نمایش نتایج 1 تا 3 از 3

نام تاپیک: اتصال دومین اختصاصی در سیستم وبلاگ نویسی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

اتصال دومین اختصاصی در سیستم وبلاگ نویسی

با سلام
    من با استفاده از تکنیک url rewriting و داشتن IP اختصاصی در سایتم توانسته ام سیستم تقریبی وبلاگ ها را پیاده سازی کنم. به عنوان مثال کاربری با نام naser از این به بعد صاحب زیردامنه naser.mysite.com خواهد بود و می تواند کارهای خود را در آن زیردامنه انجام دهد .

حال اگر کاربر بخواهد یک دامنه اختصاصی برای خود تهیه کند و آن دامنه را (مثلا naser.com) را به (naser.mysite.com) متصل کند-(سیستمی که دقیقا در بلاگفا پیاده سازی شده) تا از این به بعد با نام دامنه اختصاصی خود به وبلاگ خود دسترسی داشته باشد چه کارهایی باید صورت گیرد؟
    آیا به سرور اختصاصی نیازی هست یا برروی سرورهای shared هم این کار امکان پذیر است؟

با تشکر.

نقل قول: اتصال دومین اختصاصی در سیستم وبلاگ نویسی

نقل قول نوشته شده توسط naser2009 مشاهده تاپیک
    با سلام
    من با استفاده از تکنیک url rewriting و داشتن IP اختصاصی در سایتم توانسته ام سیستم تقریبی وبلاگ ها را پیاده سازی کنم. به عنوان مثال کاربری با نام naser از این به بعد صاحب زیردامنه naser.mysite.com خواهد بود و می تواند کارهای خود را در آن زیردامنه انجام دهد .

حال اگر کاربر بخواهد یک دامنه اختصاصی برای خود تهیه کند و آن دامنه را (مثلا naser.com) را به (naser.mysite.com) متصل کند-(سیستمی که دقیقا در بلاگفا پیاده سازی شده) تا از این به بعد با نام دامنه اختصاصی خود به وبلاگ خود دسترسی داشته باشد چه کارهایی باید صورت گیرد؟
    آیا به سرور اختصاصی نیازی هست یا برروی سرورهای shared هم این کار امکان پذیر است؟

با تشکر.
    شما به همون صورت که subdomain رو تشخصی میدید میتونید دامن هم تشخصی بدید و rewrite کنید.
    تنها کاربران شما هستند که باید DNS دامنه ی خود را تغییر دهند و به DNS شما SET کنند.
    نگو به سرنوشت میبازی - تو بخوای فردا رو میسازی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    مشهد

نقل قول: اتصال دومین اختصاصی در سیستم وبلاگ نویسی

ممنون جناب رضیعی،
    البته ساب دومین ها رو هم من از خود شما یاد گرفتم.

باتشکر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •