نمایش نتایج 1 تا 20 از 20

نام تاپیک: SQL Server Administration

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

SQL Server Administration

به نام خدا

با توجه به اینکه تاپیک جامعی در زمینه SQL Server Administration در سایت وجود ندارد بر آن شدم که این تاپیک را ایجاد کنم و مطالبی در حد توانم را ارائه دهم تا مرجع تقریبا کاملی برای یادگیری این موضوع باشد.
    قبل از شروع آموزش لازم است که چند نکته را یادآور شوم:

1) به دلیل اینکه اموزش به صورت متن می باشد، طبیعتا سرعت آن نسبت به کلاس های حضوری کمتر خواهد بود. چون مجبور خواهم بود که علاوه بر جهت جمع آوری مطالب، عکس های مربوطه را نیز مهیا کنم. پس خواهشا صبر به خرج دهید و انتظار تکمیل شدن این آموزش را در چندین روز نداشته باشید. انشاءالله بتوان یک منبع خوب فارسی در این زمینه داشته باشیم.

2) به همان دلیلی که در ابتدای گزینه اول گفته شد، امکان توضیح هر مطلب به صورت بسیار و کامل وجود ندارد ( کمبود وقت). پس مطالب در حدی توضیح داده خواهند شد، که خواننده مطلب را دریافته و بتواند خودش در این زمینه به مطالعات بیشتری بپردازید. چنانچه در هر کجای مطالب اشکال دارید، یا مطالب برای شما نا مفهوم هستند، در تاپیک جدایی مطرح کنید تا به مشکل شما رسیدگی شود.

3) به دلیل برنامه ریزی هایی که انجام شده، مطالب به صورت سلسله وار و از مباحث مبتدی شروع میشه و به تدریج مباحث پیشترفته تدریس خواهند شد. چون این جا یک مکان عمومی است و هر برنامه نویسی با هر سطحی ممکن است، وجود داشته باشد. پس دوستانی که بر مباحث ابتدایی اشراف دارند، می توانند این تاپیک را در زمانی که به مباحث پیشترفته تر رسید، دنبال کنند.

4) دوستانی که قصد همکاری در آموزش را دارند، مطالب خود را یا با پیغام خصوصی به دست من برسانند، تا در زمان معین آن را در تاپیک قرار دهم. پس خواهشا از قرار دادن لینک ها و نکته های مختلف و متعدد در این تاپیک خود داری کنید. این به این دلیل است که می خواهم مطالب به صورت سلسله وار بیان شوند و از هرج و مرج در تاپیک جلوگیری شود.

5) سعی خواهد شد که پس از پایان هر قسمت، مطالب در قالب یک فایل pdf نیز در اختیار دوستان قرار بگیرد.

6) چون خیلی از دوستان (از جمله خودم) به هر دلیلی مجبور به استفاده از SQL Server 2005 هستند این آموزش بر پایه 2005 انجام می شود. انشاءالله پس از تکمیل این آموزش به سراغ ورژنهای بالاتر خواهم رفت و امکانات اضافه شده و یا تغییر کرده آنها نسبت به ورژنهای قبل را مورد بررسی قرار خواهم داد.
    آخرین ویرایش به وسیله Reza_Yarahmadi : یک شنبه 29 اسفند 1389 در 22:41 عصر

تاپیک های مشابه

1. دوره جدید کلاس SQL Server 2005 Administration
    نوشته شده توسط AminSobati در بخش SQL Server
    پاسخ: 7
    آخرین پست: یک شنبه 15 مهر 1386, 22:21 عصر
  2. سرفصل SQL Server Design , Administration چیست ؟
    نوشته شده توسط Babak-Aghili در بخش SQL Server
    پاسخ: 3
    آخرین پست: سه شنبه 30 فروردین 1384, 14:20 عصر
  3. تعیین Administrators و دسترسی کاربران sql server
    نوشته شده توسط amir_king2_2 در بخش ASP.NET Web Forms
    پاسخ: 1
    آخرین پست: سه شنبه 31 تیر 1382, 10:24 صبح

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید