نمایش نتایج 1 تا 20 از 20

نام تاپیک: نرم افزار تهیه Image

کاربر دائمی آواتار sabloger
    محل زندگی
    اصفهان

Thumbs up نرم افزار تهیه Image

با سلام و عرض تبریک سال نو و با آرزوی بهترین خاطرات برای نوروز

خرمت دوستان باید عرض کنم که بنده پروژه دانشگاهم رو نرم افزار جامع تهیه Image انتخاب کردم، که مدل های مختلفی از جمله تهیه Image از دیتا بصورت ساده، از CD و DVD ، از درایو ها و نهایتا از هارد(بصورت مستقیم)

مرحله اول که Image گیری از دیتا بود رو نوشتم و در این بین تجاربی هم برای نوشتن مراحل بعدی بدست آوردم

حالا هم میخوام استارت قسمت Image گیری از CD و DVD رو بزنم، که هم Image بگیره و هم بعد براش یک درایو محازی مونت کنه و محتویاتشو نشون بده

خواستم از دوستان اگر پیشنهادی، راهکاری، راهنمایی چیزی دارن به بنده کمکی بکنن تا بتونم یه چیز خوب از آب در بیارم

از رفقا اگر کسی خواست بگه تا نحوه نوشتن قسمت Image گیری از دیتا رو براتون بگذارم

با تشکر از کمکهای خوبتون
    آخرین ویرایش به وسیله sabloger : شنبه 06 فروردین 1390 در 01:15 صبح

محل زندگی
    اصفهان

نقل قول: نرم افزار تهیه Image

راستی قسمت Image گیری از دیتا، برخلاف نرم افزار های دیگه Image گیری مثل Winrar و ... که حتما تمام فایل ها باید توی یک محل باشن، دیتا رو میشه از هرجای هارد و حتی CD انتخاب کرد

sample های زیادی در این فروم یافت می شود نمی دانم کجا بود اگه پیدا نکردی بگو برات بزارم
    نظریه خوبیه ولی اینو بدون چرخ رو 2 بار اختراع نمی کنند اگه چیز جدیدیه ویا می خوای بهتر از قبلی باشه برو سمتش

کاربر دائمی آواتار javad_r_85
    محل زندگی
    تهران

واسم جالبه اگر تونستی بنویسی به من هم یاد بده چطور نوشتی

نظریه خوبیه ولی اینو بدون چرخ رو 2 بار اختراع نمی کنند اگه چیز جدیدیه ویا می خوای بهتر از قبلی باشه برو سمتش
    چه ربطی داره تمام نرم افزارهای که ما می نویسیم یکی قبلا بهترش را نوشته برای کسب تجربه و افزایش دانش می نویسیم و اگر اونقدر خوب باشه که بتونیم بفروشیم که دیگه بهتر

محل زندگی
    اصفهان

سلام دوستان عزیز

شما دعا کن اونی که میخوام از آب در بیاد، درخدمتم

sample های زیادی در این فروم یافت می شود نمی دانم کجا بود اگه پیدا نکردی بگو برات بزارم
    اگر چیز خاصی مد نظر دارین اگه بگذارین ممنون میشم؛ بعدشم این که بنده قصد دارم که اولا این که یه نرم افزار کامل و جامع بنویسم، و هم این که میخوام با ایده های جدید تری درستش کنم

با تشکر از همه دوستان
    منتظر کمکهاتون هستم

محل زندگی
    اصفهان

سلام دوستان عزیز

شما دعا کن اونی که میخوام از آب در بیاد، درخدمتم

اگر چیز خاصی مد نظر دارین اگه بگذارین ممنون میشم؛ بعدشم این که بنده قصد دارم که اولا این که یه نرم افزار کامل و جامع بنویسم، و هم این که میخوام با ایده های جدید تری درستش کنم

با تشکر از همه دوستان
    منتظر کمکهاتون هستم

کاربر دائمی آواتار joker
    محل زندگی
    اصفهان

ساده ترين راه ، خوندن سكتور به سكتور به صورت خاصل RAW هست و ذخيره در محلي ديگر .
    البته اين روش اشكالاتي داره ، مثلا حجمي كه ميگيره كاملا برابر با حجم درايو هست ، و فضاهاي خالي را تشخيص نميده ، ولي خب روشه ديگه

محل زندگی
    اصفهان

ساده ترين راه ، خوندن سكتور به سكتور به صورت خاصل RAW هست و ذخيره در محلي ديگر .
    البته اين روش اشكالاتي داره ، مثلا حجمي كه ميگيره كاملا برابر با حجم درايو هست ، و فضاهاي خالي را تشخيص نميده ، ولي خب روشه ديگه
    از راهنماییتون خیلی ممنونم
    آما میشه در مورد این روش کمی بیشتر توضیح بدین؟

حالا هم میخوام استارت قسمت Image گیری از CD و DVD رو بزنم، که هم Image بگیره و هم بعد براش یک درایو محازی مونت کنه و محتویاتشو نشون بده
    نوشتن درایو مجازی شامل نوشتن یک درایور میشه که باید دست به دامن ++C بشید ، مگر اینکه DLL ی برای این کار پیدا کنید !

محل زندگی
    اصفهان

نوشتن درایو مجازی شامل نوشتن یک درایور میشه که باید دست به دامن ++C بشید ، مگر اینکه DLL ی برای این کار پیدا کنید !
    خوب من ++C هم کار کردم و بلدم، لطفا اگه رفرنسی لینکی چیزی دارین برام بگذارید، چون اصل قضیه همینه که توش موندم
    با تشکر
    بازم منتظر نظرات خوبتون هستم

محل زندگی
    اصفهان

سلام دوستان عزیز

از دوستان اگر کسی خواست که الگریتمی که برای قسمت اولش درست کردم رو بدونه، باهام درتماس باشه تا توضیحشو بدم

موفق باشید

محل زندگی
    اصفهان

سلام دوستان عزیز

از دوستان اگر کسی خواست که الگریتمی که برای قسمت اولش درست کردم رو بدونه، باهام درتماس باشه تا توضیحشو بدم

موفق باشید

نقل قول نوشته شده توسط sabloger مشاهده تاپیک
    خوب من ++C هم کار کردم و بلدم، لطفا اگه رفرنسی لینکی چیزی دارین برام بگذارید، چون اصل قضیه همینه که توش موندم
    با تشکر
    بازم منتظر نظرات خوبتون هستم
    WDK !

نقل قول نوشته شده توسط afrough.arian مشاهده تاپیک
    sample
    نقل قول نوشته شده توسط javad_r_85 مشاهده تاپیک
    چه ربطی داره تمام نرم افزارهای که ما می نویسیم یکی قبلا بهترش را نوشته برای کسب تجربه و افزایش دانش می نویسیم و اگر اونقدر خوب باشه که بتونیم بفروشیم که دیگه بهتر
    اگر هدف یادگیری باشه ممکنه یک نرم افزار که مشابهش هست رو دوباره بنویسیم ... اما وقتی هدف کسب درامد هست معمولا یا سراغ موضوعی میرن که براش نرم افزاری نیست یا اینکه نمونه هایی هست اما کیفیت لازم رو نداره ... البته بگردیم شرکت هایی پیدا میشن که با وجود نرم افزار های قوی مثلا در زمینه حسابداری باز اقدام به نوشتن نرم افزار حسابداری می کنند ( حتی با کیفیتی پایین تر ) اما در قسمت بازاریابی کم نمی زارن در نتیجه فروششون از نمونه های مشابه که کیفیت و کارایی بالاتری هم دارن بیشتر می شه. این جمله چرخ رو دوبار اختراع نمیکنن و میکنن و اینا خیلی دیگه قدیمی شده ... همه چی به شرایط بستگی داره

از رفقا اگر کسی خواست بگه تا نحوه نوشتن قسمت Image گیری از دیتا رو براتون بگذارم
    با تشکر از کمکهای خوبتون
    دوست عزیز لطفا نحوه نوشتن قسمت image گیری از دیتا رو همین جا قرار بدید .... با تشکر

محل زندگی
    اصفهان

سلام دوستان عزیز

خواستم الگوریتم برنامه رو براتون قرار بدم، همون موقع متوجه یه مشکل اصاصی توش شدم؛ که حل شد!
    هر موقع هم که فرصت کردم حتما توضیحاتشو براتون میگذارم

لطفا اگر در مورد سوالم کمکی از دستتون بر میاد کمکم کنید

موفق باشید

محل زندگی
    اصفهان

کسی نبود کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

سلام بچه ها .
    لطفا به من یه نرم افزار قوی برای بک آپ گیری از درایوهای کامپیوتر معرفی کنید

کاربر دائمی
    محل زندگی
    کنار یه ساحل خیلی زیبا

نقل قول نوشته شده توسط giti giti مشاهده تاپیک
    سلام بچه ها .
    لطفا به من یه نرم افزار قوی برای بک آپ گیری از درایوهای کامپیوتر معرفی کنید
    این ارتباطی با اون نداره ها!!!!!!!!!!!!
    نورتن گاست عالیه

کاربر دائمی آواتار uniqueboy_ara
    محل زندگی
    تهران

داداش اون قسمت اولو که گفتی نوشتی، میشه بزاری ما ام استفاده کنیم؟ :)

کاربر دائمی آواتار linux
    محل زندگی
    تهران

با سلام و عرض تبریک سال نو و با آرزوی بهترین خاطرات برای نوروز

خرمت دوستان باید عرض کنم که بنده پروژه دانشگاهم رو نرم افزار جامع تهیه Image انتخاب کردم، که مدل های مختلفی از جمله تهیه Image از دیتا بصورت ساده، از CD و DVD ، از درایو ها و نهایتا از هارد(بصورت مستقیم)

مرحله اول که Image گیری از دیتا بود رو نوشتم و در این بین تجاربی هم برای نوشتن مراحل بعدی بدست آوردم

خواستم از دوستان اگر پیشنهادی، راهکاری، راهنمایی چیزی دارن به بنده کمکی بکنن تا بتونم یه چیز خوب از آب در بیارم

با تشکر از کمکهای خوبتون
    اگر با لینوکس کار کرده باشید یک برنامه ای هست به اسم dd در خط فرمان اجرا میشه، برنامه اپن‌سورس هست از زمین و زمان image میگیره خوب سورسش را مطالعه کنید برای درایو مجازی هم باز برنامه به اسم mount هست که همه جور فایل‌سیستم را می‌شناسه و مونت می‌کنه از اینها می‌توانید ایده بگیرید.

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •