نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: چگونگی پروگرام کردن گوشی های موبایل از طریق برنامه نویسی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

Exclamation چگونگی پروگرام کردن گوشی های موبایل از طریق برنامه نویسی

با سلاماول از همه یه مقدمه بگم من تو کار موبایلم و با یه سری نرم افزارهایی کار میکنم که کارشون پروگرام کردن گوشی های موبایله و به اونا تو اصطلاح کاری ما بهش میگن باکس مثل باکس جف JAF برای پروگرام و فلش کردن گوشی های موبایل نوکیا و یا باکس یو اف اس UFS که از قدیمی ترین برنامه ها توی این زمینه است و دیگه البته این باکس معمولا همراه با یک قطغه سخت افزاری همراهند و با اونا عرضه میشن اما کار اصلی رو نرم افزار انجام میده و بعضا از اون قطعه فقط به عنوان قفل سخت افزاری برنامه استفاده میکنن و نرم افزار قادر به فلش کردن گوشی از طریق کابل یو اس بی است.
    این نرم افزارها قادر به انجام عملیات هایی از قبیل تغییر زبان گوشی – تغییر فریمور گوشی – برداشتن قفل های شبکه و قفل یوزر و ..... است.
    عمده این نرم افزارها توسط برنامه نویسان خارجی عرضه شده اند.
    هرچند آقای وحید شهابی از کشور خودمون هم یک نرم افزار قدرتمند در راستاری پروگرام کردن گوشی های سامسونگ عرضه کرده و نرم افزارش هم در این زمینه هم بسیار قدرتمند و تحسین امیزه و همچنین در گوشه کنار هم خبرهایی از ارایه برنامه ها و نرم افزارهای ایرانی در این زمینه به گوش میرسه.
    اما در کل این مقدمه رو برای این عنوان کردم که پیش زمینه ای برای درک بهتر سوالم باشه و اما سوال من اینه که این نرم افزارها رو اغلب با چه زبانی مینویسند ایا امکان نوشتن چنین برنامه هایی با دات نت و وی بی دات هست؟ اگه هست چطوری؟
    من به این موضوع خیلی علاقه مندم و خواستار کسب اطلاعات کاملی در این زمینه هستم.
    از اساتید و کاربران عزیزی که در این راستا اطلاعاتی دارند هرچند از نظر خوشون کم و کوچیک میاد میخوام اونو در اینجا عنوان کنن و بلکه بشه در این زمینه ، هم من و هم دوستانیکه علاقه مند پیشرفت در این زمینه هستند تاپیک کاملی باشه.
    با تشکر

نقل قول: چگونگی پروگرام کردن گوشی های موبایل از طریق برنامه نویسی

اگر گوشی گوشی را پور گرام کنم باید چی کارکنم بری اولین بار

نقل قول: چگونگی پروگرام کردن گوشی های موبایل از طریق برنامه نویسی

من یگ فایل گوشی کار دارم از کجاه باید دانلود کنم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •