صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 51 از 51

نام تاپیک: جاوا در ایران

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول: جاوا در ایران

سلام دوستان.
    اگه بخواهید زبان مسخره ای مثل دات نت را با جاوا توی بخش جاوا مقایسه کنید جریمه خواهید شد .
    با تشکر .

Write Once, Run Anywhere

نقل قول نوشته شده توسط Diako.Smart مشاهده تاپیک
    شاید یکی از همین جوابا باعث بشه که چند نفری به جامعه ی جهانی جاوا در ایران اضافه بشه!
    مرسی
    من می خوام اضافه شم

کاربر دائمی آواتار orache
    محل زندگی
    رشت

معنی این تاپیکو نفهمیدم کسی که زبون های برنامه نویسی رو مقایسه کنه ببخشیدا یعنی هیچ چیز بارش نیست خنده داره واقعا خنده داره مثل تماشا چی های فوتبال که همشون ساده هستن زبون ها همه مثل هم هستن و همه بستگی به کارایی داره جاوا برای کار های ساده هست مثل همین اندروید یا کلا نرم افزار های ساده سی ++ برای کار های تخصصی هست
    برای مثال انجین بازی که قدرتمند ترین چیز برنامه نویسی هست تمامی انجین ها با سی ++ درست شدن شاید از هر 1000 تا 1 - 2 تاش با جاوا ساخته شده باشه + اینکه تمامی مشتقات مثل فیزیک انجین مثل گرافیک و... با سی ++ هست همین کارت گرافیک انویدیا برای استفاده اش از سی ++ استفاده میکنه تمامی بازی ها با سی ++ ساخته شده اگر شما بازی نصب کنین و سی ++ رانتایم نباشه بازی اجرا نمیشه
    + اینکه qt که تقریبا میشه گفت بهترین ide برای سی ++ هست و همچنین 5 هزار تا شرکت نرم افزاری از این استفاده میکنن یا همین ویژوال استادیو و mfc تمامی نرم افزار های گرافیکی و غیر گرافیکی با این 2 تا ساخته شده حتی بیشتر ide ها که برای زبون های غیر سی ++ استفاده میشه با سی ++ ساخته شده
    پس اگر قرار باشه مقایسه کنین تو قدرت سی ++ اوله و همچنین میبینیم که کارای تخخصی و پرقدرت با سی ++ انجام شده ولی کار خیلی خیلی مسخره ای هست که ببخشیدا مدیر انجمن بیاد بگه زبون مسخته ی دات نت فرض کن چندین میلیون نفر چندین هزار شرکت دارن از دات نت استفاده میکنن بعد شما میگین مسخره
    این مقایسه ها بیشتر کار افراد ساده ای هست که 2 زار بارشون نیست مثل همین طرف دار های samsung و apple که همینطوری سر خود حرف میزنن و هیچ چیز از تکنلوژی و برنامه نویسی بارشون نیست
    من کار اصلیم بازی سازی و برنامه نویسی بازی هست و از سی ++ استفاده میکنم ولی الان به اندروید علاقه مند شدم میخام جاوا هم یاد بگیرم خیلی هم خوشم میاد حالا علتی نداره من بیام بگم سی ++ دیگه خوب نیست میخام بندازم دور . خیر من از هر دو استفاده میکنم
    موفق باشین

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط orache مشاهده تاپیک
    معنی این تاپیکو نفهمیدم کسی که زبون های برنامه نویسی رو مقایسه کنه ببخشیدا یعنی هیچ چیز بارش نیست خنده داره واقعا خنده داره مثل تماشا چی های فوتبال که همشون ساده هستن زبون ها همه مثل هم هستن و همه بستگی به کارایی داره جاوا برای کار های ساده هست مثل همین اندروید یا کلا نرم افزار های ساده سی ++ برای کار های تخصصی هست
    برای مثال انجین بازی که قدرتمند ترین چیز برنامه نویسی هست تمامی انجین ها با سی ++ درست شدن شاید از هر 1000 تا 1 - 2 تاش با جاوا ساخته شده باشه + اینکه تمامی مشتقات مثل فیزیک انجین مثل گرافیک و... با سی ++ هست همین کارت گرافیک انویدیا برای استفاده اش از سی ++ استفاده میکنه تمامی بازی ها با سی ++ ساخته شده اگر شما بازی نصب کنین و سی ++ رانتایم نباشه بازی اجرا نمیشه
    + اینکه qt که تقریبا میشه گفت بهترین ide برای سی ++ هست و همچنین 5 هزار تا شرکت نرم افزاری از این استفاده میکنن یا همین ویژوال استادیو و mfc تمامی نرم افزار های گرافیکی و غیر گرافیکی با این 2 تا ساخته شده حتی بیشتر ide ها که برای زبون های غیر سی ++ استفاده میشه با سی ++ ساخته شده
    پس اگر قرار باشه مقایسه کنین تو قدرت سی ++ اوله و همچنین میبینیم که کارای تخخصی و پرقدرت با سی ++ انجام شده ولی کار خیلی خیلی مسخره ای هست که ببخشیدا مدیر انجمن بیاد بگه زبون مسخته ی دات نت فرض کن چندین میلیون نفر چندین هزار شرکت دارن از دات نت استفاده میکنن بعد شما میگین مسخره
    این مقایسه ها بیشتر کار افراد ساده ای هست که 2 زار بارشون نیست مثل همین طرف دار های samsung و apple که همینطوری سر خود حرف میزنن و هیچ چیز از تکنلوژی و برنامه نویسی بارشون نیست
    من کار اصلیم بازی سازی و برنامه نویسی بازی هست و از سی ++ استفاده میکنم ولی الان به اندروید علاقه مند شدم میخام جاوا هم یاد بگیرم خیلی هم خوشم میاد حالا علتی نداره من بیام بگم سی ++ دیگه خوب نیست میخام بندازم دور . خیر من از هر دو استفاده میکنم
    موفق باشین
    سلام. شما منو درست نمیشناسید توی این انجمن. من بار ها و بار به خاطر همین دات نت بحث کردم و آخرش هم نظرم در موردش عوض نخواهد شد .من هیچ زبانی را با دیگری مقایسه نکردم. حالا هم دیدم تاپیک مربوط به جاوا داره میشه محل تبلیغ دات نت . هر چند میلیون نفر که بخوان با دات نت کار کنن برن هر کاری می خوان بکنن اما توی بخشی که من مدیرم دیگه نمی خوام یکی بیاد هی دات نت , دات نت کنه و بگه دات نت فلانه و ... برای همین اون پست را گذاشتم که حساب کار دستشون بیاد و مثل قبل برن توی بخش دات نت هر چقدر که دلشون می خوان از دات نت تعریف کنن .

ضمنا شما هم دارید به تعداد زیادی از افراد ایران و سایر جهان توهین می کنید به علت طرفداری از اپل و سامسوگ.
    به هر حال اینجا مثل بخش اندروید شلوغ نیست . همین چندتا پستی که در روز گذاشته میشه را دیگه نمی خوام ببینم برای تبلیغ دات نت گذاشته شده باشن.
    آخرین ویرایش به وسیله dasssnj : شنبه 29 شهریور 1393 در 05:52 صبح

Write Once, Run Anywhere

باید بگم که وقتی ما از کد یک نرم افزار بی اطلاع هستیم ..اون نرم افزار می تونه هرکاری دلش می خواد انجام بده و مثلا جاسوسی کنه که مایکروسافت این کار را انجام می ده و در قضیه استاکس نت هم گویا یک سری شیطنت هایی به خرج داد !!
    خوب حالا مثلا ما چطور می تونیم امنیت کشور خودمون را با یک سری نرم افزار که از درونشون خبر نداریم تامین کنیم !! اینقدر تلاش می کنیم امنیت تاسیسات هسته ای و حساسمون را حفظ کنیم آخرش ضربه می خوریم ... ! حالا بیایم و از سورس های بسته هم استفاده کنیم !!!
    بعد بیایم و از نرم افزار های قفل شکسته دات نت هم استفاده کنیم !!! حتما نرم افزار ما بی عیب و ایراد نخواهد بود !!

خطاب من با دات نتی هایی هست که سنگ دات نت به سینه می زنند !!
    شما وقتی گردنتون را بالا بگیرد و ادعا کنید که نرم افزاری که استفاده می کنید لا اقل قفل شکسته نباشه و بشه بهش اطمینان کرد ...
    شما با این همه تعصب دات نت را تبلیغ می کنید که یکسری را جذب کنید و ببرید توی اون فضای نامطمئن نرم افزار های قفل شکسته !! که هی مشکل ایجاد می کنند !!
    من از شما سوال می کنم یک جنس اصل خوبه یا یک جنس تقلبی !!؟؟
    کی حاضر هست جنس اصل ژاپنی یا آلمانی را با جنس تقلبی چینی عوض کنه !! خوب هیچ کس مگر اینکه دیوانه باشه !!
    دات نت خوبه بی شک !! به شرط اینکه یک لایسنس اون را بخریم و یا از نسخه اکسپرس اون استفاده کنیم !! که در هر دو صورت مشکلاتی خواهیم داشت (یا مالی ، یا محدویت در امکانات !!)
    در صورتی که جاوا ،کیوت ، پایتون ، و پی اچ پی و برخی دیگه با دنیایی از امکانات رایگان در اختیار ما و کاملا ایمن هستند !!
    جوری ننویسید که عده ای که تازه وارد دنیای برنامه نویسی شده وکم تجربه هستند گمراه بشوند !!
    مطالعه این تاپیک را هم پیشنهاد می کنم !!

مهاجرت از #C

با عرض سلام

جاوا همونطور که میدونید یک زبان قدرتمند محسوب میشه ولی اکثر برنامه نویس ها به دنبال کوتاهترین کد با قابلیت های یکسان با زبان های سطح بالا هستند . مثل زبان پایتون

نقل قول نوشته شده توسط dasssnj مشاهده تاپیک
    سلام دوستان.
    اگه بخواهید زبان مسخره ای مثل دات نت را با جاوا توی بخش جاوا مقایسه کنید جریمه خواهید شد .
    با تشکر .
    سلام. هرچند این یه تاپیک قدیمیه و بهتره توش پستی ارسال نکنم...
    ولی این جمله به نظر من به هیچ‌وجه فنی نیست و از مدیر بخش جاوا بعیده. دات‌نت یه فریمورک خیلی موفق و قابل احترامه و به‌هیچ‌وجه هم «مسخره» نیست!
    پ.ن: دات‌نت زبان نیست. دات‌نت یه فریمورک مجتمعه که زبان‌هایی مثل VB.net، VC++‎‎‎‎.net، C#‎‎‎‎.net، J#.net و F#‎‎‎‎.net توی این فریمورک مورد استفاده قرار می‌گیرن.
    آخرین ویرایش به وسیله محمد فدوی : چهارشنبه 06 خرداد 1394 در 16:49 عصر دلیل: اضافه کردن «هرچند این تاپیک ...»

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط محمد فدوی مشاهده تاپیک
    سلام. هرچند این یه تاپیک قدیمیه و بهتره توش پستی ارسال نکنم...
    ولی این جمله به نظر من به هیچ‌وجه فنی نیست و از مدیر بخش جاوا بعیده. دات‌نت یه فریمورک خیلی موفق و قابل احترامه و به‌هیچ‌وجه هم «مسخره» نیست!
    پ.ن: دات‌نت زبان نیست. دات‌نت یه فریمورک مجتمعه که زبان‌هایی مثل VB.net، VC++‎‎‎‎‎.net، C#‎‎‎‎‎.net، J#.net و F#‎‎‎‎‎.net توی این فریمورک مورد استفاده قرار می‌گیرن.
    جرف شما درست . اما یه سری میان توی بخش و تاپیک هایی شلوغ و پربازدید بخش جاوا (که به لطف همه دوستان دیگه خیلی وقته از این چیزا نداریم و مثل دات نت بخش شلوغ و پر رفت و آمدی نداریم) را به سمت دات نت می کشونن و سعی می کنن موضوع تاپیک را منحرف کنن . زمانی که داشتم تاپیک های خیلی قدیمی را میدیدم با چند مورد مثل این برخوردم . با این جور مشکلات را دیگه نیازی نیست که فنی حل کنی . همین که حساب کار دستشون بیاد کافیه (شاید بعضی کاربر ها متوجه بشن که این بخش دیگه مثل قدیم نیست و بدون مدیر رها نشده [یا : مدیرش بی دلیل رهاش نکرده])

اون پستی که گذاشتم مربوط به 8 یا 9 ماه پیشه . نمی دونم شما تا این موقع ندیده بودیدش یا به خاطر موضوع دیگه ای تصمیم گرفتید جواب بدید .

Write Once, Run Anywhere

نقل قول نوشته شده توسط dasssnj مشاهده تاپیک
    جرف شما درست . اما یه سری میان توی بخش و تاپیک هایی شلوغ و پربازدید بخش جاوا (که به لطف همه دوستان دیگه خیلی وقته از این چیزا نداریم و مثل دات نت بخش شلوغ و پر رفت و آمدی نداریم) را به سمت دات نت می کشونن و سعی می کنن موضوع تاپیک را منحرف کنن . زمانی که داشتم تاپیک های خیلی قدیمی را میدیدم با چند مورد مثل این برخوردم . با این جور مشکلات را دیگه نیازی نیست که فنی حل کنی . همین که حساب کار دستشون بیاد کافیه (شاید بعضی کاربر ها متوجه بشن که این بخش دیگه مثل قدیم نیست و بدون مدیر رها نشده [یا : مدیرش بی دلیل رهاش نکرده])

اون پستی که گذاشتم مربوط به 8 یا 9 ماه پیشه . نمی دونم شما تا این موقع ندیده بودیدش یا به خاطر موضوع دیگه ای تصمیم گرفتید جواب بدید .
    دلیل خاصی نداشت تصمیمم! «مجید.پروگرمر» تاپیک رو بالا آورد و باعث شد پست شمام ببینم.
    هرچند این انجمن اصلا پویایی گذشته رو نداره و دلیل این رو باید از مدیران اینجا پرسید، ولی درهرصورت اینجا یه انجمن تخصصی بوده و هست. انتظار اینه که اینجا بی‌شخصیتی دیگران با یه برخورد در شأن یه انجمن تخصصی پاسخ داده بشه.

مدیر بخش آواتار dasssnj
    محل زندگی
    Esfahan

نقل قول نوشته شده توسط محمد فدوی مشاهده تاپیک
    دلیل خاصی نداشت تصمیمم! «مجید.پروگرمر» تاپیک رو بالا آورد و باعث شد پست شمام ببینم.
    هرچند این انجمن اصلا پویایی گذشته رو نداره و دلیل این رو باید از مدیران اینجا پرسید، ولی درهرصورت اینجا یه انجمن تخصصی بوده و هست. انتظار اینه که اینجا بی‌شخصیتی دیگران با یه برخورد در شأن یه انجمن تخصصی پاسخ داده بشه.
    یادم نیست اون موقع چرا این جوابو دادم . شاید اگه الان قرار بود جواب بدم چیز دیگه ای می گفتم . اما در هر صورت باهاشون برخورد می کردم .

من اولش فکر می کردم بشه این تالار را به روز های اول برگردوند . به بیشتز کاربر های قدیمی و فعال تالار پیام خصوصی و ایمیل زدم . از همه خواهش کردم که دست به دست هم بدیم و تالار را سر و سامون بدیم . متاسفانه تعداد کمی شون فقط پاسخ دادن . اون ها هم همه درگیر مشغله های خودشون بودن وگفتن نمی تونن کمکی یکنن .
    با این اوضاعی که پیش اومد توی بخش PHP فکر کنم این بخش هم به وضعیت بدی دچار بشه . درکل انگار سایت داره هر روز خلوت تر و تاپیک ها داره تکراری و بی ثمر تر میشه . کاربر های فعال هم دارن هر روز کمتر میشن .
    به نظر میرسه این انجمن نیاز به یه تولد دوباره داره . امید مون به مدیران کل سایته . امیدوارم هر روز شاهد تغییرات مثبت باشیم .

Write Once, Run Anywhere

کاربر دائمی آواتار persianshadow
    محل زندگی
    تهران

Forum ها مردن. دیگه عصر فروم های فارسی و غیره و غیره گذشته. وقتی سایتی مثل stackoverflow هست دیگه نیازی به جای دیگه ای نیست. هم می پرسیم و هم جواب میدیم. یک برنامه نویس هم در درجه اول باید زبان انگلیسی خوبی داشته باشه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •