نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: باز کردن پنجره نمایش عکس ویندوز

کاربر جدید
    محل زندگی
    کرج

Post باز کردن پنجره نمایش عکس ویندوز

من با یک فولدر دایالوگ در یک تکس باکس آدرس فولدرو ثبت میکنم تویه این فولدر عکس وجود داره میخوام با زدن دکمه دیگه ای که روی فرم هست عکسهای داخل فولدر ثبت شده در تکس باکس روی فرم در برنامه نمایش عکس ویندوز نمایش داده بشه لطفا با یه نمونه برنامه کمک کنید

کاربر دائمی آواتار hakelberfin
    محل زندگی
    تبریز

نقل قول: باز کردن پنجره نمایش عکس ویندوز

سلام

میتونی از این کد برای نمایش در PictureAndFaxViewer استفاده کنی در XP , 7 کار میکنه
      string filePath = pictureBox.ImageLocation.ToString();
    if (System.IO.File.Exists(filePath))
    {
    System.Diagnostics.ProcessStartInfo processStartInfo = new System.Diagnostics.ProcessStartInfo(filePath);
    System.Diagnostics.Process.Start(processStartInfo) ;
    }

کاربر جدید
    محل زندگی
    کرج

من با یک فولدر دایالوگ در یک تکس باکس آدرس فولدرو ثبت میکنم تویه این فولدر عکس وجود داره میخوام با زدن دکمه دیگه ای که روی فرم هست عکسهای داخل فولدر ثبت شده در تکس باکس روی فرم در برنامه نمایش عکس ویندوز نمایش داده بشه لطفا با یه نمونه برنامه کمک کنید
    اولا picture box روی فرم ندارم و من ادرسی که توی تکس باکس هست ادرس یه فولدره من میخوام محتویات اون فولدرو عکساشو تو برنامه PictureAndFaxViewer نشون بده اگه از خط اول کد شما صرفنظر کنی و بجاش string filePath = textBox1.Text نوشته بشه برنامه جواب نمیده چون باید به انتهای ادرس یکی از فایلهای عکس داخل فولدرو بدی تا بازشون کنه لطفا کمک کنید

کاربر جدید
    محل زندگی
    کرج

خودم برنامه ای پیدا کردم که عکسهای موجود در یک فولدر رو در برنامه windows Picture and fax viewer نمایش میده دانلود کنید و لذت ببرید
    تشکر یادتون نره
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه
    آخرین ویرایش به وسیله venus2000 : پنج شنبه 21 بهمن 1389 در 09:46 صبح

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •