نمایش نتایج 1 تا 8 از 8

نام تاپیک: لطفا قیمت بدید

لطفا قیمت بدید

با سلام

دوستان من میخواستم یه نرم افزار کلاینت سرور به صورت سفارشی و جهت ورود و ذخیره اطلاعات برای یک سازمان دولتی با این مشخصات انجام بدم

توجه: این سیستم قرار است تحت اینترنت و اینترانت و با آی پی ولید سرور انجام شود.
    و به صورت windows application.

Client :

این نرم افزار به صورت PORTABLE و با تکنولوژی NET FRAMEWORK 4. و بانک اطلاعاتی SQL پیاده سازی خواهد شد.

پرسنل از طریق این نرم افزار میتوانند در هر جایی با همراه داشتن نرم افزار کلاینت با سرور ارتباط برقرار کرده و به راحتی به ویرایش و ثبت و جستجو و.. بر روی اطلاعات بپردازند.

مشخصات نرم افزار :

• دارای رابط کاربری زیبا و در عین حال ساده
    • پشتیبانی کامل از زبان فارسی
    • امکان جستجوی قدرتمند به صورت تکی یا گروهی :جستجوی تمامی فیلد ها با هم و نمایش اونها بصورت Pageing
    • قابلیت ثبت ,حذف و ویرایش اطلاعات
    • سطح دسترسی مختلف جهت ورود پرسنل : هر پرسنل فقط میتواند در قسمت های معین شده (از طرف سرور)در بانک اطلاعاتی تغییر ایجاد کند
    • قفل نرم افزاری جهت ورود به نرم افزار:نام کاربری و رمز عبور که از طرف سرور تعیین میشود
    • راهنمای هوشمند (Real Time)
    • قابلیت پرینت تمامی مشخصات
    • قابلیت خطایابی خودکار:در این روش با بروز هر گونه خطا به صورت اتوماتیک خطای مورد نظر جهت پیگیری به سرور ارسال میشود
    • قابلیت درخواست به روز رسانی بانک اطلاعات به صورت دستی: علاوه بر قابلیت به روز رسانی سرور ,پرسنل نیز میتوانند درخواست به روز رسانی کنند
    • قابلیت بروز رسانی نرم افزار
    • و موارد دیگر که در صورت نیاز اضافه خواهد شد.

Server :

این نرم افزار با تکنولوژی NET FRAMEWORK 4. و بانک اطلاعاتی SQL پیاده سازی خواهد شد.
    فقط مدیر و اشخاصی که مدیر تعیین میکند حق ورود به نرم افزار را دارا میباشند.

مشخصات نرم افزار :

• دارای رابط کاربری زیبا و در عین حال ساده
    • پشتیبانی کامل از زبان فارسی و در صورت نیاز دیگر زبان ها
    • امکان جستجوی قدرتمند به صورت تکی یا گروهی
    • قابلیت ثبت ,حذف و ویرایش اطلاعات
    • قابلیت اضافه حذف و تغییر پرسنل به همراه تعیین سطح دسترسی و مدیریت پرسنل
    • قفل سخت افزاری (ّFinger Print)
    • راهنمای هوشمند (Real Time)
    • قابلیت پرینت تمامی مشخصات
    • به روز رسانی بانک اطلاعاتی سرور و دیگر کلاینت ها بلافاصله پس از تغییرات پرسنل در نرم افزار کلاینت
    • پشتیبان گیری به صورت دستی و اتوماتیک از بانک اطلاعات(Backup & Restore)
    • نظارت(Monitoring) : امکان ثبت و نمایش زمان اتصال پرسنل , مدت اتصال و کارهای انجام داده و ...
    • قابلیت دریافت و ثبت و ارسال پچ های آپدیت به صورت اتوماتیک: نحوه کار این قسمت به این صورته که بعد از ارسال خطاها , در یک بازه زمانی خطا ها به صورت خودکار به ایمیل برنامه نویس ارسال میشه و من به عنوان برنامه نویس خطا رو رفع میکنم و روی پورتی که قبلا مشخص کردم پچ آپدیت رو آپلود میکنم و بعد از طریق گزینه بروزرسانی نرم افزار های کلاینت بروز رسانی میشن
    • قابلیت پشتیانی از N کلاینت
    • قابلیت ارسال برنامه کلاینت : پرسنل میتوانند از طریق مرورگر و با زدن دامنه سرور (آی پی) , نرم افزار کلاینت را دانلود کنند(طریقه انجام اونم بدین صورته که نرم افزار سرور پورت 80 رو باز میکنه و ...)
    • و موارد دیگر که در صورت نیاز اضافه خواهد شد.

اگر هرگونه سوال یا کم و کسری هست و یا پیشنهادی جهت بهبود کار دارید خواهشمندم دریغ نفرمایید

لطفا قیمت نرم افزار رو به صورت بدون سورس و با سورس و مقدار زمان مورد نیاز جهت انجام کار رو بفرمایید
    در ضمن 1 سال هم پشتیبانی رایگان پیشبینی شده

با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله hamidhws : یک شنبه 26 دی 1389 در 10:29 صبح

نقل قول: لطفا قیمت بدید

4-5 میلیون

دوستان آیا نوشتن برنامه بصورت چند لایه یا کد نویسی اون به صورت Object Oriented و dll توی قیمت تاثیر داره؟

من میخوام برنامم از هر نظر کامل باشه , خواهش میکنم دوستان هر کمک یا تذکر یا سفارشی میتونن بفرمایند - مرسی
    ممنون میشم بقیه دوستانم منو در مورد قیمت کمک کنن

(پست اول ویرایش شد - چند قسمت اضافه شد)
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله hamidhws : شنبه 25 دی 1389 در 16:23 عصر

دوستان همچنان منتظر نظرات شما هستم

به نظر من چون داری نرم افزار رو برای دولت می نویسی، قیمتش رو به صورت استاندارد جهانی در نظر بگیر و در نهایت اگر خودت دوست داشتی یک تخفیفی بده.
    به نظرم در این پروژه قیمت های داخلی رو فراموش کن...

نقل قول نوشته شده توسط Slytherin مشاهده تاپیک
    به نظر من چون داری نرم افزار رو برای دولت می نویسی، قیمتش رو به صورت استاندارد جهانی در نظر بگیر و در نهایت اگر خودت دوست داشتی یک تخفیفی بده.
    به نظرم در این پروژه قیمت های داخلی رو فراموش کن...
    از پاسخ شما ممنونم دوست عزیز

الان استاندارد جهانی برای اینجور برنامه ها با این مشخصات چه قیمتیه؟ شما چه قیمتی رو پیشنهاد میکنید؟

با تشکر

دوستان لطفا نظر بدید

جهت تعیین قیمت میتونی از این نرم افزاری که من نوشتم استفاده کنی ولی اول باید مقاله ای که تو فایل ضمیمه هستش رو بخونی یه مقاله 20 صحفه ای به زبان البته فارسی امیدوارم مفید باشه
    https://barnamenevis.org/showthread.php?271511-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%D8%B4-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C(%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7)

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •