نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: اشکال در اتصال فرم ساخته شده با ویژوال بیسیک با دیتابیس اکسس روی هاست ویندوز

Unhappy اشکال در اتصال فرم ساخته شده با ویژوال بیسیک با دیتابیس اکسس روی هاست ویندوز

با سلام من با ویژوال یه فرم طراحی کردم که میخوام روی دیتابیس اکسس روی هاستم اطلاعات بنویسم یا بخونم.لطفا"توضیحات کامل باشه چون از خوندن تاپیک های قبلی مشکلم حل نشد من از jet 4 استفاده کردم ولی نمیشه آدرس سرور رو بهش داد لطفا جواب بدین مرسی

نقل قول: اشکال در اتصال فرم ساخته شده با ویژوال بیسیک با دیتابیس اکسس روی هاست ویندوز

تو رو خدا یکی جواب بده بد جوری نیازش دارم

کاربر دائمی آواتار Mohamad ghorbani
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: اشکال در اتصال فرم ساخته شده با ویژوال بیسیک با دیتابیس اکسس روی هاست ویندوز

بايد از كامپونت Microsoft ADO Data Control استفاده كني.
    وقتي اين شي رو به فرمت اضافه كردي روش راست كليك كن و Adodc Properties رو بزن
    بعد دكمه Build رو بزن . گزينه Microsoft Jet 4.0 رو در سربرگ Provider انتخاب كن و توي سربرگ Connection آدرس ديتابيست رو وارد كن. بعد OK رو بزن توي سربرگ RecordSourse در صفحه Peroperty Page گزينه Adcmd Table رو اتخاب كن.
    توي كمبوباكس پايينيش هم اسم جدولت رو انتخاب كن.
    بعدش هم با استفاده از تكس باكس، مي توني اطلاعاتت رو وارد كني .
    با استفاده از كامند هم مي توني روي بانكت حركت كني
    مثلا:
    - اضافه كردن يه فيلد جديد :
    adodc1.recordset.addnew

- پاك كردن يه فيلد:
    adodc1.recordset.delete

- رفتن به فيلد قبلي :
    adodc1.recordset.movelast

کاربر دائمی آواتار Mohamad ghorbani
    محل زندگی
    تهران

يادم رفت اين رو بگم. اين رو به خط ششم اضافه كن:
    براي ربط دادن تكس باكس به شي Adodc بايد از خاصيت DataSourse تكس باكس گزينه Adodc1 و خاصيت DataField رو برابر فيلد مورد نظر ست كني.

از راهنماییت خیلی ممنون ولی مشکل اینه که دیتا بیس روی هاست هست .

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •