نمایش نتایج 1 تا 7 از 7

نام تاپیک: اتصال combobox یا text box به یک دیتا بیس access برای انتخاب چند گزینه !!!!

Unhappy اتصال combobox یا text box به یک دیتا بیس access برای انتخاب چند گزینه !!!!

چگونه می توان می توان یک combobox یا text box را به یک دیتا بیس access برای انتخاب چند گزینه مثلا ... متاهل - مجرد ... اتصال داد. به طوری که بعدن با تغیرر رکورد ها بتوان مشاهده جدید داشت؟؟؟؟

کاربر دائمی آواتار BANKER
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: اتصال combobox یا text box به یک دیتا بیس access برای انتخاب چند گزینه !!!!

به دیتا بیس SQL میخواهید بفرستم زیاد با accessفرقی نداره.

نقل قول: اتصال combobox یا text box به یک دیتا بیس access برای انتخاب چند گزینه !!!!

نقل قول نوشته شده توسط BANKER مشاهده تاپیک
    به دیتا بیس SQL میخواهید بفرستم زیاد با accessفرقی نداره.
    سلام این سوال منم هست،فرقی نمیکنه فقط لطفا هر چه زودتر بگذارید.ممنون

DataBase2010.zipبرو قسمت setting demo ببین به جوایت میرسی من با access کار میکنم و access گذاشتم . یه نمونه برنامه هست که کامل هستش تو قسمت setting demo به نتیجه میرسی من چون دقیقا منظور شما رو نفعخمیدم که از combo درج کنید تو تیبل یا از تیبل بخونید بریزید تو combo فقط به هر حال همش هست Add و delete , وupdate ..

نقل قول نوشته شده توسط RIG000 مشاهده تاپیک
    DataBase2010.zipبرو قسمت setting demo ببین به جوایت میرسی من با access کار میکنم و access گذاشتم . یه نمونه برنامه هست که کامل هستش تو قسمت setting demo به نتیجه میرسی من چون دقیقا منظور شما رو نفعخمیدم که از combo درج کنید تو تیبل یا از تیبل بخونید بریزید تو combo فقط به هر حال همش هست Add و delete , وupdate ..
    آقا این برنامه نه سورسش باز شد نه کارکرد!!!!

فایل رمزش 1234
    vs2008 بانکشم اکسس 2010
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

آقای IRG00 این برنامت اجرا نمیشه!! من VS2010 دارم اصلن فایلاش ناکاملن و Access 2010 نصب کردم اما سورس کار نمیکنه!!!!!!!!!!!!

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •