نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: باز کردن فایل های با پسوند .sqlite

باز کردن فایل های با پسوند .sqlite

سلام

توی سیستم من یک سری فایل هست با پسوند sqlite که مربوط به نرم افزار مدیریت پایگاه داده ی sqlite manager هست.

کسی می دونه چطور باید به اطلاعات این فایل ها دسترسی پیدا کنم؟

با تشکر

نقل قول: باز کردن فایل های با پسوند .sqlite

نقل قول نوشته شده توسط emab110 مشاهده تاپیک
    سلام توی سیستم من یک سری فایل هست با پسوند sqlite که مربوط به نرم افزار مدیریت پایگاه داده ی sqlite manager هست. کسی می دونه چطور باید به اطلاعات این فایل ها دسترسی پیدا کنم؟ با تشکر
    سلام.
    می تونید از یکی از C++‎ Wrapper ها، COM Component ها و یا ODBC Driver هایی که برای این منظور نوشته شده، استفاده کنید.
    لیست بسیاری از این Component ها رو می تونید در این آدرس مشاهده کنید.

موفق باشید.

ممنون
    اما هیچکدوم از اینها مستندات ندارن! میشه یک منبعی هم معرفی کنید که یکی از اینها رو استفاده کرده باشه تا نحوه استفاده ش رو بخونم؟

یکی از اینها برام مستندات خوبی داشت، اما کامل نبود، اگه بتونید در زمینه استفاده از این بهم کمک کنید ممنون میشم.
    نمونه مثالها رو خوندم اما نتونستم ازش استفاده کنم.
    سایت نمونه هاش:
    http://int64.org/projects/sqlite-c-wrapper

من فایل کتابخانه رو هم ضمیمه کردم تا برای دانلود از sourceforge به مشکل برنخورید:
    sqlite3x-050616.zip

توی فایل readme نوشته بود که dll مربوطه رو اجرا کنید، اما من dll ندیدم! وقتی که headerfile رو اضافه کردم خطای زیر رو داد:

Error 1 fatal error C1083: Cannot open include file: 'boost/utility.hpp': No such file or directory c:\users\omid\documents\visual studio 2008\projects\hiden\hiden\sqlite3x.hpp 30

عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •