نمایش نتایج 1 تا 10 از 10

نام تاپیک: ابزار مناسب برای ایجاد نرم افزار تحت ویندوز

ابزار مناسب برای ایجاد نرم افزار تحت ویندوز

با سلام
    من میخام برنامه ای بنویسم که از نظر ظاهر خوب باشه ولی بتونه رو کامپیوتر با حداقل سخت افزار نیز اجرا بشه و سرعت مناسبی داشته باشه .میخاستم بدونم اگر از دلفی 2010 استفاده کنم مشکلی پیش میاد یا نه ؟
    برنامه Native هست و دیتابیس access داره . دلفی 7 بهتره یا 2010 برای اینکار ؟

با تشکر

کاربر دائمی آواتار Modifier
    محل زندگی
    اصفهان دیار شیخ بهایی

نقل قول: ابزار مناسب برای ایجاد نرم افزار تحت ویندوز

سلام
    مطمئنا 2010 بهتره ... بطور کلی ملحقات زیادی در کنار پروژه و سیستم هایی که با اون ساخته میشه نداره به غیر از اینه خود شما مورد خاصی داشته باشین..
    توی نسخه های دلفی ... 7 و 2010 بهترند و 2010 از 7 ولی IDE 2010 سنگین تره من شخصا فرقی تو اجرای برنامه هاش ندیدم...

البته نظز اساتید رو باید جویا شد...

با تشکر از جوابتون . این نرم افزلر ممکنه روی p3 اجرا بشه آیا باز هم دلفی 2010 میتونه کارآمد باشه ؟

نقل قول نوشته شده توسط araelectronic@ymail.com مشاهده تاپیک
    با تشکر از جوابتون . این نرم افزلر ممکنه روی p3 اجرا بشه آیا باز هم دلفی 2010 میتونه کارآمد باشه ؟
    P3 یعنی چی ؟

PlayStation 3 ؟ اگر منظورتون PS3 هست که خیر ، PS3 سیستم عامل مخصوص به خودش رو داره و برای اجرا برنامه روش باید با زبون های دیگه کدنویسی کرد .

اگر منظورتون Service Pack 3 هست که خیر مشکلی نداره و اجرا میشه .

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران سرای من است

اکثر کامپایلرها به طور پشفرض ار دستورات استاندارد cpu استفاده میکنند اگر دستکاری در مورد این گزرینه ها استفاده نکرده باشید همچنین ظرفیت برنامه نسبت به ظرفیت ram هم کنترل شده باشد. از p2 یا یه کمی پایینتر هم میتونید برای اجرا استفاده کنید.

با تشکر از همه اساتید .
    منظورم از p3 همون پنتیوم 3 بود .

با تشکر از همه اساتید .
    منظورم از p3 همون پنتیوم 3 بود .
    wow ، من فکرم کلا رفت جای دیگه ...

به نظر من Delphi XE از بقیه بهتر است. برنامه هایی که با دلفی 2009 به بعد نوشته می شوند بر روی ویندوز 2000 و جدیدتر اجرا می شوند. ولی برنامه هایی که با دلفی 7 نوشته می شوند بر روی ویندوز های قبل از 2000 هم اجرا می شوند. البته این مساله چندان مهمی نیست چون مایکروسافت هم پشتیبانی ویندوز 98 رو قطع کرده و اکنون بر روی اکثر کامپیوترها حداقل ویندوز xp نصب است. به نظر من برو سراغ Delphi XE چون دردسرهای دلفی 7 رو نداره(مانند پشتیبانی نکردن از یونیکد و ...).

اساتید ممنون از پاسخ هاتون .
    من دلفی 2010 بیلدر را نصب کردم از شرکت گردو و الان هم کار میکنه . تنها مشکلی که الان دارم هربار که اجرا می کنم میگه که باید update بشه آیا این میتونه مشکل ساز بشه ؟ باید update بکنم یا اینکه هر بار صفحه را ببندم ؟

با تشکر

اساتید ممنون از پاسخ هاتون .
    من دلفی 2010 بیلدر را نصب کردم از شرکت گردو و الان هم کار میکنه . تنها مشکلی که الان دارم هربار که اجرا می کنم میگه که باید update بشه آیا این میتونه مشکل ساز بشه ؟ باید update بکنم یا اینکه هر بار صفحه را ببندم ؟

با تشکر
    در آخر کار نصب قبل از زدن Finish باید چک Auto Update رو بر میداشتید ؛ حالا میتونید از رجیستری غیر فعالش کنید :
    http://www.delphidabbler.com/tips/156
    https://forums.embarcadero.com/threa...threadID=24281

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •