نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: عدم نمایش تصاویر منو در کریستال ریپورت و کار نکردن گزینه پرینت و اکسپورت

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

عدم نمایش تصاویر منو در کریستال ریپورت و کار نکردن گزینه پرینت و اکسپورت

سلام
    من وقتی گزارشها رو از طریق Visual Studio باز می کنم تصاویر Toolbar مثل export و next و ... نمایش داده می شن. اما وقتی برنامه رو از طریق iis اجرا می کنم تصاویر رو نشونم نمیده.
    این مشکل رو با IIS7 و روی سرور 2008 دارم. نسخه 10 کریستال ریپورت برای VS 2008 رو دارم. وقتی برنامه روی سرور 2003 نصب بود هیچ مشکلی نداشت.
    باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    اینم آدرس صفحه گزارشم هست http://10.10.1.30:82/Reports/ReportAccounting.aspx :
    علاوه بر اون که تصاویر دیده نمیشن، گزینه ها (print,export) هم کار نمی کنن.مثلا وقتی پرینت رو میزنم فقط صفحه دوباره لود میشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: عدم نمایش تصاویر منو در کریستال ریپورت و کار نکردن گزینه پرینت و اکسپورت

سلام دوباره. ممکنه دوستان کمک کنید؟ خیلی فوریه. ممنون میشم

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: عدم نمایش تصاویر منو در کریستال ریپورت و کار نکردن گزینه پرینت و اکسپورت

سلام دوباره
    روزی چند بار میام چک می کنم ببینم جوابی هست یا نه؟ خب اقلا راهنمایی کنید جوابم رو از کجا بگیرم؟

Plz

یا سوالم خیلی مزحکه یا خیلی پیش پا افتاده. نمی دونم. آخه مطمئنم اینجا با اینهمه متخصص حتما کسی هست که کمکم کنه.
    تنظیمی چیزی باید باشه جایی که من بلد نیستم. آخه چرا هیچکی کمکم نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    آخرین ویرایش به وسیله zakieh : شنبه 06 فروردین 1390 در 08:52 صبح دلیل: تکمیل

سلام دوست عزیز
    منم دقیقا همین مشکل را دارم
    ولی من این مشکل را با iis6 و server2003 دارم و الان هم نیاز فوری به حل این مسئله دارم لطف می کنید کدهای خودتون را برام بزارین تا مشکلمون را کلی حل کنیم.

از اساتید گرامی هم خواهش می کنم کمک کنید.

این پوشه را در دایرکتوری سایتتون کپی کنید تا مشکانون حل بشه ایشالا
    ‘aspnet_client\system_web\2_0_50727\CrystalRepor tWebFormViewer3\images’
    منظورم کل aspnet_client هست

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول نوشته شده توسط ponehnafar مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز
    منم دقیقا همین مشکل را دارم
    ولی من این مشکل را با iis6 و server2003 دارم و الان هم نیاز فوری به حل این مسئله دارم لطف می کنید کدهای خودتون را برام بزارین تا مشکلمون را کلی حل کنیم.

از اساتید گرامی هم خواهش می کنم کمک کنید.

سلام دقیقا مشکل با کپی پوشه aspnet_client به محل نگهداری فایلهای پروژه حل میشه.
    این پوشه رو می تونید از folder wwwroot در درایو C بردارید.
    من که مشکلم اینطوری حل شد خوشبختانه.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •