نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: ارتباط با بانک های (تجارت سامان ملی و...) در وبسایت با زبان asp.net

Lightbulb ارتباط با بانک های (تجارت سامان ملی و...) در وبسایت با زبان asp.net

با سلام خدمت دوستان
    من میخواستم یک سایت راه اندازی کنم برای کسب و کارم که توش میخوام انتقال وجه صورت بگیره اما اطلاعاتی در مورد ارتباط با کامپوننت های بانک رو ندارم اگر کسی این چنین برنامه هایی نوشته از کمکش دریغ نکنه تا من و دوستان دیگه هم استفاده لازم رو بکنیم!

نقل قول: ارتباط با بانک های (تجارت سامان ملی و...) در وبسایت با زبان asp.net

باسلام و احترام

شما باید بعد از گذروندن مراحل قانونی و گرفتن مجوزهای قانونی از بانک مورد نظر حالا با هر بانکی سامان ، ملی ، ... بعد ، بانک به شما یک Script هائی میده که شما توسط اون اطلاعاتی که میخوای از قبیل مبلغ قابل پرداخت و اطلاعات خودتون و ... توسط اون ارسال میکنی به درگاه بانک موردنظر و از این طریق انجام بدی ودرضمن خودشون یه نمونه کد و یه سری Document بهت میدن که میتونی ازشون استفاده کنی.
    من یادم هست که مدتی پیش یه تاپیک دیدم که مراحل قانونی انعقاد قرارداد با بانک سامان رو توضیح داده بود ولی در هر حال کاری نداره شما میتونی بری یکی از شعبات و مراحل قانونی رو بپرسی.

کاربر دائمی آواتار komeil64
    محل زندگی
    تهران

هر بانکی استاندارد مورد نظر خودش رو داره متاسفانه
    اما بین تمام بانک ها به نظر من سامان از همشون راحت تره برای دات نت کار ها
    شما مراحل قانونی رو که انجام بدی کار خاصی نداره
    یه سری ورودی داری که توی بانک سامان با متد Post ارسال می کنی به صفحه مربوطه ، بانک اونجا خروجی بهت میده (توی صفحه بازگشتی که توی پست ارسال کردی)که خروجیش یه سری عدده که هر کدوم نشون دهنده یه نتیجه ایه
    بانک سامان یه پی دی اف هم به شما میده که معانی این خروجی ها توش مشخص شده

سلام
    من این اسکریپت رو میخوام (بانک ملی)
    ما چه اطلاعاتی باید براش بفرستیم؟ چه اطلاعاتی برای ما برمیگردونه؟

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •