صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر
نمایش نتایج 1 تا 40 از 184

نام تاپیک: تشکیل تیم ساخت بازی

کاربر تازه وارد آواتار Shaya
    محل زندگی
    Iran

تشکیل تیم ساخت بازی

سلام،
    من گودرز هستم. سالهاست که با VB6 و VB.Net کار می‌کنم. به مبحث بازی‌های کامپیوتری علاقه‌مند هستم و زمانی یک Engine معمولی با DirectX 7 نوشتم. خیلی دوست دارم که یک بازی کامپیوتری (حتی نوع ساده آن) را بنویسم. از تمام کسانی (برنامه‌نویسان - گرافیست‌ها - آهنگ‌سازانی) که به این موضوع علاقه‌مند هستند، خواهش می‌کنم اعلام آمادگی کنند، که یک تیم تشکیل بدهیم و یک بازی بسازیم. این مقوله خیلی جای کار دارد. منتظر اعلام نظر شما دوستان عزیز هستم.

سلام
    دوستت عزیز چیزی که فکر منو این روزها مشغول کرده اینه که بازی با برنامه های آماده ای مثل game maker و یا 3d game studio بسازیم یا با برنامه نویسی.
    ولی من هنوزم نظرم رو برنامه نویسی هست.
    در مورد وی بی بگم که متاسفانه نمی شود با ان بازی های 3 بعدی سرعت بالا مثل تیر اندازی ها و غیره ساخت ولی بازی با اشکال ساده 3 بعدی می شه.
    ولی من اصلا با شروع به کار با ساخت بازی 3 بعدی مخالفم
    اگر خواستی بیا یه بازی تتریس بسازیم تا بعد.
    بازی های دیگری می سازیم
    Kochol Game Engine
    http://www.kge3d.org

محل زندگی
    Iran
    پیرو حرف شما، منهم خیلی وقت‌ها به این موضوع فکر کردم که آیا باید با برنامه‌های آماده بازی ساخت یا با برنامه‌نویسی. حتی خیلی از آنها را هم بررسی کردم. اما وقتی آدم بتونه با برنامه‌نویسی بازی بنویسه، خیلی خیلی دستش بازتره و خیلی کارها می‌تونه بکونه که آنجا نمی‌توان کرد و کار هم خیلی حرفه‌ای تر خواهد بود. بنابراین من کلاً نظرم روی برنامه نویسی است. در مورد وی‌بی باید بگویم، می‌توانم بازی‌های خیلی سریع ساخت. مخصوصاً این موضوع در دات نت که کاملاً عملی است. من امتحان کردم و امتحان شده این موضوع را به شما می‌گویم. هیچ مشکلی با وی‌بی نخواهیم داشت.
    در مورد بازی ساده موافقم. ایده هم دارم. فقط کسانی را می‌خواهم که پا باشند برای اینکار.

سلام
    مثلا می شه که یه بازی 3 بعدی محیط باز ساخت البته من می دونم که در دات نت سرعت محاسبات ریاضی با سی برابری می کنه ولی در مورد ساخت یه بازی مثل مافیا یا مکس پین یا حتی need for speed 2 شک دارم
    البته بگم که من با ساخت بازی ها با موتور مخالف نیستم ممنون.
    Kochol Game Engine

سلام
    نظرت راجع به این موتور 2 بعدی چیه.
    www.cdxlib.com

CDX is a free GDK (Game Development Kit) which is comprised of a set of C++‎ wrapper classes for writing Windows games. It is built on top of Microsoft Windows and DirectX technology and offers simple to use C++‎ wrappers for all aspects of game development. This includes things like sprites, tiles, scollable maps, alpha blending and even 3D primitives (using Direct3D). CDX takes care of the low-level details of using DirectX, providing you with an easy to use toolkit for implementing your own games using simple yet flexible C++‎ classes. With only a handful of classes, CDX is quick to learn and easy to use.
    Kochol Game Engine

محل زندگی
    Iran
    سلام،
    چرا هیچ کس اینجا چیزی ننوشته؟ موضوع چیه؟ هیچ کس علاقه‌مند نیست؟

-- گودرز

سلام
    دوست عزیز صبور باش اگر می خواهی یه تیم تشکیل بدیم صبر داشته باش من می دونم چه طوری می شه این کارو کرد. ولی باید صبر کنی.
    Kochol Game Engine

آخه مشکل اینجاست که این کارا به بودجه نیاز داره! والا من از خدامه از این همه درسی که خوندم استفاده کنم!

محل زندگی
    Iran
    سلام به همه دوستان،
    اول از همه از کوچول تشکر می‌کنم بابت حمایتش. دوم اینکه شاید بد نباشد که موضوعی را عنوان کنم. فرض کنید عده‌ای دور هم جمع بشویم که همه دوست داریم بازی بسازیم و برای شروع کار به عنوان یک کار تفریحی، شروع کنیم، بنابراین توقع نداریم که پول بگیریم. به این صورت دستمزد حذف می‌شود و هزینه‌ای نخواهیم داشت. تازه برای شروع از بازی‌های ساده، ساده شروع خواهیم کرد تا متبحر شویم و بعد کار را توسعه خواهیم داد. سرمایه خواهیم آورد و به طبع درآمد خواهیم داشت. اما الان در مرحله اول خواهیم بود. شما اوکی بدهید، بقیه مسیر با من و کوچول. سرمایه هم نمی‌خواهد.

ممنونم و منتظرم

آخه اگر یه بازی ساده هم بخواد تجاری بشه باید روش خیلی وقت گذاشت! والا تفریحی ممکنه 4-5 سال دیگه تموم بشه! در اونصورت هم دیگه به درد نمیخوره! چون کلا تکنولوژیش قدیمی شده!
    اگر روزی یه ساعت کافیه من حاضرم! تخصصم هم کد نویسی الگوریتمیه! هرچیزی که توش بهینه سازی باشه. اگر با این شرایط قبوله من هستم

محل زندگی
    Iran
    ممنون از اعلام آمادگی SomeCoder . ما به تخصص شما که الگوریتمه، خیلی زیاد نیاز داریم. روزی یک ساعت را هم اگر باشید، خیلی عالیه. منتظر اعلام جهاد باشید (:

نقل قول نوشته شده توسط kochol
    نظرت راجع به این موتور 2 بعدی چیه.
    www.cdxlib.com
    سلام . من یک بازی کامل با این موتور ساختم . برای دیدن اون به این سایت مراجعه کنید: http://www.pepeland.net

موتور خیلی خوبی ولی من الان دارم روی MCDX کار میکنم که در واقع همان CDX است که برای .NET نوشته شده و البته با امکانات بهتر. (توصیه میکنم اگر خواستید بصورت گروهی کار کنید از این موتور استفاده کنید تا بتونید از زبانهای مختلف .NET استفاده کنید) http://mcdx.sourceforge.net

راستی چرا شما این مبحث را در انجمن سایت www.persian-designers.com مطرح نمیکنید که بطور تخصصی در زمینه بازیهای رایانه ای میباشد. قطعا در آنجا افراد بیشتری خواهند بود که بتوانند با شما همکاری کنند.

در مورد تشکیل تیم من فکر میکنم اگر تیمی بخواهد در دنیای مجازی کار کنه احتیاج به یک سری تمهیدات و سازماندهی و نظم خاصی میباشد.
    اگر طرح خاصی در این مورد دارید بیان کنید تا بیشتر در این باره با هم بحث و تبادل نظر کنیم.

سلام
    خیلی ممنون من این موتور را دانلود کردم خیلی باحاله و فقط با کد زیر صفحه فول اسکرین شد.
    Dim Screen As New MCDX.CDXScreen(Me, 320, 240, 16, False)
    Kochol Game Engine

با سلام خدمت شما
    من هم به این کار علاقه زیادی دارم ولی نمیدونم باید از کجا شروع کنم مثلا نیاز به چه زبانهای برنامه نویسی هستو غیره... خب اگه که منو راهنمایی کنید ممنون میشم
    با تشکر

کاربر دائمی آواتار Yalda2005
    محل زندگی
    من شهروند همه ی جهانم
    سلام : خب ... من هم علاقه ی زیادی به اینکار دارم . اگرچه تو عمرم بازی نکردم اما به ساختش علاقه مندم ... برنامه نویسی کار کردم هرچند نه پیشرفته ... اما اگر پاش بیفته منم هستم ...

محل زندگی
    Iran
    سلام،
    خوشحالم که دو نفر دیگر اظهار علاقه کردند برای اینکار. در مورد برنامه نویسی، قاعدتاً دانستن زبان VB.Net و یا C نیاز است. (بالاتر از سطح متوسط) که البته ترجیح گروه بر VB است. اما تمام کسانی که به این موضوع علاقه‌مند هستند، می‌توانند به نوعی ما را کمک کنند. برای ساخت یک بازی خوب، غیر از برنامه‌نویسان به کسانی که داستان و ایده بازی را می‌سازند، نیاز هست. به کسانی که موسیقی می‌سازند، به گرافیست و به همه این افراد نیاز است.
    آخرین ویرایش به وسیله Shaya : شنبه 16 مهر 1384 در 08:51 صبح

محل زندگی
    من شهروند همه ی جهانم
    سلام : من سی بلدم البته کم ... اما می تونم بیشتر کار کنم ... فقط بمن بگید چکار باید بکنم ؟

چه طور من اینجا رو ندیده بودم.
    در اسرع وقت به شما جواب می دم
    Kochol Game Engine

محل زندگی
    من شهروند همه ی جهانم
    اسرع وقت یعنی می شه کی ؟؟؟

محل زندگی
    من شهروند همه ی جهانم
    می شه زودتر دست بکار شیم ؟ بذارید از همین جا با هرچقدر اطلاعات و امکانات و افرادی که هستیم شروع کنیم ! یه نفر سرپرستی رو بعهده بگیره و به بقیه بگه باید چکار کنیم ؟ چه چیزهائی باید مطالعه کنیم ؟ تقسیم وظایف و ... من خیلی دوست دارم زودتر دست بکار شیم ... ++c بلدم ، دلفی هم کار کردم و ... زودتر خلاصه شروع کنیم !

اسرع وقت می شه الان که می خواهم به شما جواب بدهم.
    سلام
    @whid2003vj
    خوب شما باید از یادگیری یک زبان برنامه نویسی شروع کنید که بهترین انتخاب می تونه ++c باشه چرا که قدرت پردازش گرافیک سه بعدی را به خوبی دارد.
    ولی ما خودمون برای ساخت بازی های دوبعدی از vb.net استفاده می کنیم و جواب ما را به بهترین شکلی که ما انتظار داریم می دهد که در دات نت خیلی اختلاف سرعت محاسبات بین سی و وی بی کم شده و دارای سرعت محاسبه قابل قبولی هست.
    شما می توانید اطلاعات کاملتری از این لینک بدست بیارید.
    http://www.gamedev.net/reference/start_here/#2
    @Yalda2005
    شما یه مشکلی که دارید اینه که تا حالا بازی نکردید و این خیلی بد هست یکی از رمزهای موفقیت این است که تا می تونید بازی کنید.
    بگذریم.
    سلام من و آقا شایا کارمان را با ساخت یه بازی تتریس شروع کردیم و پایه آن ساخته شده است و بسیار هم فراتر از انتظار من بود و الان به دنبال ایجاد کردن ایده هایمان بر روی بازی هستیم ولی ما به این فکر افتادیم که در سایتمان یه بخش ایجاد کنیم و علاقه مندان را با مشخصاتشان جمع کنیم و بتونیم آنها را با یکدیگر آشنا کنیم.
    خلاصه ایشاالله وقتی که ما هم ++c را یاد گرفتیم با هم همکاری می کنیم ولی شما هم می توانید با ساخت یه بازی تتریس شروع کنید به چند دلیل این بازی بهترین نقطه شروع هست.
    1. دارای حلقه هست که در تمام بازی ها اجرا می شه.
    2. باید به کلید هایی که کاربر می زنه جواب داده بشه یعنی دستورات بازیکن اجرا بشه.
    3. در اینجا یاد می گیرید که چه طوری اطلاعات مربوط به وضعیت خونه ها را در برنامه نگه دارید از آنها استفاده کنید.
    4. ساخت آن کار زیادی نمی برد و به یه هنرمند برای ترسیم اشکال نیاز ندارید.
    5. می تونه سرگرم کننده و اعتیاد آور باشه.
    تمام بازی ها تک نفره این چیزها را دارند.
    موفق باشید.
    Kochol Game Engine

محل زندگی
    من شهروند همه ی جهانم
    سلام :

خب من شروع می کنم به بازی کردن ... بنظر شما چه بازی هائی بهتره ؟؟؟؟؟لطفاً اینم در اسرع وقت جواب بدید ... : :لبخندساده راستی گرافیکش با چیه ؟؟؟؟

محل زندگی
    Iran
    سلام،
    من وقتی اشتیاق یلدا2005 را می‌بینم، خیلی لذت می‌برم. ما دقیقاً به چنین افرادی نیاز داریم. یلدا، برای من جالب است که شما بازی نکردید اما به ساخت بازی علاقه‌مند هستید، چون ما همه سال‌های سال را به بازی کردن گذراندیم و برای همین به آن علاقه‌مندیم. اما بهرحال همانطور که کوچول نوشته، بزرگترین اشکال این است که شما بازی زیاد نکردید و باید حداقل یک نگاهی به بازی‌ها و حال و هوای آنها بیاندازید. در جایی نوشته بود، برای اینکه بتوانید یک برنامه ویندوز خوب بنویسید، باید برنامه‌های ویندوز را دیده و با آنها کار کرده باشید. شما هم برای نوشتن بازی نیاز به این دارید که بازی‌ها را دیده و کمی بازی کرده باشید که بدانید استانداردهای آنها چیست و معمولاً به چه نکاتی توجه می‌شود و ...
    اما بهرحال خوشحال خواهم شد که با شما همکاری داشته باشیم، به زودی منتظر اخباری از من و کوچول باشید.

-- گودرز

محل زندگی
    Iran
    در مورد بازی کردن هم، سعی کنید، یک نگاهی به بازی‌های روز داشته باشید. به بازی‌های دو بعدی توجه کنید و سعی کنید در هر گروهی، یک نوع بازی ببینید. برای اینکه اطلاعات عمومی شما در اینباره زیاد شود.

محل زندگی
    من شهروند همه ی جهانم
    سلام : از توجه شما ممنونم ... برای خودمم جالبه که با اینکه بازی نکردم چرا ؟؟؟ ... اسم چندتا بازی رو بگید چون من اصلاً سررشته ندارم ...

سلام
    Yalda2005@
    راستی گرافیکش با چیه ؟؟؟؟
    گرافیکش با دایرکت ایکس 9 هست.
    من در زمینه استراژیک خیلی بازی کردم و هیچ بازی بهتر از warcraft III ندیدم واقعا خیلی عالی بود و من حال می کنم ولی اصلا با بازی ها اکشن حال نمی کنم و خوشم نمی یاد ولی سبک ماجرایی Prince of Persia خیلی باحال هست. مخصوصا از نظر داستان بازی.
    سبکهای Sporting هم winning eleven که واقعا یه بازی فوتبال روان هست معمولا من از بازی های روان و با حرکاتهای سریع خوشم می یاد.
    سبک Racing هم Need For Speed Underground واقعا عالیه اصلا حس می کنی که همونجوری که خودت می خواهی ماشین کنترل می شه.
    سبک اکشن هم DOOM III هست ولی متاسفانه من خودم هنوز بازی نکردمش.
    سبک role playing هم نمی دونم چی رو پیشنهاد کنم ولی sims 2 & transport tycoon بد نیست.
    و یا بازی رولر کوستر که باید شهربازی بسازی هم خیلی باحاله
    Kochol Game Engine

محل زندگی
    من شهروند همه ی جهانم
    سلام :

خب از اینکه هی سوال کنم نمی دونم اعصابتون خورد میشه یا نه ؟ ولی خب ناچارم دیگه ! ... راستش من خیلی به این مسئله علاقه مند شدم . فعلاً درحال جمع آوری اطلاعات هستم . هرسایتی هم در این مورد ببینم می خونم ...
    یه جا خوندم که یه سری دستورات واسه ی directX نوشته بود . یه directX پیدا کردم و نصب کردم اما هیچ ادیتوری نداشت که بخوام دستور وارد کنم !!!!
    یه چیز دیگه ! من بازی اسپایدرمن رو نصب کردم اما هی می چرخیدم دور خودم ! هی فلش می زد برم سمت یه تار عنکبوت ولی وقتی به اون تار می رسیدم هیچ اتفاقی نمی افتاد ! اگر می دونید لطفاً راهنمائی ام کنید !
    در ضمن دوست ندارم از این شاخه به اون شاخه بپرم . بمن بگید من باید تو کدوم بخش فعالیت کنم تا تمرکز و اطلاعاتمو جمع همون کنم ... سعی می کنم این بازهائی هم که آقا کوچول گفتن پیدا کنم و حداقل ببینم ! ...
    آهام ... این نرم افزارهائی که تو بعضی سایت ها هست مثلاً 3دی گیم استادیو و ... با اینا کار کردن کمکم می کنه یا نه ؟
    یه چیز دیگه ! اگه Ebook سراغ دارین یا دارین ... پلیز یاریم کنید ... من می خوام تمام تلاشمو بکنم ... و به کمک شما نیاز دارم ...

با عرض ادب:
    یه پیشنهاد برای شما دارم...
    قبل از پریدن وسط کد نویسی و طراحی بد نیست تا جایی که می تونید سورس بازی های موجود و مکانیزم برخورد با مسئله طراحی یک بازی رو بررسی کنید در مورد دوم کتاب های مختلفی نوشته شده که یک سری ebook همراه cd های عرضه شده در این سایت موجود است. در مورد اول بهترین راه مطالعه کد بازی های open source است. یکی از قویترین و مهمترین مثال ها که من حتی پایان نامه های دانشگاهی هم روی آن دیده ام سورس بازی quake است:
    http://www.idsoftware.com/business/techdownloads/

اینجا هم تعداد قابل توجهی پروژه open source به نتیجه رسیده تعریف شده که روی خیلی هاشون هنوز دارن کار می کنند:
    http://sourceforge.net/softwaremap/t...hp?form_cat=80

یه ... ...
    one of the main causes of the fall of the Roman Empire was that, lacking zero, they had no way to indicate successful termination of their C programs. -- Robert Firth

نه اعصابمون که خورد نمی شه هیچ خوشحالم میشیم.
    شما اگر به همون لینکی که من دادم مراجعه بکنید می تونید خیلی چیزها را در آنجا پیدا کنید.
    http://www.gamedev.net/reference/start_here/
    در مورد دایرکت ایکس باید واگولنسج که دایرکت ایسی که نصب کردید چند مگ بود شما باید اولا DirectX Software Development Kit را نصب کنید که 190 مگ هست بعدش هم دایرکت ایکس که ادیتور ندارد اصلا دایرکت ایکس که برنامه نیست یه کتابخانه هست که در برنامه نویسی از ان استفاده می شه و با هر زبانی می شه با دایرکت ایکس کار کرد.
    احتمالا کدهایی که دیدید برای ++c بوده.
    به نظر من اصلا اسپایدر منو uninstall کن بره ارزش بازی کردن نداره یه بازی قبل از گرافیک خوب و مسایل فنی دیگه باید playable یا قابل بازی باشه.
    همیشه یه بازی خوب با یه ایده خوب شروع می شه.
    شما کاملا برای من بنویسید که چه قدر برنامه نویسی بلدید تا من بگم چی کار کنید.
    من و آقا گودرز مخالف 100% نرمافزارهای ساخت بازی هستیم و اصلا هم فکر نمی کنیم که ساخت بازی با انها کیفی داشته باشه هر چه قدر هم که قوی باشن من دوست ندارم که استفاده کنم چون بلاخره محدودن.
    در مورد ایبوک هم بله ایبوک خوب زیاد دارم ولی شما اول باید به من بگید که چه قدر برنامه نویسی بلدید تا من بگم کدام ایبوک خوب هست.
    منتظر سایت ما باشید و از خدمات گسترده ما استفاده کنید.
    @shaniaki
    من خودم بشخصه کدهای یک بازی تتریس را بررسی کردم و خیلی چیزهای خوبی یاد گرفتم مخصوصا در مورد شی گرایی ولی اون اصلا راه خوبی را برای پاک کردن خط و نگهداری اطلاعات و یا تکان دادن مربع ها نداشت و با یه مشورت با اقا شایا به این نتیجه رسیدیم که برای نگهداری جای مربع ها از استرینگ استفاده کنیم و در بازی تتریس چون هر بار که بلوکی می ایسته باید چک بشه که خطی پر هست یا نه خیلی سرعت کارمان بالا رفت وعملیات سریع محاسبه می شود و خیلی مزیت های دیگر.
    ایبوک های عرضه شده در این سایت هم نگاه کردم ولی به نظرم قدیمی هست و ایبوک هایی که خودم دارم کلکسیون کردم از بهترینها.
    با سایت دومی که معرفی کردید همیشه سر می زنم و نگاه بهش می کنم.
    ببخشید شما مدیر کدوم بخش هستید.
    Kochol Game Engine

محل زندگی
    من شهروند همه ی جهانم
    سلام :

خیلی خوبه که می خواهید که منو راهنمائی کنید ... راستش من در زمینه ی برنامه نویسی در حد خوب هستم و البته وقتی بخوام بهتر هم می تونم باشم . البته می تونم در هر زمینه ای که بیشتر لازم باشم کمک کنم . فکر می کنم شما و آقا گودرز که در این زمینه اطلاعات بیشتری دارید کدنویسی تونم بهتر باشه ... می تونم تو داستان بازی و صوت و ... کمک کنم . یا اگر لازم باشه گرافیکشو ...
    می گید با دایرکت اکس یعنی به تری دی مکس بطور مثال احتیاج نیست ؟
    وقتی دایرکت اکس 9 رو که گفتید پیدا کردم و نصب کردم حساب کار بیشتر دستم اومد ...
    درمورد کدنویسی با سی می خواهید کار کنید ؟ ...

سوالی چیزی داشتید درخدمتم ها !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقایون من هم تازه به جمع شما پیوستم.بااین نظر هم کاملا موافقم. من میتونم در ضمینه آهنگ سازی و موسیقی بازی و همچنین صدا گزاری کمک کنم.

سلام
    خیلی خوشحالم که شما می خواهید با ما همکاری کنیم ولی ما خودمان برای اینکه به یه حد قابل قبولی برسیم که بتونیم بازی های خوبی از خودمان در وکنیم به فرصت احتیاج داریم نمی دونم چرا یه کسی که بخواد با vb.net به ما کمک کنه پیدا نمی شه البته باید بگم وقتی خوندم که شما می خواهید در زمینه موسیقی به ما کمک کنید خیلی خوشحال شدم من اصلا هیچ وقت فکر نمی کردم کسی را برای این کار حداقل تا 2 ساله دیگه پیدا کنم.
    موفق باشید یلدا خانم من به شما پیشنهاد می کنم که کتاب programming role playing games را بخونید تا پیشرفت چشمگیری داشته باشید منتها من فعلا وقت یاد گرفتن ++c را ندارم ولی روزی یاد خواهم گرفت چون هدفهای خیلی بزرگی در سر دارم.
    Kochol Game Engine

Smile

نقل قول نوشته شده توسط mammad3d
    آقایون من هم تازه به جمع شما پیوستم.بااین نظر هم کاملا موافقم. من میتونم در ضمینه آهنگ سازی و موسیقی بازی و همچنین صدا گزاری کمک کنم.
    حتما با شما تماس می گیریم.
    Kochol Game Engine

Smile

سلام به همه دوستان
    من سهراب هستم
    به OpenGL آشنایی و تسلط کامل دارم . و از این شتاب دهنده در cpp و CSharp استفاده می کنم.
    در حال حاظر هم مشغول برنامه نویسی یک موتور سه بعدی کاملاً شخصی هستم . این استودیو تا یکی دو سال آینده تولید می شه و همه ژانرها رو پشتیبانی می کنه . اگه مایل باشد حاظرم با همه شما دوستان تجربیاتم رو در میون بذارم .

Lightbulb

بازم سلام
    راستش این اولین روزیه که وارد این سایت شده ام(1/9/84 )
    حیفم اومد اینو نگم
    برای تولید یه بازی به چند چیز اساسی خیلی نیاز هست
    1) ایده و داستان
    2) مسیر اجرایی پروژه
    3) پیاده سازی مسیر
    4) تست
    5) و مراحل انتشار

1 : ابده و داستان که واضح هستند
    2 : مسیر اجرایی پروژه یا فلوچارت کار که مهم ترین قسمت یک پروژه نرم افزاری است
    در این جا باید عرض کنم که بهترین نرم افزار برای این کار پیاده ساز مدلهای UML یعنی سلطان مجازی سازی Rational Rose می باشد پس از این نرم افزار قافل نشوید.
    اگر شما بتوانید با مدلهای UML فلوچارت برنامه یا بازی را بسازید برنامه نویسی کار فقط 30 درصد کار را به خود اختصاص می دهد.
    با رشنال می توانید کلیه کدها را به زبانهای cpp و java و Vb پیش نویسی کنید و حتی نام متغیرهای مورد نیاز را نیز بنویسید.

3: حال اگر مراحل قبلی طی شده است می توانید یک زبان را انتخاب کنید ( به هر زبانی که بیشتر تسلط دارید ) و کدهای پیش نویس شده را زنده کنید . این کا آنچنان ساده خواهد شد که خیال می کنید . در خواب می بینید .
    دیگر مراحل نیاز به توضیح ندارند

من سهراب دارای مدرک مهندسی نرم افزار و طراحی بازی های کامپیوتری از دانشگاه مالتی مدیای مالزی هستم .
    در خدمت شما عزیزان هستم . فعلاً در ایران هستم .

سلام
    من نمی دونستم که با سی شارپ هم می شه برای opengl برنامه نوشت اگه یه نمونه کوچک به ما هم نشان بدی خیلی ممنون می شم.

من خیلی دوست دارم به جای تشکیل تیم ساخت بازی یه گروه تشکیل بدیم و همگی شروع به یاد گیری بکنیم و حتی از یادگیری زبان سی ++ شروع بکنیم و بعد هم شروع به یاد گیری directx or opengl بکنیم و با همدیگه پیشرفت کنیم و مشکلاتی که پیش می یاد را با هم رفع بکنیم

و چیزی که نظر من را خیلی به خود جلب کرد این برنامه ای بود که برای uml بود من خیلی دوست دارم که uml یاد بگیرم ولی نمی دونم باید از کجا شروع کنم خواستم ببینم بدون اشنایی با uml هم می شه با این برنامه کار کرد
    در غیر این صورت کتاب معرفی کنید من خودم از تو اینترنت پیداش می کنم

در سایت www.persian-designers.com هم عضو شوید علاقه مندان به بازی ها در انجا هم زیاد هستند ما را در انجا هم راهنمایی کنید
    Kochol Game Engine

من هم علاقه مندم منتها دانشجوی ترم 2 و برنامه نویسی برای بازی رو بلد نیستم

amade baraye hamkari

salam
    man majid hastam
    khili be tarahie bazi alaghe daram
    vali taghriban hich sar reshtei nadaram

bar C#‎.net kar kardam
    va ahangsazi ham mikonam
    ye goroohe moosighi ham daram
    khoshhal misham etelaatetoono dar ekhtiare man ham begozarin

سلام دوستان.
    من میخواهم یک بازی سه بعدی طراحی کنم .
    از شما می خواهم تا با هم یک تیم بازی سازی تشکیل دهیم.
    اگر شما میخواهید قدرتمندتر برنامه نویسی کنید بهتر است به یادگیری ++C بروید .
    من خودم یک موتور سه بعدی طراحی کرده ام به نام Glass Studio که بر اساس Direct3D8 است .
    من دوست دارم یک بازی مثل مافیا درست کنم .
    اگر شما دوست دارید می توانم به گروه شما عضو شوم .
    متشکرم kochol و Shaya.
    به امید روزی که با هم کار کنیم.......................................... .................

صفحه 1 از 5 123 ... آخرآخر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •