صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمایش نتایج 41 تا 49 از 49

نام تاپیک: GRID COMPUTING

کاربر جدید
    محل زندگی
    esfahan

نقل قول: GRID COMPUTING

نقل قول نوشته شده توسط mohammad.oud مشاهده تاپیک
    دوستان عزیز ، تخصص اصلی من و همچنین موضوع پایان نامه ام در رابطه به پیاده سازی و تحلیل سرعت محیط های GRID و پردازش و محاسبات به روش GRID است.

اگر سوالی داشتید من در خدمتم ، همینجا مطرح کنید تا با هم حلش کنیم
    سلام
    پايان نامه ي من راجب زمانبندي كار در گريد محاسباتي هست. ميخوام با گريدسيم شبيه سازي كنم ولي حتي نصبش رو هم بلد نيستم! netbeans و JDK 7 رو نصب كردم ولي نميدونم ديگه چطور بايد ادامه بدم.
    لطفا اگه آموزش ترجيحا فارسي از نصب و كار با گريد سيم داريد به ايميلم بفرستيد. خيلي نياز فوري دارم :(
    nazpari_3009@yahoo.com

کاربر جدید
    محل زندگی
    مازندران - فریدونکنار

نقل قول نوشته شده توسط mohammad.oud مشاهده تاپیک
    دوستان عزیز ، تخصص اصلی من و همچنین موضوع پایان نامه ام در رابطه به پیاده سازی و تحلیل سرعت محیط های GRID و پردازش و محاسبات به روش GRID است.

اگر سوالی داشتید من در خدمتم ، همینجا مطرح کنید تا با هم حلش کنیم
    من این ترم سمینار دارم...دوست دارم تو این موضوع ها کار کنم...
    خوب هست>؟
    میشه راهنماییم کنید؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    مازندران - فریدونکنار

نقل قول نوشته شده توسط pransa مشاهده تاپیک
    سلام
    پايان نامه ي من راجب زمانبندي كار در گريد محاسباتي هست. ميخوام با گريدسيم شبيه سازي كنم ولي حتي نصبش رو هم بلد نيستم! netbeans و JDK 7 رو نصب كردم ولي نميدونم ديگه چطور بايد ادامه بدم.
    لطفا اگه آموزش ترجيحا فارسي از نصب و كار با گريد سيم داريد به ايميلم بفرستيد. خيلي نياز فوري دارم :(
    nazpari_3009@yahoo.com
    منم یه ارائه با عنوان توضیح دادن درباره یکی از نرم افزار های شبیه سازی...
    ميخوام با گريدسيم شبيه سازي كنم ولي حتي نصبش رو هم بلد نيستم!
    asghari_vahid@yahoo.com

با سلام

موضوع پایانامم زمانبندی کارها در گرید هست....میتونید کمکم کنید تا شروع به کار کنم؟
    راستش نمیدونم از کجا باید شروع کنم و فقط وقت تلف میکنم!
    خواهش میکنم کمک کنید

با سلام

موضوع پایانامم زمانبندی کارها در گرید هست....میتونید کمکم کنید تا شروع به کار کنم؟
    راستش نمیدونم از کجا باید شروع کنم و فقط وقت تلف میکنم!
    خواهش میکنم کمک کنید

سلام وقت بخیر
    موضوع پایان نامه ی من راجع به تخصیص منابع در گرید هست. به نظرتون چه شبیه سازی برای شبیه سازی مناسب هست؟ گریدسیم چطوره؟

سلام موضوع پایان نامه ی منم راجع به زمانبندی کارها در گرید هستش. منم خیلی سردرگمم. نمیدونم برای شبیه سازی از چه شبیه سازی استفاده کنم دارم در مورد شبیه ساز گریدسیم تحقیق می کنم اما نمیدونم مناسب هست یا نه.

سلام
    وضوع پایان نامم در مورد service discovery in peer to peer cloud هست و نمیدونم برای شبیه سازی از چه شبیه سازی استفاده کنم. از دوستان می خوام اگه کسی در این زمینه آشنایی داره به من کمک کنه.

سلام من می خوام یک grid sim نصب کنم اما نمی دونم روی این سیستم های معمولی میشه یا نه ؟لطفا راهنماییم کنید که ایا به نرم افزار خاصی نیازه ؟؟؟؟؟
    در ضمن استادمون از ما خواسته یک مقاله در مورد زمانبندی گرید تو یک کنفرانس ارایه بدیم از کجا باید شروع کنم کسی هست کمکم میکنه ؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

برچسب های این تاپیک

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •