نمایش نتایج 1 تا 18 از 18

نام تاپیک: نمونه برنامه های کوچک و مفید در WPF

Post نمونه برنامه های کوچک و مفید در WPF

سلام
    من برای اینکه یخ این تالار بشکنه یک ایده به ذهنم رسید
    گفتم این پست رو درست کنم تا هرکس هر برنامه کوچیک و مفیدی که خودش نوشه یا توی اینترنت پیدا کرده و بتونه باعث افزایش معلومات دیگرا بشه (چه برنامه های خیلی مبتدی و چه خیلی حرفه ای برای تمام سطوح) با سورس اینجا قرار بده
    لطفا فقط در همین چارچوب مطلب قرار بدید و از پرسیدن سئوال یا در خواست برنامه خودراری کنید
    مدیران عزیز همکاری کنند
    آخرین ویرایش به وسیله مهدی فرزاد : یک شنبه 24 بهمن 1389 در 14:26 عصر

حرکت کلیه کنترل های یک فرم DragAndDrop

برای شروع من یک برنامه سمپل بسیار جالب پیدا کردم که میتونه خیلی مفید باشه

توی این برنامه شما میتونید تمام کنترل های توی فرم رو جا بجا کنید حتی آیتم های لیست باکس ها رو هم میتونید بین هم جابجا کنید هم چنین تب ها رو و دکمه ها رو مثلا میتونید یک دکمه رو ببرید توی
    Rich Text Box
    که اونجا هست و اسمش رو مینویسه یا اون رنگ ها رو که در شکل میبیند رو اگر ببرید توی
    Rich Text Box
    شماره رنگش رو میده

و کلی کار دیگه
    حتما امتحان کنید خیلی جالبه
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

نقل قول: نمونه برنامه های کوچک و مفید در WPF

سلام
    این نمونه برنامه رو اتفاقی در حال گشت زدن توی اینترنت پیدا کردم
    با دو ورژن Vs2010 و Vs2008 اینجا میگذارم
    دیدن این برنامه خالی از لطف نیست
    افکت ها و استایل های زیبایی داره برای کسانی که میخوان نمونه برنامه های طراحی شده با WPF رو ببینن جالبه
    میتونید با Blend هم بررسیش کنید
    چند نمونه فایل سمپل هم برای کار با برنامه داره

(توضیح : برای کار با نمونه سمپل برنامه وقتی برنامه رو اجرا کردید (Run) در پنجره اصلی برنامه گزینه Open رو انتخاب کنید و در مسیر دیفالت برنامه فایل Windsor.family رو انتخاب کنید )

آخرین ویرایش به وسیله مهدی فرزاد : یک شنبه 14 فروردین 1390 در 09:11 صبح دلیل: اضافه کردن توضیحات

A Healthcare CRM Reference Application

home: http://healthcare.codeplex.com/

Project Description
    This project contains code, videos and hands on labs which demonstrate best practices in building WPF experiences using technologies such as Windows Azure, SQL Data Services, LiveID and Infragistics UI Controls.

دیدن ورژن هاي ديگر ان نيز خالی از لطف نیست:
    Contoso Healthcare Sample Application: http://windowsclient.net/downloads/folders/wpfsamples/entry3754.aspx
    اگر Net. نمی دانید وارد نشوید.

A Spider type control tree thingy for WPF

home:http://www.codeproject.com/KB/WPF/SpiderControl.aspx

I recently started a new job where I am employed as a WPF developer. When I arrived, the guys there gave me a brief that was to make a cool app, and they really liked the look and feel of the FamilyShow exemplar by Vertigo. Which I also love, that and Tangerine by Infragistics are my favourite WPF demos.
    What I liked in both where the fluid movements, and the diagramming approach used in the FamilyShow exemplar particularly. The guys where I just started working asked me how hard it would be to create something like the diagramming component seen in the FamilyShow exemplar. So without further ado, I contacted my favourite partner in weird WPF briefs, Mr. Fredrik Bornander, who I love working with on these stranger ideas. We seem to manage to do a reasonable job together, at least I think anyway.
    This article will describe a tree like diagram component that we have nicknamed the "SpiderControl".
    Here is a screenshot just to wet your appetite:

Spirograph Shapes: WPF Bezier Shapes from Math Formulae

home:http://www.codeproject.com/KB/WPF/SpirographShapes.aspx

Introduction

This article presents a group of shapes that you can use in your applications. Some of these, the Epitrochoids and Epicycloids, may be familiar if you had a Spirograph as a child. All of the shapes included here are defined by simple mathematical relations. The Farris Wheel is the only one that is even mildly complex. However, converting functions defined mathematically into vector visuals has until recently been rather laborious. The change was my last article (GraphDisplay: a Bezier based control for graphing functions and curves), in which I developed a procedure for the generation of PathGeometry elements that represented mathematically defined curves and functions. One use for such code is to make practical business or scientific applications. Another, the one chosen here, is to make it possible to include some pleasing mathematical vector shapes in applications with effectively no effort. In particular, absolutely no understanding of the math behind all of this is required to use these shapes in your applications. It is only for creating your own additional shapes that some math will be needed, but even then, understanding the algorithm behind all of this is completely optional.

FlowPad

Flowpad is a light, fast and easy to use flow diagram editor. It helps you quickly pour your algorithms from your mind to 'paper'. It is written using WPF/C#‎ 3.5.

Download
    Source Code

سلام این برنامه واسه تبلت ها بیشتر به درد میخوره.
    عکس های ضمیمه عکس های ضمیمه
    • نوع فایل: jpg 1.jpg‏ (66.3 کیلوبایت, 2700 دیدار)

کاربر دائمی آواتار شرلوک هلمز
    محل زندگی
    تهران

این برنامه یک اسکنر می باشد که در دوران دانشجوی نوشته بودم امیدوارم برای دوستان مفید باشد

سلام
    خییییییییلی جالبه من تازه اسم wpfروشنیدم و هیچی ازش نمیدونم اما خیلی برام جذاب بود
    میشه راجع به برنامه ای که خودتون نوشتین کامل تر توضیح بدید آقای شرلوک همز!!!
    امکاناتش چیه چون من نرم افزار شو ندارم نمتونم برنامه رو ببینم
    بخوای نرم افزارشو بخری باید ورژن چندباشه ؟اسمش همین wpf ؟؟؟؟؟؟؟

کاربر دائمی آواتار شرلوک هلمز
    محل زندگی
    تهران

نقل قول نوشته شده توسط username20 مشاهده تاپیک
    سلام
    خییییییییلی جالبه من تازه اسم wpfروشنیدم و هیچی ازش نمیدونم اما خیلی برام جذاب بود
    میشه راجع به برنامه ای که خودتون نوشتین کامل تر توضیح بدید آقای شرلوک همز!!!
    امکاناتش چیه چون من نرم افزار شو ندارم نمتونم برنامه رو ببینم
    بخوای نرم افزارشو بخری باید ورژن چندباشه ؟اسمش همین wpf ؟؟؟؟؟؟؟
    WPF یک تکنولوژی نسبتا جدید در .netframwork است و در مجموعه ای ویژوال استودیو وجود دارد این تکنولوژی سعی دارد جایگزین فرمهای ویندوزی در برنامه های #C شود
    اگر نرم افزار ویژوال استودیو را دارید لازم به نرم افزار دیگری نیست . برای طراحی در آن میتوانید از belnd استفاده کنید
    بحث در مورد آن بسیار طولانی است شما میتوانید از تاپیک هایی که برای معرفی WPF وجود دارد استفاده کنید.
    برنامه scanner یک زیان فرضی را گرفته و token ها را تشخیص میدهد به عبارت دیگر یک زبان برنامه نویسی را تحلیل کرده و مشخص میکند که هر کلمه در آن چه مفهومی دارد. اگر درس تحلیل و طراحی زبان های برنامه نویسی را گذرانده باشید با مفاهیم گفته شد آشنایی دارید.

این یک برنامه ساده است که نشون می ده که چگونه در WPF از ScrollViewer استفاده کنیم و یک سری اطلاعات نطیر به نظیر که مثلا در WrapPanelهای متفاوتی هستند با هم نمایش دهیم.test .rar

کاربر تازه وارد آواتار irartesh
    محل زندگی
    صومعه سرا

سلام.این برنامه رو خودم نوشتم.مسیج باکس wpf هستش که هدف از ساختش بیشتر برای من یادگیری ساخت dll بود.به هر حال میزارم اینجا تا دوستان استفاده کنن
    امکانات:
    3فونت فارسی و 3 فونت انگلیسی برای زیباتر شدن
    امکان تغییر سایز فونت ها
    قابلیت راست چین و چپ چین کردن
    21 آیکون زیبا
    امکان تغییر شفافیت فرم
    9 تم جذاب برای مسیج باکس

و یک نکته:برنامه ها قبل از گرفتن dll در پوشه bk1 بک آپ گرفته شدند(چون پروژه dll app.xml نداره گفتم شاید به پروژه اصلی نیاز داشته باشید)

دانلود

کاربر دائمی آواتار sajjad_kochekian
    محل زندگی
    اصفهان نصف جهان

یک ادیتور متن با استفاده از User Control

با این نرم افزار میتونین عکساتون رو با افکت زیبا ببینین . اگه میخواین عکس عوض بشه روی عکسی که وسط هست کلیک کنین :)
    attachment.jpg

Userpic.rar

سلام

کنترل انتخاب تاریخ فارسی در WPF که خودم نوشتم ، دوستان استفاده کنند و اگر احیانا موردی به ذهنشان رسید اونو اضافه کرده و دوباره در سایت قرار دهید.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    ایران

Post انیمیشن باز و بسته شدن تولبار

سلام. 2 روز پیش یه انیمیشن واسه تولبار نرم افزار شرکت کیمیا زده بودم که اولش با نظرات دلسرد کننده مدیر شرکت مواجه شدم :) البته این نظرات از طریق کلیپ کوتاهی که براشون فرستاده بودم شکل گرفته بود (دیدن کی بود مانند کار کردن). بالاخره با دلایلی تونستم مدیریت محترم رو قانع کنم. اکثر انیمیشن هایی که تو بعضی سایتا یا رابط کاربری نرم افزارهای موبایل میبیند، از قوانین فیزیک استفاده کردن و انیمیشنی هم که من روش کار کردم از این قاعده مستثنی نیست.

اگه یادتون باشه قبلاً هم گفتم WPF حرف نداره. خیلیا در این مورد دنبال آموزش میگردن، پیشنهاد من به این عزیزان : پروژه های نرم افزاری کوچیکی شروع کنین. البته قبلش طرح اولیه رابط کاربری نرم افزارتون رو سعی کنین تو فتوشاپ آماده کرده باشین. بعدش طرح اولیه رو تو WPF پیاده سازی کنین. پیاده سازی طرح اولیه با WPF تو نرم افزار Expression Blend خیلی آسونه. ولی سعی کنین تو ویژوال استودیو هم با دستورات wpf آشنا بشین!
    درضمن دنبال آموزش برای انجام رابط کاربری خلاقانه و خارق العاده برای نرم افزارهای دسکتاپ نگردین (یا اصلاً وجود نداره یا خیلی خیلی سخت پیدا میشه).

فایل Gif انیمیشن رو میتونین تو این لینک ببینین
    منبع : UI-Designer.blog.ir
    آخرین ویرایش به وسیله birtemp : جمعه 11 دی 1394 در 00:53 صبح

دانلود نرم افزار دفترچه تلفن طلوع 1.0.0.1

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام
    دفترچه تلفن ای نوشته شد که میتونید از لینک زیر دانلود کنید :

دانلود برنامه ی دفترچه تلفن طلوع

اگر .Net Framework 4.6.2 یا بالاتر را نصب نکردید ، برای اجرای برنامه ، باید این نسخه یا بالاتر را نصب کنید .

با تشکر ویژه از استادم The King و بقیه ی دوستان .
    آخرین ویرایش به وسیله SajjadKhati : جمعه 30 تیر 1402 در 19:59 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •