مشاهده دست آورد نظرسنجی: ادامه کار این تاپیک؟

رای دهنده
181. شما نمی توانید در این رای گیری رای بدهید
  • بله

179 98.90%
  • خیر

2 1.10%
صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمایش نتایج 81 تا 120 از 156

نام تاپیک: اطلاعیه: آموزش نرم افزارهای مدیریت شبکه

تو کدوم یک از کارهای بالا رو می‌خوای بکنی؟

نقل قول نوشته شده توسط mhjb
    تو کدوم یک از کارهای بالا رو می‌خوای بکنی؟
    من می‌خواهم ببینم که چه فایل هایی را شیر کرده، چه یوزرهایی روی کامپیوترش داره و بیتونم یک سرویس را روی کامپیوتر طرف ران کنم

درضمن با اینکه تمام کارهایی را که برای Remote Dessktop گفته بودی انجام دادم باز هم موقع وصل شدن به اون کامپیوتر به طرف پیغام می‌ده.
    لطفا راهنمایی کنید.

با سلام
    آیا نرم افزار مشابهی هم سراغ داری؟

آقای rahami اول بگو ببینم که تو روی اون کامپیوتر یوزری داری یا نه؟
    دوم: اگر تمام کارها کرده باشی امکان نداره پیغام بده ولی با این حال سرویس DameWare mini remote Control رو بر روی کامپیوتر طرف unistall کن و بعد دوباره نصب کن.
    سوم: منظورت از نرم افزار مشابه چی است؟ اگر منظورت نرم افزار مشابه DameWare است باید بگم نرم افزار Ideal هم است منتهی کاراییش از این ضعیف تر است.

آقای rahami اول بگو ببینم که تو روی اون کامپیوتر یوزری داری یا نه؟
    دوم: اگر تمام کارها کرده باشی امکان نداره پیغام بده ولی با این حال سرویس DameWare mini remote Control رو بر روی کامپیوتر طرف unistall کن و بعد دوباره نصب کن.
    سوم: منظورت از نرم افزار مشابه چی است؟ اگر منظورت نرم افزار مشابه DameWare است باید بگم نرم افزار Ideal هم است منتهی کاراییش از این ضعیف تر است.
    با سلام و تشکر
    اولا برای Remote Control با یوزر ادمین وارد می‌شود (اصلا با یوزرهای دیگر امکان وصل شدن نیست). من یوزر ادمین بعضی از کامپیوترها را دارم. اما روی بعضی از کامپیوترهای شبکه اصلا یوزری ندارم. روی این دسته از کامپیوترها چه کاری می‌توانم انجام دهم.
    دوما این کار را هم کرده‌ام ولی نشد، حدس می‌زنم برای این باشد که برنامه Regist نشده است.
    سوما اگر ممکن است آدرس این نرم‌افزار (Ideal) را بده.

بعید می‌دانم مشکل Register‌ برنامه باشه ولی تمام کارهایی که کردی و Error ی که میده رو توی یه پیغام برام بفرس تا مشکلت رو حل کنم.
    در مورد Ideal هم من نمی‌دونم از کجا می‌تونی دانلود کنی. من خودم برنامش رو روی هاردم دارم.
    اینکه چه کارهایی بر روی کامپیوترهایی که روی آنها یوزر نداری می‌تونی انجام بدی رو من قبلا گفتم. شما بگو کدومش رو می‌خوای تا راهنماییت کنم. ضمنا فکر می‌کنم اگه یه تاپیک جدید بزنی خیلی بهتره چون این موضوعات خیلی ربطی به این تاپیک نداره.

Share کردن سی دی رام از طریق شبکه

با سلام
    امروز می‌خوام بگم چجوری میشه سی دی رام یه سیستم رو بدون لاگین کردن بر روی آن و بدون اینکه کسی بفهمه از طریق شبکه Share کنید.
    ابتدا از روی کامپیوتر خود بر روی کامپیوتر طرف لاگین کنید. نرم افزار DameWare رو اجرا کنید و از پنل سمت چپ کامپیوتر طرف رو انتخاب کنید. (اگر نیست Add کنید.) سپس به قسمت Processes بروید و در قسمت پایین پنجره‌ای که باز شده آیکن Run Application Remote را انتخاب کنید. در قسمت Run عبارت ذیل را بنویسید
    ":net share X$="X
    شما باید به جای X اسم درایو سی دی رام رو بنویسید بعد در قسمت Show Window رو هم به جای Normal گزینه Hiden یا Minimized رو انتخاب کنید و سپس پنجره را OK کنید.
    در Run اسم کامپیوتر طرف رو به اضافه اسم درایو سی دی رام و علامت $ بزنید و بقیه ماجرا. مثلا اگر اسم کامپیوتر طرف MHJB باشه شما باید بنویسید $MHJB\X\\ . البته باید سی دی هم توی درایو طرف باشه.
    فعلا خدا نگه‌دار

کاربر دائمی آواتار danial82
    محل زندگی
    iran_tehran
    ممنون جواب داد من این مطلب و دیده بودم ولی تو اونجا نحوه Share کردن فولدر رو گفته بود در کل مثل همیشه ممنون

نقل قول نوشته شده توسط danial82
    ممنون جواب داد من این مطلب و دیده بودم ولی تو اونجا نحوه Share کردن فولدر رو گفته بود در کل مثل همیشه ممنون
    آقا دانیال منظورت از "اونجا" کجا ست. آخه من چیزی ندیدم.

آقا دانیال من نوفهمم.
    من فکر می‌کنم اون چیزی که من گفتم یه چیز دیگه بود و ربطی به این قضیه نداره. این لینک گفته چطوری به درایو share شده دسترسی داشته باشید ولی من گفتم چطوری اونو به صورت ریموت Share کنیم.

Wink

آقا دانیال من نوفهمم.
    من فکر می‌کنم اون چیزی که من گفتم یه چیز دیگه بود و ربطی به این قضیه نداره. این لینک گفته چطوری به درایو share شده دسترسی داشته باشید ولی من گفتم چطوری اونو به صورت ریموت Share کنیم.
    سلام

من از اینجا دارم مطلب رو پیگیری می کنم:: شما می تونی manege سیستم خودت رو بیاری و به سیستم هر کسی که می خوای وصل بشی (البته اگر پسورد ادمین شبکه رو داری) بعد در بخش Sahre یک مورد جدید اضافه کنی
    نمی دونم بدرت خورد یا نه به هر حال ببخشید که وسط بحث پریدم

سلام
    من کل مباحث رو خوندم ولی هنوز یه مشکل دارم : چطور میشه هنگام مانیتورینگ کامپیوتر طرف رد پایی باقی نگذاشت (وقتی به سیستم طرف وصل میشی یک پنجره باز میکنه و بهش میگه که داری کنترلش می کنی از اون بدتر اینکه دوتا کامپیوتر کوچیک هم اون پایین میاد که فاجعه است)

عزیزم این رو دوباره با دقت بخون
    http://www.barnamenevis.org/sh...8265&page=3#27
    همین طور که گفتم سرویس مربوطه رو حذف کن و دوباره به همون شکلی که گفتم برو جلو. اگر باز هم نتونستی یه پیغام بهم بده.

سلام
    مشکلم حل شد ولی اشکال از اینجا بود که من قبلا بدون اینکه این تنظیمات رو انجام بدم به این سیستم کانکت شده بودم و بعد هر کاری می کردم دیگه تنظیمات جدید اعمال نمی شد ( آخرش رفتم سراغ سیستم یوزر و تنظیماتش رو همون جا انجام دادم )
    ولی وقتی با یه سیستم دیگه تستش کردم ( با انجام تنظیمات اولیه ) مشکلی نبود
    در هر صورت از جناب آقای جعفری کمال تشکر را دارم

اگر از روی همون کامپیوتر خودت سرویسش رو unistall میکردی و دوباره نصب می‌کردی هم مشکلت حل می‌شد.

سلام
    شما که این همه زحمت می کشید لطفا برای registeration هم راهنمایی کنید چون نسخه شما 30 روزه است . اگر بفرمایید که activecode را از کجا گیر بیاریم ممنون میشم. چون من نسخه 3 را به صورت register شده دارم ولی قابلیت نسخه 4 شما بیشتر است.
    ممنون از لطف شما
    Nini

با سلام
    من هم مشکل nini را دارم. اگر کسی رجیسترش را دارد لطفا بگوید.

من خودم با ورژن 4.5.0.0 رو دارم. اگر می‌خوای سریالش هم اینه
    Name: ttdown.com
    Company: no
    Number: DW0DB9CEC9FF03-CB1451-59752E9C
    کلش رو یکجا باید کپی کنی.

کاربر دائمی
    محل زندگی
    Iran
    من تشکر کیکنم از این تاپیک بی نظیر. حقیقتش خیلی چیزا هست که ما خیلی دنبالشیم و ناگهان یه جایی پیداش میکنیم که انتظارشو نداریم. این برنامه که توی این تاپیک معرفی شده برای من همین حکم رو داره.
    من مشکلمو میگم اگه راه حلی هست بهم بگید خیلی ممنون میشم.
    جایی که من کار میکنم هم DOMAIN داره و هم WORKGROUP و از اونجا که من یوزر پسورد ادمین DOMAIN رو دارم ، مشکلی نیست و میتونم به همه کامپیوترها متصل بشم ولی مشکل اصلی من توی WORKGROUP هست که وقتی میخوام بهشون کانکت کنم از من یوزر پسورد میخواد که من هم ندارم . حالا برای این مشکل راه حلی هست یا نه؟

نقل قول نوشته شده توسط kheyri
    من تشکر کیکنم از این تاپیک بی نظیر. حقیقتش خیلی چیزا هست که ما خیلی دنبالشیم و ناگهان یه جایی پیداش میکنیم که انتظارشو نداریم. این برنامه که توی این تاپیک معرفی شده برای من همین حکم رو داره.
    من مشکلمو میگم اگه راه حلی هست بهم بگید خیلی ممنون میشم.
    جایی که من کار میکنم هم DOMAIN داره و هم WORKGROUP و از اونجا که من یوزر پسورد ادمین DOMAIN رو دارم ، مشکلی نیست و میتونم به همه کامپیوترها متصل بشم ولی مشکل اصلی من توی WORKGROUP هست که وقتی میخوام بهشون کانکت کنم از من یوزر پسورد میخواد که من هم ندارم . حالا برای این مشکل راه حلی هست یا نه؟
    دوست عزیز
    با سلام
    آقای جعفری زحمت کشیدند و توضیحات مناسبی را ارائه دادند و جای قدر دانی داره

و شما باید یک نکته را مد نظر داشته باشید به خاطر نکات امنیتی می بایستی از یکسر کانال ها عبور کرد که بتونیم کنترل سیستم رو بدست بگریم در غیر این صورت مقوله امنیتی همینطوریش هم زیر سوال هست اون موقع دیگه نور علی نور میشه

و در همین راستا هست که domain نقشش خودش رو نشون میده و این یکی از نیازهای مدیران شبکه است و یکی از دلایل استفاده از domain همین هست که شما بتونید کاربراتون رو manage کنید

پاینده و پیروز باشید

من خودم با ورژن 4.5.0.0 رو دارم. اگر می‌خوای سریالش هم اینه
    Name: ttdown.com
    Company: no
    Number: DW0DB9CEC9FF03-CB1451-59752E9C
    کلش رو یکجا باید کپی کنی.
    با سلام
    لطفا لینک آدرس خود نرم‌افزار را هم بگزار
    متشکرم
    آخرین ویرایش به وسیله mostafavi : پنج شنبه 27 بهمن 1384 در 07:25 صبح

اقا سلام این لینک کار نمیکنه
    لطفا یک جا دیکه معرفی کنید
    ممنون

سلام
    ممنون از آموزشی که گذاشتین
    من برنامه رو روی سرور کافی نت نصب کردم ولی هر کاری کردم نمیشه روی سیستمهای دیگه کاری کرد
    اشکال کار کجاست؟
    کمکم کنید

راستش من تازه دارم در مورد مدیریت شبکه کار می کنم چیز زیادی نمی دونم ممنون میشم کمک کنید

آقای reza_az
    دقیقا بگو چه اتفاقی میفته یا اینکه منظورت از اینکه «نمیشه روی سیستمهای دیگه کاری کرد» چیه؟ یا کدوم بخش از نرم افزار کار می‌کنه و کدوم نمی‌کنه؟

با سلام
    بعد از نصب برنامه روی سرور سیستمهای شبکه توسط برنامه مشخص میشن ولی وقتی می خوای روی اونها کاری انجام بدی نمیشه مثلا برای اجرای disk drives و همین طور بقیه قسمتها خطای شماره پنج میده

راستی یادم رفت بگم
    برنامه باید روی تمام سیستمهای شبکه نصب بشه؟؟؟

نقل قول نوشته شده توسط reza_az
    راستی یادم رفت بگم
    برنامه باید روی تمام سیستمهای شبکه نصب بشه؟؟؟
    نه. اگر این طوری بود که کلامون پس معرکه بود !!!!

اما در مورد اینکه چرا کار نمی‌کنه باید بگم که شما این نرم افزار رو احتمالا بر روی یکی از کامپیوترهای Workgroup نصب کردید یا اینکه اون کامپیوتری که می‌خوای کار روش انجام بدی عضو دامینت نیست به همین دلیل شما باید همونطور که در اول بحث گفتم یکبار بر روی کامپیوتری که می‌خوای روش کار انجام بدی لاگین (به همون صورتی که در اول بحث گفتم) کنی. اگر مشکل لاگینت حل شد مشکل نرم افزار هم حل میشه. بازم اگر مشکلت حل نشد بگو تا کمکت کنم.

سلام دوستان
    لطفآ نرم افزاری رو معرفی کنید که هم بشه با اون دو کامپیوتر را از راه دور مرتبط کرد(مثل romote
    desktop windows xp)و هم جدید باشه

ممنون میشم

سلام دوستان
    لطفآ نرم افزاری رو معرفی کنید که هم بشه با اون دو کامپیوتر را از راه دور مرتبط کرد(مثل romote
    desktop windows xp)و هم جدید باشه

ممنون میشم

والا حقیقتا من اصلا نمی‌دونم به این تازه واردا چی بگم.
    اولا که سوالتون جاش اینجا نیست ثانیا همین نرم افزار همه کاری که بخوای برات انجام می‌ده، ثالثا نیازت رو باید دقیق بگی اینجوری که شما می‌گی یعنی اینکه همین Remote Desktop Connection برات خوبه پس دیگه واسه چی سوال می‌پرسی !!!؟؟؟

آقای جعفری بابت این آموزشت واقعا ممنونم . دو تا سوال دارم که اگه اولی رو جواب بدی منو از سردر گمی چند ماهه نجات دادی :

1- مدتهاست دنبال اینم که یه همچین برنامه ای رو خودم بنویسم . اما نمیدونم از کجا و چطوری...
    البته در حد پروفشنال نمی خوام کار کنم . همین که بتونم کلاینت مورد نظرم رو مانیتور کنم - صفحه دسکتاپش رو ببینم

2-آیا برات ممکنه بعد از اتمام آموزش PDF آموزشت رو توی سایت بزاری ویا اگه برات زحمتی نیست
    به ایمیلم بفرستی :mostafa.rezai@gmail.com
    آخرین ویرایش به وسیله Clever_MRG : شنبه 26 فروردین 1385 در 13:00 عصر

در مورد سوال اولت من خیلی تجربه برنامه نویسی در این مورد رو ندارم ولی تا اونجایی که اطلاعات من قطع می‌ده باید با Socket برنامه نویسی کنی. و در مورد سوال دومت هم باید بگم چشم. در اسرع وقت PDF ش رو می‌زارم.

سلام
    این هم PDF تمام پست‌هایی که خودم نوشتم و قولش رو داده بودم که PDF ش رو بزارم. امیدوارم به دردتون بخوره.

http://rapidshare.de/files/19329239/dameWare.pdf.html

فعلا

با سلام
    قبل از اینکه آموزش رو شروع کنم لازمه یه نکته‌ای رو یادآوری کنم و اون اینکه این قبیل نرم‌افزارها همان‌طور که قبلا گفتم کاربرد اصلیشان مدیریت شبکه است و بدین ترتیب که روی یه سرور نصب می‌شوند و کلاینت‌ها رو مدیریت (کنترل) می‌کنند. حال اگر کسی خواست توسط این نرم‌افزارها یه کامپیوتری که عضو دمین نیست رو مدیریت کنه یا اصلا دمینی در کار نیست و یه Workgroup وجود داره و یا یه کامپیوتری در یه Workgroup یا domain دیگه رو کنترل کنه کافیه که قبل از اجرای برنامه یکبار بر روی کامپیوتر مقصد لاگین کنه. بدین ترتیب که در Run ویندوز می‌نویسیم Computer Name\\ یا Computer IP\\ پس از اینکه پنجره لاگین باز شد کافیه که یوزر و پسورد ادمین Local رو وارد کنید بعد کار تمام است. شما می‌توانید هر کاری که اراده کنید بر روی آن کامپیوتر انجام دهید. البته اگر نرم‌افزار را بر روی سرور نصب کرده اید دیگر احتیاجی به لاگین کردن نیست. گاهی مواقع در ویندوز‌های XP وقتی که می‌خواهید از راه دور به آن لاگین کنید (کارهای فوق را انجام دهید) پنجره‌ای که باز می‌شود قسمت یوزرش Disable شده است. اگر چنین اتفاقی افتاد به Folder Option بروید و به تب View رفته و تیک جلو عبارت Simple File Sharing رو بردارید. لینک دانلودش رو هم براتون می‌زارم هر که خواست نصب کنه بسم الله.

http://www.dameware.co.uk/downloads/DNTUW.zip
    با تشکر
    مثل اینه که این لینک کار نمیده؟؟؟

اینم لینک جدید.
    http://www.dameware.com/downloads/

با سلام
    قبل از هر چیز صمیمانه از جناب آقای جعفری تشکر و قدردانی میکنم اینکه با چنین حوصله و سعه صدر پاسخ سئوالات بیشمار دوستان را میدهند کاری بسیار پسندیده و قابل تقدیر میباشد آرزوی سلامتی و موفقیت برای ایشان از ایزد منان خواستارم ." زکاه العلم نشره"
    دو سوال غیر فنی دارم :
    1 - آیا Pdf لینک شده همان مطالب گفته شده شما بصورت فارسی است یا Help نرم افزار و چگونه با موفقیت دریافت کنم
    2 - لینک معرفی شده برای نرم افزار نسخه جدید میباشد که به مشکل ریجستری برخورد خواهیم کرد آیا میشود به شکلی به نسخه 4.5 دسترسی پیدا کرد .
    با تشکر
    آخرین ویرایش به وسیله کاربر جدید : چهارشنبه 10 خرداد 1385 در 11:09 صبح

نقل قول نوشته شده توسط کاربر جدید
    1 - آیا Pdf لینک شده همان مطالب گفته شده شما بصورت فارسی است یا Help نرم افزار و چگونه با موفقیت دریافت کنم
    نه Help نرم افزار نیست PDF مطالب به فارسی است و باید اونو از RapidShare دانلود کنید.

نقل قول نوشته شده توسط کاربر جدید
    2 - لینک معرفی شده برای نرم افزار نسخه جدید میباشد که به مشکل ریجستری برخورد خواهیم کرد آیا میشود به شکلی به نسخه 4.5 دسترسی پیدا کرد .
    با تشکر
    من نمی‌تونم اینجایی که کار می‌کنم عملا Upload کنم. ولی اگر شما بتونید به آدرس ftp://81.31.184.2/MHJB%2084.5/Network%20&%20Server وصل بشید می‌تونید از اینجا دانلود کنید.

*** لطفا قوانین سایت را رعایت فرمایید ***

اقای mhjb از قرار دادن pdf خوبتان ممنون عالی بود

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •