نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: GWT و ASP.NET آیا ممکن است؟؟

کاربر دائمی آواتار V0R73X
    محل زندگی
    Houston, TX

Wink GWT و ASP.NET آیا ممکن است؟؟

سلام.
    من تازه با GWT آشنا شدم و در حال حاضر با ASP.NET برنامه مینویسم IDE منم هم Visual Studio هست.
    میخواستم ببینم آیا راهی هست که از امکانات GWT تو ASP.NET استفاده کرد؟ تا اونجایی که من تحقیق کردم هیچ تولکیتی برای VS وجود نداره (که خوب البته طبیعیه، گوگل و مایکروسافت؟؟!؟!؟) ولی خوب کسی Third-Party چیزی سراغ نداره؟؟ در مورد خود GWT هم یه چیزی برای من عجیب هست: فرض کنید ما یه وبسایت داریم با هر جیزی! ساختیمش، مثلا php حالا میخوایم توش از GWT استفاده کنیم، چطور باید اینکارو کرد وقتی فریم ورک هاشون زمین تا آسمون با هم فرق داره؟

کاربر دائمی آواتار java.source.ir

نقل قول: GWT و ASP.NET آیا ممکن است؟؟

در مورد سوال اولت بعید می دونم که Google چنین امکانی رو قرار بده. اما در مورد سوال دومت باید گفت که تنها شما در GWT می تونی کدهای مربوط به سمت سرور رو با زبان دیگری برنامه نویسی کنی اما در مورد سمت کلاینت باید حتما از Java استفاده کنی.

نقل قول: GWT و ASP.NET آیا ممکن است؟؟

شما می توانید از GWT در ASP.NET یا PHP استفاده کنید (GWT بعنوان front end و ASP.NET بعنوان back end)، در سایت رسمی GWT مثالی برای استفاده از GWT در برنامه PHP وجود دارد.
    توضیحی که لازم است بدهم این است که امکانات ارتباط با سرور در GWT مانند RPC فقط مخصوص برنامه هایی است که سمت سرور آنها با جاوا نوشته شده است ولی با استفاده از JSON و درخواست های HTTP می توانید با برنامه ASP.NET که در سمت سرور قرار دارند ارتباط برقرار کنید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •