نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: غیرفعال کردن FireWall هنگام اتصال به بانک یک کامپیوتر از طریق کامپیوتر دیگری

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

غیرفعال کردن FireWall هنگام اتصال به بانک یک کامپیوتر از طریق کامپیوتر دیگری

سلام دوستان ،
    دوستان مستحضر هستید که برای وصل شدن به بانک یک کامپیوتر مرکزی از طریق یک سیستم دیگر در شبکه باید فایروال سیستم و آنتی ویروس سیستم مرکزی غیر فعال باشد. با توجه به اینکه فایروال آنتی ویروس پس از هر بار روشن و خاموش کردن کامپیوتر دوباره فعال می شود آیا راهی نیست که بتوان بدون غیرفعال کردن فایروال اتصال را برقرار کرد؟
    یا حداقل بدون اینکه کاربر آن سیستم نیاز پیدا کند هر بار فایروال سیستمش را خودش غیرفعال کند حداقل با کدنویسی یا چیزی شبیه به این فایروال سیستم را غیر فعال کنیم؟
    لطفا اساتید نظر بدهند.

نقل قول: غیرفعال کردن FireWall هنگام اتصال به بانک یک کامپیوتر از طریق کامپیوتر دیگری

سلام.
    نیازی نیست Firewall رو غیر فعال کنید. اگر از طریق TCP/IP و با پورت 1433 وصل می شوید می تونید یک Role در Firewall تعریف کنید و به این پورت دسترسی Allow بدید.
    همچنین برای غیر فعال کردن Firewall ویندوز برای همیشه میتونید به قسمت Services در Control panel-Administrative Tools رفته در اونجا کلا سرویس Firewall رو Stop کرده بعد Disable کنید.چون در حالت Automatic هربار که سیستم Restart می شود این سرویس اجرا می شود.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کرج

نقل قول: غیرفعال کردن FireWall هنگام اتصال به بانک یک کامپیوتر از طریق کامپیوتر دیگری

نقل قول نوشته شده توسط حمیدرضاصادقیان مشاهده تاپیک
    سلام.
    نیازی نیست Firewall رو غیر فعال کنید. اگر از طریق TCP/IP و با پورت 1433 وصل می شوید می تونید یک Role در Firewall تعریف کنید و به این پورت دسترسی Allow بدید.
    .
    سلام مرسی از پاسختون اما این روش یه مقدار بگیر نگیر داره یه بار جواب می ده، ده بار جواب نمیده تا آدم مجبور شه کلا FireWall آنتی ویروس رو غیر فعال کنه

نه اصلا به این صورت نیست.من الان دارم به همین شکل کار میکنم.بگیر نگیرش شاید برای این هست که شما از Dynamic Port استفاده میکنید این دیگه بحثش جداست.

ممکنه بگید ابن پیام چیه
    زمانی که توی شبکه میخوام به sqlserver وصل بشم نمایش میده
    از vs2008 و sqlserver2008R2 استفاده میکنم
    ممنون
    untitled.JPG

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •