نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: اتصال به mysql از طریق برنامه dreamweaver

اتصال به mysql از طریق برنامه dreamweaver

با سلام
    من از طریق نوشتن کد برنامه در یک textفایل تونستم به mysql وصل شوم و حتی زکوردهایی هم به جداول آن اضافه کنم ، ولی من از نرم افزار dreamweaver برای php استفاده می کنم ولی نمی تونم از طریق recordset آن که در قسمت data وجود دارد به دیتا بیسهای درون mysql وصل شوم (در اصل می خوام مثل دلفی یا ویژوال بیسیک که به sql وصل می شه عمل کنم )
    اصلا نمیدونم این کار می شه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربر دائمی آواتار ravand
    محل زندگی
    راوند کاشان

نقل قول: اتصال به mysql از طریق برنامه dreamweaver

داداش من توي وبلاگم طريقه ي اتصال به mysql رو در دريم وي اي ور آموزش دادم فكر كنم بدردت بخوره.
    http://barnamenevisi.blogsky.com/1389/03/24/post-38/

نقل قول نوشته شده توسط ravand مشاهده تاپیک
    داداش من توي وبلاگم طريقه ي اتصال به mysql رو در دريم وي اي ور آموزش دادم فكر كنم بدردت بخوره.
    http://barnamenevisi.blogsky.com/1389/03/24/post-38/

اجر شما با خداوند منان ، باز هم یک دنیا تشکر

نقل قول نوشته شده توسط delafarin مشاهده تاپیک
    اجر شما با خداوند منان ، باز هم یک دنیا تشکر

با سلام
    1- ببخشید من در Dreamweaver می تونم با وارد کردن کد یونیک یک رکورد به رکورد آن مراجعه کنم که بعد بتونم مثلا نام و نام خانوادگی اونرو ویرایش کنم ؟؟؟ ، الان هم با گزینه های Next و Previous و... روی رکوردها حرکت می کنم و می تونم آنها رو ویرایش کنم ولی من می خوام به صورت تصادفی یک رکورد رو پیدا کنم و بعد اونرو ویرایش یا delete کنم .
    2- در Dreamweaver وقتی delete record رو از اون با لا مثل insert record انتخاب می کنم و تمام موارد رو هم در پنجره درست پرکردم نمی دونم چرا اصلا هیچ کاری نمی کنه .
    البته همانطور که قبلا هم گفتم من همه اینهارو با برنامه نویسی انجام دادم ولی با نرم افزار Dreamweaver می خوام این کار رو انجام بدم .

باز هم پیشاپیش از حسن نیت شما متشکرم .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •