بنویسید. الگوریتم هم نیاز داره تا اطلاعاتی در مورد گرامر زبان کسب کنید

از همتون ممنونم بابت راهنماییتون..

فقط یک سوال دیگه ... برای اینکه بتونم لغات انگلیسی رو به چند تلفظ آمریکایی و انگلیسی داشته باشم از چه توابعی باید استفاده کنم از کلاس Speechlib هم استفاده کردم ولی فقط یک تلفظ رو تونستم استفاده کنم ... میشه در این ضمینه هم کمکم کنید؟؟

کاربر دائمی آواتار syntiberium
    محل زندگی
    scrin galaxy

اگه بتونی کلماتت رو بدی به گوگل بعد تلفظ رو تو دیتابیس خودت ذخیره کنی تا به اتصال اینترنت نیازی نباشه خیلی خوبه چون Speechlib خیلی صداش بده ولی مال گول خیلی خوبه .

نقل قول نوشته شده توسط syntiberium مشاهده تاپیک
    اگه بتونی کلماتت رو بدی به گوگل بعد تلفظ رو تو دیتابیس خودت ذخیره کنی تا به اتصال اینترنت نیازی نباشه خیلی خوبه چون Speechlib خیلی صداش بده ولی مال گول خیلی خوبه .

من میتونم تلفظ کلمات گوگل رو به صورت mp3 روی سیستمم ذخیره کنم ... فقط اینکه چطور باید ازش تو برنامم استفاده کنم که برای هر کلمه اون صدا پخش بشه ؟؟؟
    مثالی یا کدی دارین که کمکم کنه؟؟؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    يه خونه پشت يه پارك تو اصفهان

من همين كار رو كردم (البته فقط قسمت پخش mp3 به همراه يه ديكشنري ساده ,نه نوشتن مترجم متن ) كار من از اين قرار بود كه هر فايل صوتي را با نام ID كلمه مورد نظر در كنار پروژه قرار بدي (كه من از طريق تابع كپي اين كار را كردم) بعد هم موقع پخش به راحتي مي توني به اون از طريق ID كلمه اون هم به عنوان نام ازشون استفاده كني
    البته راه حل دوم هم اينه كه آدرس هر فايل صوتي را در ديتابيس خودت(اگه تعدادي محدودي تلفظ مي خواهي در همون جدول كلمه هات) ذخيره كني و هر موقع خواستي از اونها استفاده كني

در ضمن تلفظ SpeechLib نه آمريكاييه نه انگليسي اين تلفظ رو مايكروسافت براي افراد نابينا گذاشته تا راحتتر بتونند با كامپيوتر كار كنند و فقط از روي كلمه مي خونه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •