نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: تفاوت های ویژوال استودیو 2010 و 2008

کاربر دائمی آواتار conter
    محل زندگی
    barnamenevis.org

Wink تفاوت های ویژوال استودیو 2010 و 2008

با سلام خدمت اساتید محترم والا من هرچی سرچ کردم متوجه نشدم که تفاوت های این دو ورژن چیه ؟
    توی قسمت vb که تغییرات مشهود بود .....
    اما من میخوام بدونم من که تازه دارم کار با .net رو شروع میکنم مثلا asp.net بهتره با 2010 کار کنم یا 2008
    منظور دقیقم این هستش که آموزشی که من دارم مربوط به 2008 هستش ولی خوب همه از 2010 تعریف میکنند حالا میخواستم ببینم آیا در کارهایی که ما انجام میدیم تفاوت مثل vb مشهوده ؟ یا مثلا کدها تغییر کرده ؟ و در آخر کدوم ورژن بهتره
    یکی از دوستان میگفتش که 2010 رو بریز دور .... ولی من اینجوری فک نمیکنم شما چی میگید ....؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون حسابی قاطی کردم ...؟

محل زندگی
    barnamenevis.org

نقل قول: تفاوت های ویژوال استودیو 2010 و 2008

دوستان کسی قصد نداره احیانا منو راهنمایی کنه ؟؟؟ والا واقعا گیج شدم

منظور دقیقم این هستش که آموزشی که من دارم مربوط به 2008 هستش
    هیچ اشکالی نداره و به راحتی می تونی همونا رو در 2010 هم انجام بدی.
    یا مثلا کدها تغییر کرده ؟
    خیر

و در آخر کدوم ورژن بهتره؟
    2010 سنگین تر از 2008 ولی امکاناتش بیشتر از 2008 .
    پس تصمیم با شما و امکانات سخت افزاری تان

محل زندگی
    barnamenevis.org

مرسی از جوابت دوست عزیز ولی یک سوال دیگه برای پروژه هایی که با asp.net کار میکنیم اگر توی 2010 کار بشه بعد برای بالا اوردنشون یکی از دوستانم میگفت خیلی سخته چون سنگینه یعنی مثلا باید بگردم دنبال سروری که فریم ورک 4 روش باشه که در حال حاضر همچین سروری خیلی کم هستش .. حالا با این شرایط شما کدوم نسخه رو پیشنهاد میکنید از نظر سخت افزاری هم مشکلی ندارم

یکی از دوستانم میگفت خیلی سخته چون سنگینه یعنی مثلا باید بگردم دنبال سروری که فریم ورک 4 روش باشه که در حال حاضر همچین سروری خیلی کم هستش ...
    دوستتون کاملا درست می گن.
    اگر شما یک چرخی توی اینترنت بزنی و دنبال هاست با پشتیبانی از فریمورک 4 باشی مطمئن باش خیلی کمتر از هاست های با پشتیبانی از 3.5 پیدا می کنی.

حالا با این شرایط شما کدوم نسخه رو پیشنهاد میکنید
    متاسفانه تخصص من توی وب نیست به همین دلیل نمی تونم جواب قطعی بهتون بدم ولی گفتم که فریمورک 4 فعلا توسط خیلی از هاست ها پشتیبانی نمی شن.

کاربر دائمی آواتار silverfox
    محل زندگی
    تهران

شما توی 2010 می تونی انتخاب کنی که با کدوم framwork می خوای کار کنی...منو ها...تکنولوژی های پشتیبانی شده یه سری امکانات برای دیباگ کردن و trace کردن مثلا...خیلی چیزاش تغییر کرده اگه مشکل سخت افزاری نداری با VS 2010 کار کن حالا رو هر frameworkی که خواستی خیلی کار باهاش لذت بخش تره

کاربر دائمی آواتار sanay_esh
    محل زندگی
    برنامه نویس !

با سلام و عرض خسته نباشید من اتفاقی این تاپیک رو دیدم بنده خودم دات نت کارم ولی اینو میخواستم بگم اگه بصورت حرفه ای بخوای صحبت کنیم خوب صد در صد 2010 از 2008 بهتره و کاررو برای برنامه نویسا راحتتر کرده ولی اگر بصورت استاندارد داری برنامه نویسی میکنی نه آنچنان تفاوتی نداره مثلا در 2010 کامپوننتها بهتری وجود داره کار با فرمها راحتتره و ...

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •