نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: افزودن خودکار کاراکتر space بعد از داده

Question افزودن خودکار کاراکتر space بعد از داده

سلام به همه دوستان .
    من در sql server 2008 با داده های که محدوده براشون مشخص می کنیم مشکل دارم مثلا وقتی نوع یک فیلد رو nchar(20 )میگیرم و در قسمت ثبت اطلاعات یه داده 5 کاراکتری بهش میدم 15 کاراکتر دیگه رو space قرار میده و به عنوان داده میشه که در قسمت های مختلف من رو با مشکل مواجه میکنه .
    دوستان که آشنایی دارن ، مشکل کار من کجاست و چطوری باید حلش کنم.؟؟؟
    با تشکر از شما.

نقل قول: افزودن خودکار کاراکتر space بعد از داده

نوع داده خود را به nvarchar تغییر دهید و یا از توابع ltrim و rtrim استفاده کنید

من نوع داده ای که شما گفتید رو امتحان کردم البته توی یه جدول دیگه و مشکل حل شد .اما یه مشکل دیگه که پیش اومد وقتی میخوام نوع فیلد های جدول که قبلا ساخته بودم با مشخصات که قبلا گفتم ذخیره نمی شه و این خطا رو میده؟

Untitled.jpgبه نظر شما مشکل از چیه؟؟

مشکل حل شد.با کمی کند و کاو و از طریق خطای که از دیتا بیس ویژوال استادیو و نه sql گرفتم راه حل رو فهمیدم.
    باید تیک گزینه prevent saving chang that requrd table re-creation رو برداری از منوی tools ->option->desinerers->TableAndDataBase .و بعد اجازه تغییر رو در جدول میده.
    با تشکر .

از منوی Tools گزینه options را انتخاب کنید. در پنجره جدید Disigners را انتخاب کنید. سپس تیک مربوط به گزینه "Prevent saving changes that require the table re-creation" را بردارید و روی OK کلیک کنید فکر کنم به این صورت مشکل شما حل بشه

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •