نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: فیلتر کردن datagrideview

فیلتر کردن datagrideview

سلام دوستان
    من می خوام دیتا گراید ویو رو بر اساس شش فیلد فیلتر کنم. من یه جدول دارم که شامل شش فیلده نام، نام خانوادگی، شماره دانشجویی ، کد ملی، شماره شناسنامه، نام پدر حالا می خوام به انتخاب کاربر مثلاً نام و نام خانوادگی یا هر جوری که دوست داشت دیتاگراید من رو فیلتر کنه به چه صورت باید عمل کنم. من از LINQ استفاده می کنم از کد زیر استفاده می کنم ولی خوب تعداد کنترل هایی که باید بکنم خیلی زیاده شما راه حل مناسبی نداید.

var Search=new SchoolLinqContext
    DGview.datasource=Search.Tables.where(C=>C.ID.tost ring().substanding(0,txt.text.length)==txt.text.su bstanding(0,C.ID.tostring().length).select(C=>C)

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: فیلتر کردن datagrideview

شما می تونین از گرید telerekیا جانوس استفاده کنین.در این زمینه ای که شما می خواین معجزه می کنن

خیلی ممنون از راهنمایی تون من برنامه تحت ویندوز استفاده می کنم نه تحت وب(آیا این کامپوننت ها تحت ویندوز هم هست). میشه یه راه حل مناسب بدید کارم سریع راه بیفته تا بعداً برسم این کامپاننت ها رو مطالعه کنم.
    ممنون

کاربر دائمی
    محل زندگی
    تهران

این کامپوننت بهترین نوع کامپوننتیه که من تا حالا دیدم.بسیار کار راه اندازه.بله تحت ویندوز هم هست.
    برای حل این مشکلتون شما باید از دستور if استفاده کنید.الان سرم شلوغه سعی می کنم تا یکی دو روز آینده بنویسم و بزارم اینجا و شما استفاده کنین.

خیلی ممنون پس منتظرم

یافتم یافتم اینم جوابش:

GV_Main_Student.DataSource = Search.S_Students.Where(C => (C.S_LastName.Substring(0, txtS_LastName.Text.Length) == txtS_LastName.Text.Substring(0, C.S_LastName.Length)) &&
    (C.S_ID.ToString().Substring(0, txtS_ID.Text.Length) == txtS_ID.Text.Substring(0, C.S_ID.ToString().Length)) &&
    (C.S_Name.Substring(0, txtS_Name.Text.Length) == txtS_Name.Text.Substring(0, C.S_Name.Length)) &&
    (C.S_Father.Substring(0, txtS_Father.Text.Length) == txtS_Father.Text.Substring(0, C.S_Father.Length)) &&
    (C.S_Telephone.Substring(0, txtS_Telephone.Text.Length) == txtS_Telephone.Text.Substring(0, C.S_Telephone.Length)) &&
    (C.S_Address.Substring(0, txtS_Address.Text.Length) == txtS_Address.Text.Substring(0, C.S_Address.Length)) &&
    (C.S_NationNum.ToString().Substring(0, txtS_NationNum.Text.Length) == txtS_NationNum.Text.Substring(0, C.S_NationNum.ToString().Length)) &&
    (C.S_IdentifyNum.ToString().Substring(0, txtS_IdetifyNum.Text.Length) == txtS_IdetifyNum.Text.Substring(0, C.S_IdentifyNum.ToString().Length))).Select(C => C);

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •