صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 41 تا 80 از 139

نام تاپیک: راهنمائی کارشناسی ارشد

نقل قول نوشته شده توسط ShimaSh مشاهده تاپیک
    سلام.
    مرسی مهندس iman_n21

ممکنه لطفا در مورد معماری هم راهنمایی کنید.
    معماری رو من همین حالا مشغول خوندنشم
    موریس مانو رو بخون + تستای پوران
    البته جزوه پوران همون خلاصه مانوه
    من اول از رو پوران خلاصه رو میخونم هر جا لازم شد میرم سراغ مانو
    البته وقتی معماری داشتم (واحدشو) مانو رو پوکوندم
    خوندنش واقعا لذت بخشه !
    ترجمه سپیدنام
    فصلهای 4-5-7-8-9 -11رو بخون
    1-2-3 هم چکیده مدار منطقیه

توجه کن که این کتاب با یک مثال خاص رفته جلو (اولاش)
    باید بری تو پوستش !

استادمون میگفت اونایی که میخوان امتحان ارشد بدن حتما معماری پیشرفته ارشد رو هم بخونن

سلام دوستان
    امیدوارم موفق باشید
    یه راهنمایی می خواستم از شما
    من امسال دارم برای هوش مصنوعی می خونم یه مشکلی که دارم اینه که به شدت با درس هوش مصنوعی مشکل دارم
    کتاب راسل که متن انگلیسیش خیلی سنگین است ترجمه جعفرنژاد هم که وحشتناک و افتضاح است کتاب تست درست و حسابی هم که وجود نداره
    اصلا نمی دونم بقیه چه جوری این درس را می خوانند کسی ایده ای چیزی نداره مثلا جزوه بچه های شریف و از این جور چیزها
    اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون می شم

نقل قول نوشته شده توسط iran-apadana مشاهده تاپیک
    سلام. منم امسال میخوام کنکور ارشد نرم افزار شرکت کنم.
    در مورد درس کامپایلر میشه 2 تا منبع معرفی کنید.
    کامپایلر که خیلی سر راسته سوالاش. مرجع اصلیش کتاب Compilers: Principles, Techniques and Tools نوشته Aho و بروبکس‌(!) و من هم از رو ترجمه مهندس سالخورده و دکتر دلداری خوندم و البته تستهاشم خوب هم نزدم! اما کتابش خوب بود!‌ (جناب مهندس سالخورده، یادت باشه که از آخر هم بهم نمره بد دادی! و من بازم کتابتو تبلیغ میکنم!)

کاربر دائمی آواتار ARA
    محل زندگی
    Bad Sector
    الان 3 تا درس (سیستم عامل الگوریتم و پایگاه) پیشرفته رو بر میداری حدود 40 تومن هم میدی مرداد امتحان میدی اگه قبول شدی 250 تومن هم بقیش رو میدی و میشی دانشجوی پیام نور ترمی هم حدد 600 700 خرجت

که نسبت به دولتی شبانه و ازاد تقریا نصفه

به نظر من درسهاش جالبه چون خوندم ( ارزش داره بخونی ضرر نمکنی هم کاربردی و هم علمی )
    اونهم که میگن معدلت بالا 14 باد دانشجو میشی نمره تراز شدت منظوره یعنی یکبار نمرات رو تراز میکنن (ترم قبل که اینجوری بود )

مدرکش هم هی بدک نیست البته بعد اینکه درسا رو پاس کردی ترم بعد میری ترم دوم در حالی که اگه تو همین کنکور که در راه اگه قبول شی مهر میری تازه ترم اول

علاوه بر اون خیلی ها هستند که از کنکور تو پیام نور قبول میشن که باز از اونا هم جلو میافتی

تنها بدیش اینه که ک پیام نور یک کمی بی در و پیکره و کسی جوابگوی کسی نیست

راستی بعد قبولی نیز کلاسها هر دو هفته یکبار برگزار میشه و تقریبا اجباریه محل کلاسها تو اقدسیه هستش

هر کی میخواد هم کار کنه و هم واسه کنکور وقت زیادی نگزاره و ارشد هم بخونه بهترین گزینه هست

تا دیر نشده بجنبین چون آخرین وقتش 15 اسفند

دفترچه و ثبت نامش رو هم برید از اینجا بگیرین
    www.pnu.ac.ir

باز اگه سوالی داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم
    یا علی

سلام و خسته نباشید به همه دوستان
    من خیلی دنبال یه جایی بودم که دوستان نظرات خود راجع به ارشد را نوشته باشند که خوشبختانه پیداش کردم ولی راستش همه 38 صفحه را مرور کردم ولی خیلی چیزی دستگیرم نشد .
    من از حالا میخام برای سال آینده برنامه ریزی کنم نرم افزار یا هوش مصنوعی .ممنون میشم اونهایی که قبول شدند راهنمایی کنند . راستی سال آینده کنکور چه فرقی می کنه؟؟
    ضمنا سوالات امسال را از کجا میتونم پیدا کنم (لینک؟)
    با تشکر

نقل قول: راهنمائی کارشناسی ارشد

سلام. خوب مثل اینکه قرار شد بحث کنکور کارشناسی ارشد 88 رو در اینجا ادامه بدیم.
    اگه دوستان این جزوه ها رو دارن ممنون میشم بگید:
    جزوه کامپایلر دکتر قاسم ثانی
    جزوه پایگاه داده دکتر روحانی رانکوهی
    جزوه ساختمان داده و طراحی الگوریتم دکتر قدسی
    جزوه نظریه زبانها و ماشینهای دکتر موقر
    جزوه فارسی کتاب CLRS
    برای دروس ریاضی هم اگه جزوه ای دارین ممنون میشم.

برای ریاضی مهندسی ، موسسه پرسپولیس - پارسه- یک کتاب منتشر کرده که واقعا بی نظیره و خیلی عالی تدریس کرده . بعد از هر مبحث هم تست های طبقه شده رو قرار داده با حل که خیلی خوب توضیح داده . نام مولفش رو خاطرم نیست.

موفق باشید.

منظورتون کتاب آقای معتمدیه ؟

من تقریبا تمام کتابهای پوران پژوهش رو خریده بودم. تمام کتابهاش بی نظیر بود به جز سیستم عامل و ساختمان داده.

Talking چطور برای کارشناسی ارشد درس بخونم؟

سلام به همه دوستان!
    من ترم 3 کارشناسی ناپیوسته سخت افزار هستم و میخوام برای هوش مصنوعی ارشد شروع کنم به درس خوندن .
    کلی منابع و این جور چیزها جمع کردم یه خورده هم البته شروع کردم به درس خوندن ولی سردرگم شدم, نمی دونم چه جوری بخونم یعنی کتاب به کتاب پیش برم یا از هر کتاب یه خورده بخونم, کدوم رو بیشتر بخونم کدوم رو کمتر!
    خلاصه گیج گیج شدم!
    کسی میتونه کمکم کنه؟

نقل قول: چطور برای کارشناسی ارشد درس بخونم؟

سلام من خودم هم می خوام شروع کنم برای خواندن ارشد
    ترم 9 کامپیوتر هستم و امسال کنکور دارم
    بهتره بگید که چه منابعی انتخاب کرده اید
    به نظر من که بهتره کتابهای مرجع رو بخونید و تستهای سری های قبل را بگیرید و بزنید تا با نحوه طرح سوالات آشنا شوید
    برنامه ریزی خیلی مهمه , چون باید معلوم کنید که کدام کتابها سختترند یا ارزش بیشتری برای خوندن دارند یا کدام درسها را بیشتر بخوانید و کدام درسها رو کمتر .
    حتما لیست منابعی که جمع کردید بزارید خیلی ممنون
    موفق باشید

این منابعیه که من برای ارشد با کلی پرس و جو جمع کردم حالا نمی دونم چقدر مفیده!:
    1. "مدار الکتریکی" ویلیام هیت ترجمه دیانی
    2. "ریاضی مهندسی" دکتر نیکوکار
    3. "هوش مصنوعی" دکتر فهیمی
    4. "ساختمان داده ها در C " علیخانزاده
    5. "مدار منطقی" نلسون
    6. "معماری کامپیوتر" موریس مانو
    7. "سیستم عامل" استالینگز ترجمه دکتر پدرام
    8. "سیستم عامل" سیلبر شاتز
    9. "تست ارشد سیستم عامل , معماری , مدار منطقی , ساختمان داده" پوران پژوهش
    یه سری از کتاب ها رو هم دنبالشونم مثل "نظریه زبان سود کمپ" و . . . .

ولی مشکل اصلی من بی برنامگیه!
    یه برنامه ریزی درست ندارم , کاش یکی کمکم کنه!

کسایی که ارشد قبول شدن می شه بگن چه جوری درس خوندن؟
    منظورم اینه که چطوری برای خودشون برنامه ریزی کردن؟
    مثلا من باید کتاب به کتاب پیش برم یا از هر کتاب یه خورده بخونم, کدوم رو بیشتر بخونم کدوم رو کمتر!
    روی کدوم درس وقت بیشتری بزارم؟
    کسی میتونه کمک کنه؟

کسایی که ارشد قبول شدن می شه بگن چه جوری درس خوندن؟
    نمیدونم جستجو کردی یا همینطوری پست زدی.
    دوم رو بیشتر بخونم کدوم رو کمتر روی کدوم درس وقت بیشتری بزارم؟
    برای کنکور چطور درس میخونن؟! بیخیال تفریحات و کلاسهای اضافی میشن. جزوات و کتابهای بدردبخور رو بسته به سطح علمی خویش(!) و گرایش رشته، میخرن و میخونن. هر درسی که ضریبش بیشتر باشه و یا درسی که پایه علمی ضعیفتری دراون داشته باشی در اولویت قرار داره.
    من باید کتاب به کتاب پیش برم یا از هر کتاب یه خورده بخونم
    بستگی به قدرت فهمت داره.
    ممکنه ریاضی گسسته رو بخونی تموم کنی و بعد بری سراغ یه کتاب جدید ... یهو ببینی گسسته فراموش شده.
    ممکنه بدون خوندن مدار منطقی، معماری کامپیوتر رو هم بفهمی ... ممکنه به عنوان پیشنیاز، اول مدار منطقی رو تموم کنی.
    ممکنه هرچقدر هم که ریاضیات مهندسی بخونی بازهم فرقی واست نکنه و کلا بیخیالش بشی.

شما تازه ترم 3 هستی خیلی وقت واسه خوندن داری
    به نظرم منابع مرجع رو که گرفتی بخون و برای هر درس هم کتاب تست بگیر و تست بزن تا با نحوه تستها آشنا شوی
    به نظر من کسی که درسو مفهومی بخونه مطمئنا قبول می شه

کاربر دائمی آواتار powerboy2988
    محل زندگی
    تهران

سلام من امسال کارشناسی ناپیوسته قبول شدم. می خوام واسه هوش بخونم سره همین این سایت رو بهتون معرفی می کنم.
    www.forum.karshenasi.com

Talking کارنامه های ارشد!!

از سایت http://www.forum.karshenasi.com چند تا کارنامه ارشد رو دیدم گفتم شاید به درد یکی مثل خودم بخوره:

نقل قول: کارنامه های ارشد!!

گرایش نرم افزار گرایش اصلی منه که باید براش بخونم. دروس تخصصی رو کنکور قبلی 47% زدم ولی در تستهای دروس مشترک با توجه به اینکه نظریه زبانها و معماری هیچی نخونده بودم و 12 تست اینجوری پرید، ولی واسه مدار منطقی کتاب موریس مانو ترجمه دکتر سپیدنام و همینطور جزوه دکتر نامور رو خونده بودم و با کمال تعجب هیچ تستی نتونستم بزنم... و 6 تا هم اینجا سفید. از دروس سیستم عامل و ساختمان داده ها که 12 تست بود فقط 9 تست زدم که خودتون حساب کنید چی شد.
    تو کنکور فقط ذروس مشترک و ریاضی اهمیت داره و من مشکلم با معماری و نظریه زبان و مدارمنطقیه. دروس ریاضی در ریاضی مهندسی خیلی مشکل دارم و سال پیش هم هیچ تستی ازش نزدم. من یه سری جزوه درخواست کرده بودم که متأسفانه کسی جوابی نداد که داره یا نداره.
    دوستان اگه برنامه ریزی خودشون رو برای کنکور بگن ممنون میشم چون اینجوری بقیه دوستان هم میتونن واسه خودشون با توجه به نیازشون یه برنامه تنظیم کنن.

کاربر دائمی آواتار afsharm
    محل زندگی
    http://paysa.ir

من یک برنامه نویس چند ساله با مدرک لیسانس نرم افزار از یکی از دانشگاه‌های دولتی تهران هستم. و چند(ین) سالی از فارغ التحصیلی بنده می‌گذرد. به نظر شما راحت‌ترین و کم دردسرترین رشته-گرایش کارشناسی ارشد برای من کدومه؟ یعنی این که کم ترین وقت را برای خواندن و تست زدن بگذارم و سعی کنم از اطلاعات کاری خودم که هر روز از آنها استفاده می‌کنم استفاده کنم. البته دقت کنید که من از موقعیت علمی و کاری خودم راضی هستم و فقط و فقط به مدرک آن برای کسب درآمد بیشتر نیاز دارم و معتقدم فوق لیسانس برای برنامه نویسان داخل ایران هیچ ارزشی ندارد و فقط به درد کلاس گذاشتن می‌خورد. ضمنا هیچ محدودیتی هم برای رشته-گرایش ندارم: نرم افزار، سخت افزار، آی تی، مدیریت، صنایع و...

مدیر بخش آواتار whitehat
    محل زندگی
    شیراز

معتقدم فوق لیسانس برای برنامه نویسان داخل ایران هیچ ارزشی ندارد و فقط به درد کلاس گذاشتن می‌خورد
    پس بهتره از این فکر بیرون بیایید و به دنبال راه دیگری برای کسب درآمد بیشتر باشید
    To follow the path:
    Look to the master
    Follow the master
    Walk with the master
    See through the master
    Become the master

محل زندگی

پس بهتره از این فکر بیرون بیایید و به دنبال راه دیگری برای کسب درآمد بیشتر باشید
    دوست عزیز سالیان زیادی است که به طور مستقیم و غیر مستقیم و به صورت تجاری و غیر تجاری در صنعت نرم افزار ایران فعال هستم. دوستان زیادی در مقاطع مختلف تحصیلی، شرکت‌های مختلف برنامه نویسی و دیگر ادارات دولتی و غیر دولتی دارم. مدت‌های زیادی سعی در به کارگیری معلومات دانشگاهی خودم در کارم داشته‌ام و مدت‌ها به این موضوع فکر کرده‌ام که برای من که قرار است یک برنامه نویس باشم چه نیازی هست که معادلات لاپلاس، فیزیک مکانیک، مدارات الکترونیکی و حتی دروس ادبیات و معارف را یاد بگیرم. کم و بیش از وضعیت همکاران خودم در آن سوی آب‌ها هم خبر دارم و بر پایه همین تجربیات و دانسته‌ها با قاطعیت می‌گویم دانشی که در کارشناسی ارشد خواهم آموخت در کارم بی تاثیر است مگر در موارد بسیار خاص که آن هم خیلی خیلی غیر محتمل به نظر می‌رسد. شاید یک آدم با درجه Master of Science در آمریکا و کانادا بتواند از اطلاعات دانشگاهی‌اش در کارش (برنامه نویسی و توسعه نرم افزار) استفاده کند ولی در ایران هرگز.
    پس یک بار دیگر از بقیه دوستان خواهش می‌کنم که اگر توصیه مفیدی برای بنده دارند منت گذاشته و راهنمایی بفرمایند.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    تهران

دوستان از این کارنامه های ارشدی که گذاشته شده چی میشه فهمید. من که هیچ ارتباط منطقی ای بین درصدها و رتبه اکتسابی پیدا نکردم.
    اگه کسی چیزی میفهمه به ما هم بگه

با تشکر از دوستمون که جسارت کردن و کارنامه خودشون رو گذاشتن تا دیگران تحلیل کنن.
    دوست عزیز afsharm خان، اینجا قراره در مورد کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر بحث بشه و کاربران هر اطلاعاتی دارن به دیگران هم منتقل کنن. نیازی نیست شما بگید چه کاره هستید و چکار میکنید. اگر میخواهید ارشد شرکت کنید یا علی. اینجا نیازی به کلاس گذاشتن نیست. خیلی از اعضای این سایت مدرک ارشد دارن. ضمناً حالا مگه قراره هرکس ارشد گرفت کلاس بذاره یا مثلاً در ایران به دردش بخوره یا نخوره..!!؟
    خیلی ها برای ادامه تحصیل به خارج از ایران میرن و خیلی ها هم فقط از روی علاقه میان ارشد میخونن و ادامه تحصیل میدن. بعضی ها هم ممکنه بخوان با مدرک گرفتن کلاس بذارن. هر کس دلیلی واسه خودش داره و دلیل هر کس هم محترمه. اینجا فقط بحث کنکور میشه نه اینکه چکاره هستیم.
    به نظر من چون به گفته خودتون "با قاطعیت می‌گویم دانشی که در کارشناسی ارشد خواهم آموخت در کارم بی تاثیر است" پس بهتره وقت خودتون رو هدر ندید و افکار منفی خودتون در مورد ارشد رو به دیگران منتقل نکنید.
    با عرض پوزش از دوستان.

محل زندگی

با تشکر از حسن توجه دوستان عزیز،

بهتره وقت خودتون رو هدر ندید و افکار منفی خودتون در مورد ارشد رو به دیگران منتقل نکنید.
    از دوستانی که فکر می‌کنند این حرف‌ها صرفا یک سری افکار منفی است خواهش می‌کنم با آگاهی از وضعیت بازار و صنعت نرم افزار ایران اقدام به ادامه تحصیل کنند چون به نظر می‌رسد از بعضی واقعیات تلخ اینجا بی اطلاع یا اقلا کم اطلاع هستند.
    ضمنا من از شما راهنمایی خواسته بودم نه این که مرا به باد نصیحت بگیرید. لطفا اگر فکر می‌کنید راهی وجود ندارد لطف کرده و جواب ندهید. این طوری نه وقت انجمن گرفته می‌شه نه شما و نه من.

دقیقاً همینطوره که میگید. ماشالا شما که در بازار کار و صنعت و این چیزها هستید. منم گفتم هرکس دلیلی داره واسه خودش برای ادامه تحصیل. منم مثل مدیر بخش جناب مدیر بخش نظر خودمو دادم. تو شهر ما اگه شما مدرک ارشد کامپیوتر داشته باشید با توجه به نیاز شدیدی که هست کمترین کاری که بهتون داده میشه تدریس در دانشگاهه و اگه دکترا داشته باشید عضو هیئت علمی دانشگاه میشید.
    تا جایی که من میدونم مهندسین که شامل همه نوع مهندسی میشه (کامپیوتر، برق و ...) کار مهندسی انجام میدن و در صورت ادامه تحصیل از حالت کارشناسی بیرون میان و بیشتر کار علمی و تحقیقاتی انجام میدن. فکر نکنم کسی تلاش کنه با هزار و یک مشکل ارشد قبول بشه بعد بیاد کار برنامه نویسی یا چیزی مشابه این انجام بده. این کارا رو شاید یکی که مهندس نرم افزار هم نباشه انجام بده اما نه بصورت مهندسی شده. به هر حال اینجا جای بحث در مورد اینکه ارشد به چه کار میاد نیست.
    با توجه به حرفهایی که شما زدید و هدفی که دارید فکر نمیکنم ارشد به درد شما بخوره. اما بازم خودتون میدونید. این نظر منه و امیدوارم ناراحت نشده باشید.

کسی جزوه نظریه زبانهای دکتر موقر رو نداره؟

با سلام به همه ی دوستان
    برای حسن مطلع ورودم به این بخش اطلاعیه سازمان سنجش رو که امروز دانلود کردم خواستم ببینید تا هر کی می خواد برنامه ریزی کنه (البته اگه تا حالا این کارو نکرده ) یه خورده به خودش بیاد . در ضمن من خودم امسال اگه خدا بخواد توی کنکور IT (گرایش شبکه) شرکت میکنم . اگه کاری از دستم بر بیاد خوشحال میشم برای دوستام انجام بدم :

تاريخ و نحوه ثبت‌نام از داوطلبان آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1388 و چهاردهمين دوره المپياد علمي دانشجويي كشور اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور 07/07/87

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1388 و چهاردهمين دوره المپياد دانشجويي كشور مي رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1388 از ساعت 9 صبح روز يك شنبه 12/8/87 (دوازدهم آبان ماه 1387) به صورت اينترنتي آغاز مي‌شود و در پايان روز دوشنبه 20/8/87 (بيستم آبان ماه 1387) پايان مي‌پذيرد.
    اطلاعيه اين سازمان در خصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان روي پايگاه اينترنتي سازمان سنجش ودر نشريه پيك سنجش روزهاي دوشنبه 6/8/87 و 13/8/87 منتشر مي گردد.
    ضمناً به اطلاع مي رساند كه آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1388 در صبح و بعد از ظهر روزهاي چهارشنبه 23، پنج‌شنبه 24، جمعه 25 و شنبه 26 بهمن ماه 1387 برگزار خواهد شد.

روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور

من تاپیکی تحت عنوان کارشناسی ارشد IT ایجاد کردم از تمامی دوستان علاقمند دعوت می کنم توی بخش شبکه به اون رجوع کنند و نظراتشون رو مطرح کنند.

کسی هست که امسال بخواد ارشد امتحان بده؟ کنکور 88

کارشناسی ارشد

با سلام
    در يكي از پست ها درباره پيام نور گفتيد.ميشه اطلاعات كامل تري بگيد! كسي ارشد پيام نور خونده؟من مي خواهم ارشد نرم افزار پيام نور بخونم اما درباره خود دانشگاه وچگونگي و خوب و بد بودنش ترديد دارم.براي قبولي چي بايد بخونم؟

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان کنکوری خودم !
    اگه بهم نمی خندید یه چیزی بهتون بگم ! منم می خوام کنکور فوق شرکت کنم ولی تازه الان یادم افتاده که باید درس هم بخونم تا بتونم سوالات نچندان دلنشین کنکور رو جواب بدم , با این اوصاف خیال می کنم حتما هم حق منه که تو کنکور قبول بشم چون من تو پیام زور درس می خونم . حالا از شما دوستان عزیز و درس خون خودم می خوام تا اگه جزوه های شریف و یا احیانا تهران رو گیر آوردید به منه عاجز بینوا هم کمک کنید آخه من هر چی پول داشتم دادم برا دوره های MCSE و الان هم آه در بساط ندارم . در ضمن من چندتا از جزوه های پارسه رو دارم خواستید می تونیم معاوضه کنیم !

نقل قول: کارشناسی ارشد

با سلام !
    من که کارشناسی رو ÷یام نور خوندم هیچ خیری ازش ندیدم . تنها چیزی که عایدم شد سرو کله زدن با یکسری آدم های نفهم و بی سوادان از خود راضی بود . از اول ترم تا آخرش باید یه سری مطالب بی ربط بخونی آخره سر هم با نمره های ناپلئونی قبول می شی . و بدبختی ها همچنان ادامه می یابد .
    البته اگه شما بلدین هی بشنید و خر بزنید حتما تو پیا نور موفق می شید !

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    کرمانشاه

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی سال سوم نرم افزارم و میخام سال بعد تو کنکور ارشد شرکت کنم . دانشگاه آزاد درس میخونم. دبیرستان رشته تجربی بودم و ریاضیم ضعیفه. برای تقویت ریاضی با توجه به پایه ضعیفی که دارم چه پیشنهادی دارید؟
    پیشاپیش Tanx

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    کرمانشاه

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من دانشجوی سال سوم نرم افزارم و میخام سال بعد تو کنکور ارشد شرکت کنم . دانشگاه آزاد درس میخونم. دبیرستان رشته تجربی بودم و ریاضیم ضعیفه. برای تقویت ریاضی با توجه به پایه ضعیفی که دارم چه پیشنهادی دارید؟
    پیشاپیش Tanx

برای تقویت ریاضی چه پیشنهادی دارید؟
    این سئوالا چیه می پرسین ؟
    کسی چیزی رو نباید پیشنهاد کنه؛ این تویی که از خودت شناخت کافی داری و می دونی کتاب، کلاس تقویتی و مطالعه بیشتر میتونه پیشرفتی حاصل کنه یانه

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    کرمانشاه

ببخشید که سوالم رو اینطور مطرح کردم
    منظورم بیشتر معرفی یک کتاب خوب بود که با توجه به پایه ضعیف من در ریاضیات به من کمک کنه
    در مورد کتابای دکتر نیکوکار بعضیا میگن خوبه بعضیام میگن بده نظر دوستان چیه؟

نقل قول نوشته شده توسط HAIdle مشاهده تاپیک
    سلام دوستان
    امیدوارم موفق باشید
    یه راهنمایی می خواستم از شما
    من امسال دارم برای هوش مصنوعی می خونم یه مشکلی که دارم اینه که به شدت با درس هوش مصنوعی مشکل دارم
    کتاب راسل که متن انگلیسیش خیلی سنگین است ترجمه جعفرنژاد هم که وحشتناک و افتضاح است کتاب تست درست و حسابی هم که وجود نداره
    اصلا نمی دونم بقیه چه جوری این درس را می خوانند کسی ایده ای چیزی نداره مثلا جزوه بچه های شریف و از این جور چیزها
    اگه راهنماییم کنید خیلی ممنون می شم
    سلام من هم پارسال خيلي مشكل داشتم اما امسال نه . چند نكته كليدي هر كتابي را بايد چند بار بخواني و خلاصه نويسي كني. سوالات ده سال گذشته را طبقه بندي كن. از كتاب پر غلط پارسه استفاده نكن .

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •