صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 49

نام تاپیک: GRID COMPUTING

GRID COMPUTING

دوستان عزیز ، تخصص اصلی من و همچنین موضوع پایان نامه ام در رابطه به پیاده سازی و تحلیل سرعت محیط های GRID و پردازش و محاسبات به روش GRID است.

اگر سوالی داشتید من در خدمتم ، همینجا مطرح کنید تا با هم حلش کنیم

نقل قول: GRID COMPUTING

دوست عزیز منظور شما از grid computing چی‌ هست. رو چه os hardware و غیره...

آها

من بطور تخصصی روی سیستم عامل ویندوز ، برنامه نویسی به روش Thread در پلتفرم Alchemi و Aneka کار کردم در استاندارد GRIDBUS

نقل قول نوشته شده توسط mohammad.oud مشاهده تاپیک
    دوستان عزیز ، تخصص اصلی من و همچنین موضوع پایان نامه ام در رابطه به پیاده سازی و تحلیل سرعت محیط های GRID و پردازش و محاسبات به روش GRID است.

سلام
    منم این ترم با تاخیر واسه انتخاب موضوع پروژه اقدام کردم که استادم همین موضوع شما رو به من داده
    خواهشا هر کمکی که میتونید به من بکنید ممنون میشم

نقل قول نوشته شده توسط moamsa مشاهده تاپیک
    سلام
    منم این ترم با تاخیر واسه انتخاب موضوع پروژه اقدام کردم که استادم همین موضوع شما رو به من داده
    خواهشا هر کمکی که میتونید به من بکنید ممنون میشم

سلام دوست عزیز

آره یکم دیر به فکر افتادین اما اشکالی نداره

دقیقا موضوع پایان نامه رو بنویسید و این که چه شهری هستین و چه دانشگاهی؟

اول ببینیم پروژتون در چه سطحیه تا بعد شروع کنیم.

شاد و سلامت باشید

سلام دوست ارجمند و گرامی امیدوارم شاد و سلامت باشید
    تو درس شبکه در مقطع کاردانی برای ارائه به من موضوع grid computing پیشنهاد شده من یه چیزایی رو تو اینترنت پیدا کرده ام اما کلی گویی کرده.
    اما استاد میگه باید به طور تخصصی باشه. شما در این زمینه کتاب pdf یا هر چیز دیگه ای دارین که به دردم بخوره
    خیلی ممنون میشم.

نقل قول نوشته شده توسط king programmer مشاهده تاپیک
    سلام دوست ارجمند و گرامی امیدوارم شاد و سلامت باشید
    تو درس شبکه در مقطع کاردانی برای ارائه به من موضوع grid computing پیشنهاد شده من یه چیزایی رو تو اینترنت پیدا کرده ام اما کلی گویی کرده.
    اما استاد میگه باید به طور تخصصی باشه. شما در این زمینه کتاب pdf یا هر چیز دیگه ای دارین که به دردم بخوره
    خیلی ممنون میشم.

سلام دوست عزیز

اول بفرمایین که پروژتون چیه؟ گفتن پیاده سازی و برنامه نویسی کنید؟ یا این که فقط کنفرانسه و شما میخوایین گرید رو معرفی کنید؟

من هر کمکی بتونم بهتون می کنم

شاد باشین و موفق

سلام
    ببخشید من خیلی دیر اومدم
    پروژه پیاده سازی گرید نیست، فقط کنفرانس برای معرفی گرید است.
    واقعا ممنونم، شما فرشته نجات من هستید
    آیا میتونید کمکم کنید
    خیلی دیر شده ولی بازهم میشه کاری کرد
    لطفااااااااااا کمکم کنید
    آخرین ویرایش به وسیله king programmer : چهارشنبه 18 آبان 1390 در 11:25 صبح

کاربر جدید آواتار nasawish
    محل زندگی
    گرمی

سلام دوست عزیز . خسته نباشید.
    من ترم قبل شبکه پیشرفته(کارشناسی ارشد) داشتم.موضوع ارائه ام هم در مورد زمانبندی گرید بود.حالا رسیدیم به مرحله پیاده سازی. استاد هم میگه باید یه ایده بدید و ضمنا نتایج شبیه سازیشو میخواد که هیچ میگه باید حتما یه مقاله هم بنویسید.خلاصه از اول ترم کارمون شده فقط تحقیق در مورد زمانبندی گرید.
    با هزار بدبختی نرم افزار شبیه سازیشو گیر آوردم.حتما باهاش کار کردین.اسمش گرید سیم هستش. حالا مونده ایده اونم پیداش کردم.میخوام با ترکیب دو الگوریتم فازی و مورچگان زمانبندی رو شبیه سازی کنم.ولی دیگه کم آوردم.نمیدونم چه جوری شروع کنم.خواهش میکنم کمکم کنید.

سلام دوست من
    می‌تونید به دانشگاه امیرکبیر یه سری بزنید اونجا شبیه سازی گرید و... یه کارهایی انجام شده با gridsim
    پروفسوری هم هستن در دانشگاه ملبورن استرالیا که هندی تبار هستن و خیلی خوش برخورد، کافیه بهشون ایمیل بزنید تا خیلی سریع جوابتون رو بدن
    وب سایتی هم دارند در مورد گرید و کلود، به آدرس http://www.gridbus.org/
    میتونید لینک ها دانلود مختلف به همراه آدرس ایمیل و .. رو از لینک بردارید
    ببخشید که بیشتر نمی تونم کمکی بکنم چون خودم هم درگیر پروژه هستم
    موفق باشید
    حتما نتیجه تحقیقاتتون رو هم در اختیار دوستان توی این وب سایت قرار بدین که همه استفاده کنند
    وقت بخیر

کاربر جدید آواتار nasawish
    محل زندگی
    گرمی

سلام دوست من
    می‌تونید به دانشگاه امیرکبیر یه سری بزنید اونجا شبیه سازی گرید و... یه کارهایی انجام شده با gridsim
    پروفسوری هم هستن در دانشگاه ملبورن استرالیا که هندی تبار هستن و خیلی خوش برخورد، کافیه بهشون ایمیل بزنید تا خیلی سریع جوابتون رو بدن
    وب سایتی هم دارند در مورد گرید و کلود، به آدرس http://www.gridbus.org/
    میتونید لینک ها دانلود مختلف به همراه آدرس ایمیل و .. رو از لینک بردارید
    ببخشید که بیشتر نمی تونم کمکی بکنم چون خودم هم درگیر پروژه هستم
    موفق باشید
    حتما نتیجه تحقیقاتتون رو هم در اختیار دوستان توی این وب سایت قرار بدین که همه استفاده کنند
    وقت بخیر
    سلام.خیلی ممنون از راهنماییتون.

سلام
    موضوع پروژه من تحلیل یکی ازالگوریتم های grid هست،بایداز چه منابعی استفاده کنم؟

نقل قول نوشته شده توسط gilda28 مشاهده تاپیک
    سلام
    موضوع پروژه من تحلیل یکی ازالگوریتم های grid هست،بایداز چه منابعی استفاده کنم؟

سلام دوست عزیز، الگوریتم های مختلفی درگرید وجود داره، مثل الگوریتم های کشف منابع بیکار، یا مرتب سازی منابع بر اساس ظرفیت حافظه یا cpu و...
    بهتره یک کتاب در مورد گرید مطالعه کنید، معمولا الگوریتم های اولیه توی کتاب ها معرفی شده
    خیلی از این الگوریتم ها مختص به گرید نیستند، الگوریتم های پیچیده ی ریاضی و هندسی هستند که توی گرید هم کاربرد دارند، توی wikipedia هم می تونید تعدایشون رو مطالعه کنید
    همچنین اگه به مقالات IEEE دسترسی دارید، اونجا هم پره از این الگوریتم ها

سلام به همه دوستان
    من پاسخ همه شما رو خوندم.و دیدم بهتر مخاطبم همه دوستان باشند چون حس میکنم همه شون می تونن کمک کنند.
    دوستان من تو کارشناسی ارشدم و پند تا پروژه با gride دارم.اول میخواستم یکی از دوستان لطف کنن بهم بگن که grid computing با cloud computing چه فرقی داره،کدوم جدیدتر و میشه بیشر روش کار کرد.
    مرسی

ممنون از راهنمایی
    آخرین ویرایش به وسیله gilda28 : دوشنبه 22 اسفند 1390 در 19:23 عصر دلیل: a

نقل قول نوشته شده توسط anshan مشاهده تاپیک
    سلام به همه دوستان
    من پاسخ همه شما رو خوندم.و دیدم بهتر مخاطبم همه دوستان باشند چون حس میکنم همه شون می تونن کمک کنند.
    دوستان من تو کارشناسی ارشدم و پند تا پروژه با gride دارم.اول میخواستم یکی از دوستان لطف کنن بهم بگن که grid computing با cloud computing چه فرقی داره،کدوم جدیدتر و میشه بیشر روش کار کرد.
    مرسی
    سلام دوست عزیز سوالات شما خیلی کلیه و با یک جستجوی ساده توی اینترنت جوابش پیدا می‌شه

حالا بصورت اجمالی توضیح می‌دم

گرید: فرض کنید شما یه نرم‌افزار خیلی تخصصی و پیچیده دارین که روی سیستم های خانگی نمی‌شه نصبش کرد. چون مثلا 16 گیگابایت RAM می‌خواد، یا مثلا یه کارت گرافیکی خیلی قوی می‌خواد و...

خب شما که توانایی خرید همچین سیستمی رو ندارید ولی از چندتا از دوستاتون می‌خوایین که برای یک روز کامپیوترها یا لپ تاپ هاشون رو به شما بدن.
    شما از طریق روش های گرید، این چندتا کامپیوتر و لپتاپ رو به هم وصل می‌کنید و اون نرم افزار روی همه‌ی اونها اجرا می‌کنید!
    یعنی به طریقی تونستید که از مجموع سخت افزاری همه‌ی اون کامپیوتر ها به عنوان یک کامپیوتر واحد استفاده کنید.

حالا این مثال کوچکی بود! فرض کنید میلیون ها کامپیوتر خانگی رو به هم وصل کنیم !!! باهاشون می‌شه بزرگترین و پیچیده ترین مسائل ریاضی و تحقیقاتی رو حل کرد! (که البته الآن هم انجام می‌شه)

کلود:
    فضای ابری یا کلود، میشه گفت برعکس گرید ــه
    فرض کنید شما یه بازی جدید گرفتین که گرافیکش خیلی بالاست و کامپیوترتون نمی‌تونه اجراش کنه.
    حالا یه شرکتی پیدا می‌شه بهتون می‌گه اگه شما دسترسی به یه سرعت بالای اینترنتی دارین، ما به شما این امکان رو می‌دیم که شما این بازی رو روی سیستم ما نصب کنی و شما از طریق کامپیوتر خودت باهاش بازی کنی!
    یعنی پردازش های گرافیکی روی کامپیپوتر اونها با سرعت انجام بشه و شما هم با سرعت بالای اینترنتی خودتون تصاویر رو دریافت کنید و به بازی ادامه بدین!

یا مثلا فرض کنید شما به یک هارد درایو 100000 ترابایتی احتیاج دارین که یه سری داده رو برای چند رو نگه داره. خب اگه بخوایین همچین هارد درایوی رو بخرین که خیلی باید هزینه کنید. پس شما میان یه فضای ابری اجاره می‌کنید و همه داده ها رو روی اون قرار می‌دین! این داده ها از هرجای جهان برای شما قابل دسترسیه و شما هم فقط اجاره اون چند روز رو می‌دین و صرفه جویی می‌کنید، نیاز هم نیست هار درایو رو با خودتون جابجا کنید، فقط کافیه به یه اینترنت پر سرعت دسترسی داشته باشید.

در مورد سوال دوم
    که گفتین کدوم بهتره؟
    باید بگم هیچ کدوم بهتر نیست! هر دو یه کاربردی دارن.
    گرید برای کارهای بزرگ و بین المللی استفاده می‌شه و بیشتر در بحث استفاده در کارخانه ها، مراکز تحقیقاتی و انرژی و فضایی و ... و هرچیزی که نیاز به منابع عظیم پردازشی و .. داشته باشه.
    کلود بیشتر برای مصارف خانگی و به اصطلاحح تجاری استفاده می‌شه. مثل همون مثال هایی که براش زدم.

سوال سوم
    کدوم جدید تره؟
    مباحث ابری خیلی جدید تر هستن ولی در پیاده سازی و ساخت فضا های ابری از مباحث گرید استفاده می‌شه چون بالاخره وقتی می‌خواهید یک ابر قدرتمند بسازید که بقیه بتونند پردازش ها و فایل ها و ... را روی اون انجام بدن، نیاز به سخت افزار های بزرگ و قدرتمند و... داره، و این کار هم فقط از طریق گرید قابل انجامه

سوال چهارم
    روی کدوم میشه بیشتر کار کرد؟
    از اونجایی که پروژه های گرید معمولا پروژه های بزرگی هستن و معمولا در مورد مسائل کوچک و کم اهمیت کاربرد چندانی ندارند، زیاد نمی‌تونید منابع کاربردی و سودمند پیدا کنید، کتاب و مقاله های زیادی در مورد گرید هست ولی اکثرا بحث های الگوریتمی و تکنیکال هستن تا پیاده سازی.
    ولی کلود از اونجایی که در کارهای روزانه خیلی کاربرد پیدا کرده و از کوچکترین کارها مثل آپلود کردن فایل روی کلود تا بزرگترین اون ها مثل اجرا یک سیستم عامل روی کلود و ... به راحتی می‌تونید کتاب و مقاله و فایل اجرایی و ... پیدا کنید.

پنجم
    اینو خودم اضافی بنویسم :)
    در هر دو مورد یعنی هم کلود و هم گرید، دو بخش برای کار و تحقیق وجود داره
    بخش سخت افزاری
    بخش نرم‌افزای

که هر کدوم بحث ها جالب و زیبایی داره

موفق باشید

کاربر دائمی آواتار Kia_MLS
    محل زندگی
    یه جای خیلی آروم

با عرض سلام و احترام
    من هم دارم روي اين موضوع كار ميكنم
    همونطور كه ميدونيد اين موضوع بسيار گسترده است. من در زمينه Replica و Replication management كار ميكنم.
    آيا شما در اين زمينه كار كرده ايد؟ مقاله يا رفرنس سراغ داريد؟

با سلام Grid و Cloud یه فرق کاملا اساسی دارن با هم:
    در Grid تعدادی کامپیوتر با هم در جهت حل یک مسئله کار می کنن. به عبارت دیگه هدف از تشکیل گرید تک منظورست مثلا فراهم کردن منابع کافی برای انجام یک پروژه بزرگ . در واقع در یک شبکه گرید یک کار بزرگ به کارهای کوچک تر تقسیم میشه و هر کدوم رو یک کامپیوتر انجام میشه و در نهایت نتایج با هم ترکیب میشه تا نتیجه نهایی بدست بیاد. حالا نکته در اینجاست که برای این کار شکا حتما باید از نرم افزار هایی استفاده کنید که قابلیت تفسیم یک کار بزرگ به کار های کوچک و بقیه ماجرا رو بده.
    از طرف دیگه توی مبحث CLOUD شما احتیاجی به شکستن یک کار بزرگ به کارای کوچیک و همچنین به کار بردن نرم افزارهای خاص برای مدیریت این قضیه ندارید. در واقع تمام کامپیوترهایی که تحت ساختار CLOUD دارن به شما خدمات میدن به شکل یک سیستم واحد دیده میشن نه به صورت کامپیوترهای مجزایی که دارن با هم کار می کنن (گرید)

حالا دو تا نکته:
    1- در یک شبکه گیرید در صورت بروز مشکل در یک کامپیوتر ( یا نود یا نرم افزار) کل شبکه و فرآیند پردازش ممکنه دچار مشکل بشه. (در CLOUD اینظور نیست)
    2- یک شبکه گرید می تونه روی بستری از CLOUD پیاده سازی بشه .
    One machine can do the work of fifty ordinary men. No machine can do the work of one extraordinary man (Elbert Hubbard)

منتظر تایید آدرس ایمیل

سلام
    من می خوام رو مبحث مدیریت منابع در گرید کامپیوتینگ
    (زمانبندی=broker)کار کنم و با نرم افزار آنکا پیاده سازیش کنم
    اما نمی دنم چطور و از کجا شروع کنم
    ممنون می شم راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز من در مورد امنیت گرید اطلاعاتی میخواستم.

سلام
    مرسی از مطالب با ارزشتون
    میشه در مورد CloudSim هم یه توضیحاتی بدین ؟ چه کامپوننت هایی داره و چه کارایی میتونه بکنه ؟

سلام ممنون از مطالب مفیدتون.
    من دید دقیقی از تفاوت cloud و grid نداشتم مطالبتون خیلی بم کمک کرد.
    من عنوان پروژه ی پایانیم مقایسه الگوریتم های زمانبندی در Cloud و پیاده سازی یکیشونه.
    آیا این الگوریتم ها در cloud و grid یکین؟
    چطور میشه یه الگوریتمو تو cloud پیاده سازی کرد.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .خیلی به کمک احتیاج دارم

نقل قول نوشته شده توسط nasawish مشاهده تاپیک
    سلام دوست عزیز . خسته نباشید.
    من ترم قبل شبکه پیشرفته(کارشناسی ارشد) داشتم.موضوع ارائه ام هم در مورد زمانبندی گرید بود.حالا رسیدیم به مرحله پیاده سازی. استاد هم میگه باید یه ایده بدید و ضمنا نتایج شبیه سازیشو میخواد که هیچ میگه باید حتما یه مقاله هم بنویسید.خلاصه از اول ترم کارمون شده فقط تحقیق در مورد زمانبندی گرید.
    با هزار بدبختی نرم افزار شبیه سازیشو گیر آوردم.حتما باهاش کار کردین.اسمش گرید سیم هستش. حالا مونده ایده اونم پیداش کردم.میخوام با ترکیب دو الگوریتم فازی و مورچگان زمانبندی رو شبیه سازی کنم.ولی دیگه کم آوردم.نمیدونم چه جوری شروع کنم.خواهش میکنم کمکم کنید.
    با سلام
    من می خواستم موضوع پایان ناممو در مورد زمانبندی وظایف در گرید کامپیوتینگ بردارم اگه ممکنه نتایج کارتونو برام بذارین
    خیلی ممنون

سلام دوستان موضوع پایانامه ارشد من در مورد سیستم های توزیع شده است، برای پیاده سازی باید از محیط گریدسیم استفاده کنم آیا مطلب یا کتاب آموزشی دراین مورد دارین؟؟؟ از نصب تا استفاده از کلاسهای گرید؟!!
    همین الان توی مرحله نصبش هم با مشکل مواجه شدم
    در حال حاضر netbeans و JDK رو نصب کردم اما نمیدونم گرید سیم رو چطور به netbeans اضافه کنم؟

منتظر تایید آدرس ایمیل

در اینترنت کلی مطلب در مورد نصب و کار کردن با گرید سیم آمده است. احتیاجی به نصب گرید سیم نیست نکته مهم اینه که باید در netbeans گرید سیم را Import کنید

منتظر تایید آدرس ایمیل

به نظر من اول باید الگوریتم مورچه و الگوریتم فازی را که به زبانهای مختلفی نوشته شده اند مثلا با مطلب نوشته شده اند را برگردونید به زبانی که می خواهیی با گرید سیم شبیه سازی شو انجام بدید. با اجرای این دو الگوریتم روی گرید سیم به راحتی می توانید کار را ادامه دهید

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط n.afshin مشاهده تاپیک
    سلام دوستان موضوع پایانامه ارشد من در مورد سیستم های توزیع شده است، برای پیاده سازی باید از محیط گریدسیم استفاده کنم آیا مطلب یا کتاب آموزشی دراین مورد دارین؟؟؟ از نصب تا استفاده از کلاسهای گرید؟!!
    همین الان توی مرحله نصبش هم با مشکل مواجه شدم
    در حال حاضر netbeans و JDK رو نصب کردم اما نمیدونم گرید سیم رو چطور به netbeans اضافه کنم؟

در اینترنت کلی مطلب در مورد نصب و کار کردن با گرید سیم آمده است. احتیاجی به نصب گرید سیم نیست نکته مهم اینه که باید در netbeans گرید سیم را Import کنید

منتظر تایید آدرس ایمیل

نقل قول نوشته شده توسط eli jon مشاهده تاپیک
    با سلام
    من می خواستم موضوع پایان ناممو در مورد زمانبندی وظایف در گرید کامپیوتینگ بردارم اگه ممکنه نتایج کارتونو برام بذارین
    خیلی ممنون
    به نظر من اول باید الگوریتم مورچه و الگوریتم فازی را که به زبانهای مختلفی نوشته شده اند مثلا با مطلب نوشته شده اند را برگردونید به زبانی که می خواهیی با گرید سیم شبیه سازی شو انجام بدید. با اجرای این دو الگوریتم روی گرید سیم به راحتی می توانید کار را ادامه دهید

از دوستان کسی با شبیه سازی توان و یا انرژی در محیط گریدسیم آشنایی داره؟
    ممنون

سلام دوستان.
    متاسفانه نمیتونم در موردهای کلی کمک زیادی بکنم چون نیاز که خود دوستان داکیومنت ها و هلپ های گریدسیم و ... رو خونده باشن.
    برای کسب اطلاعات در مورد گریدسیم از نصب گرفته تا برنامه نویسی و ... میتونید به لینکی که در پایین آوردم مراجعه کنید.
    موفق باشید
    http://www.cloudbus.org/gridsim

کاربر جدید
    محل زندگی
    کرج

سلام
    موضوع پایان نامه ارشد من تخصیص منبع در ابر هست. من برای پیاده سازی باید از aneka استفاده کنم. طبق manual پیش رفتم اما اصلا موفق به ساخت ابر و ... نمیشم. میخواستم بدونم میتونید مرحله به مرحله کار با این ابزارو شرح بدین؟ یا کسیو که باهاش کار کرده رو معرفی کنید؟

آها

من بطور تخصصی روی سیستم عامل ویندوز ، برنامه نویسی به روش Thread در پلتفرم Alchemi و Aneka کار کردم در استاندارد GRIDBUS
    سلام من باید یک مقاله که با alchemi پیاده سازی کنم اما بلد نیستم چه کار باید بکنم alchemi manager & alchemi executer را نصب کردم تابع و کلاس بلدم اما نمی دونم چه جوری باید بنویسم میشه راهنماییم کنید

نقل قول نوشته شده توسط هماورد مشاهده تاپیک
    سلام من باید یک مقاله که با alchemi پیاده سازی کنم اما بلد نیستم چه کار باید بکنم alchemi manager & alchemi executer را نصب کردم تابع و کلاس بلدم اما نمی دونم چه جوری باید بنویسم میشه راهنماییم کنید

سلام دوست من. خیلی سادست.
    1- فقط یادتون باشه که آخرین نسخه الچمی رو نصب کنید. نسخه های قبلیش روی ویندوز 7 نصب نمی‌شه. و اگه نصب هم بشه کار نمیکنه. (نسخه آخرش روی sourceforge.net بود. الان هم فکر کنم همونجا پیداش کنید.)

2- اگر درست یادم باشه باید sql server اکسپرس رو نصب کنید. یه برنامه تست هم روی وبسایت هست که وقتی برنامه های الچمی رو نصب کردید باید اجراش کنید و اگه اعلام موفقیت داد. یعنی درست نصب شده.

3- چندتا سمپل کد روی وبسایتش هست مثل محاسبه عدد پی و عدد اول و ... که میتونید دریافت کنید و نحوه استفاده از توابع و کلاسهای گرید رو از روی مثال یاد بگیرید. بعلاوه داکیومنت کامل راهنمای کلاس های گرید روی الچمی هم روی وبسایتش هست که برای پیدا کردن جزئیات میتونید بهش مراجعه کنید.)

با سلام به همگی. عذخواهی می کنم وسط بحث شما وارد می شم.
    بنده نیاز به یه کتاب آموزشی یا راهنمایی چیزی در مورد شبیه ساز Gridsim می گردم. کسی از دوستان می تونه به من کمک کنه؟

سلام
    خیلی ممنون از کمکتون
    نصب کردم یک برنامه هم نوشتم اما همه اجرا نمیده میشه برنامه رو بدم چک کنید نه خروجی می ده وقتی break point می گذاشتم متوجه شدم اصلا gthread ها start نمی شه نمی فهمم مشکل از چیه error هم نمی ده

سلام

من درمورد گرید پروژه ای دارم که خیلی فوری نیاز به کمک دارم .مربوط به بهینه سازی اون میشه.لطفا اگر کسی میتونه کمک بکنه به اطلاع بده
    من ایمیلمو میذارم

micro_cloud@yahoo.com

با سلام خدمت دوستان عزیز
    می خواستم بدوم نرم افزار Aneka چیکار میکنه و آیا آموزشی راجع بهش دارید قربان همگی شما عزیزان خیلی لازم دارم

سلام بزرگوار
    موضوع پایان نامه ارشد من overlay network (شبکه های همپوشان) هست که استادمون گفته در زمینه گرید این شبکه ها کار کنم اما من موضوعی را پیدا نکردم که اولا خیلی کدنویسی داخلش نداشته باشه ( بیشتر حالت شبکه ای باشه) دوما بشه در موردش پایان نامه درآورد . لطفا کمکم کن.

سلام
    مرسی از مطالبتون...

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
    پروژه بنده درباره بهبود زمانبندی گرید با استفاده از یکی از الگوریتم های موجود (نرو فازی) میباشد.
    لطفا راهنمایی فرمایید. و یا نمونه کار برایم ارسال نمایید.
    ایمیل بنده: m_gh660@yahoo.com
    با تشکر فراوان.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •