نمایش نتایج 1 تا 4 از 4

نام تاپیک: چگونه از برنامه و کامپوننت های موجود در هنگام ساخت Setup محافظت کنم؟

کاربر دائمی آواتار mostafarastin239
    محل زندگی
    مرکز ایران

چگونه از برنامه و کامپوننت های موجود در هنگام ساخت Setup محافظت کنم؟

سلام به همه،
    فرض کنید برنامه فتوشاپ را نصب می کنید و یک سری فایل روی سیستم شما قرار داده می شود تا فتوشاپ اجرایی شود. حال اگر فایل های موجود روی سیستم خود را که مربوط به فتوشاپ است کپی کنید و روی سیستم دیگری ببرید که تاکنون فتوشاپ نداشته است با عمل پست کردن برنامه فتوشاپ اجرا نمی شود. چگونه این خاصیت را اعمال کنم؟
    با تشکر

کاربر دائمی
    محل زندگی
    یزد

نقل قول: چگونه از برنامه و کامپوننت های موجود در هنگام ساخت Setup محافظت کنم؟

سلام
    خوب میتونی در هنگام نصب یه فایل متنی رو تو یکی از شاخه های ویندوز(win32) با نام نامشخص ذخیره کنی و توی لود فرم چک کنی که اگر اون فایل وجود داشت برنامه اجرا بشه در غیر اینصورت برنامه کپی شده و اجرا نشه.

کاربر دائمی آواتار hadi-z
    محل زندگی
    تهران

سلام
    هم میتونی از روش بالا استفاده کنی و هم میتونی یک مقداری رو تو ریجستری کامپیوتر مقصد ایجاد کنی و برای هر بار اجرای برنامت اونو بخونی تا با کپی شدن کل درایو هم دیگه کار نکنه.

کاربر دائمی آواتار mostafarastin239
    محل زندگی
    مرکز ایران

نقل قول نوشته شده توسط hadi-z مشاهده تاپیک
    سلام
    هم میتونی از روش بالا استفاده کنی و هم میتونی یک مقداری رو تو ریجستری کامپیوتر مقصد ایجاد کنی و برای هر بار اجرای برنامت اونو بخونی تا با کپی شدن کل درایو هم دیگه کار نکنه.
    سلام به همه،
    لطف می کنی یه کم بیشتر توضیح بدی و یه نمونه برنامه ساده هم بزاری.
    با تشکر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •