نمایش نتایج 1 تا 9 از 9

نام تاپیک: برنامه ريزي ارشد آي تي؟؟؟؟؟؟

برنامه ريزي ارشد آي تي؟؟؟؟؟؟

سلام
    من ليسانس نرم افزار دارم بعد از چند سال كه از فارغ اتحصيلي ام مي گذره قصد دارم در كنكور ارشد آي تي سال ديگه شركت كنم .
    از الان مي خوا م برنامه ريزي كنم و شروع به خوندن كنم به نظرتون يك كتاب را كامل بخونم بعد برم سراغ كتاب ديگه يا اينكه چند كتاب را همزمان شروع به خوندن كنم؟
    كسي اطلاع داره تقريباً تا چه رتبه اي ميشه روزانه قبول شد؟
    دوستان ممنون مي شوم راهنمايي ام كنيد.

کاربر دائمی آواتار Galawij
    محل زندگی
    شاره که م سنه

نقل قول: برنامه ريزي ارشد آي تي؟؟؟؟؟؟

سلام دوست من
    من هم دقیقاً شرایط شما را دارم. من شروع کردم همزمان چند تا کتاب را با هم می خونم.
    فکر می کنم از منابع اصلی شروع کنی خیلی بهتر باشه تا اینکه از کتابهای موسسات مختلف (پارسه، پوران پژوهش و ...)
    البته سوالات رشته آی تی هم خیلی از سوالات رشته نرم افزار راحت تره ولی شرکت کننده زیاد داره.
    برای روزانه هم به فکر رتبه زیر 200 باشید.
    موفق باشید...

سلام ممنونم دوست عزيز معذرت مي خوام چند روزه هرچي تايپيك را باز مي كردم بعد از چند ثانيه پنجره errorمي يومد و بعدش تايپيك بسته مي شد.
    نصميم گرفتم از كتاب هايي كه سخت تر هست و راستش زياد راغب به خوندنشون نيستم شروع كنم مثل سيستم عامل نمي دونم البته اين كار درستيه يا نه؟
    به نظرتون چه كتاب هايي را همزمان شروع كنم بهتر هست كتاب هايي كه مطالبش بيشتر بهم مربوطه يا اينكه نه ؟
    درطول روز هم چند تا كتاب را مي خونيد يا اينكه در طول هفته چند كتاب را پيش مي بريد؟

کاربر دائمی آواتار Galawij
    محل زندگی
    شاره که م سنه

سلام
    به نظر من اگه یک درس سخت را با دو تا درس راحت تر (که می دونید) شروع کنید بهتر باشه اینطوری هم رغبت بیشتری پیدا می کنید و هم اینکه زود خسته نمی شید.
    باید این مسئله را هم در نظر گرفت که از الان تا اواخر بهمن فاصله زمانی زیادی داریم و ممکنه مطالب فراموش بشند پس ترجیحاً از درس های که می دونیم شروع می کنیم و بعد که هر چه بیشتر به زمان کنکور نزدیک تر شدیم روی درس های مهم و مشکلتر تمرکز می کنیم(البته سیستم عامل درس سختی نیست).
    من چون سر کار هستم یه مقدار زود شروع کردم.
    به نظر من مهم نیست که کتابی رو در چند روز تمام می کنیم، مهم اینه که حتی اگه از کتابی هم نصفش رو خوندیم اساسی خونده باشیم و بتوانیم سوالات رو جواب بدیم.به عنوان مثال اگه نصف همه سوالات کنکور را درست جواب بدیم (همه درس ها با ضریب 50%) قبولیتون تو کنکور تضمین شده است...

منتظر تایید آدرس ایمیل
    محل زندگی
    تهران

اگه میخواید آی تی شرکت کنید باید تمام درسارو خوب خوب بخونید و روش مسلط باشین،همونطور که میدونین رقابت تو این رشته فوق العاده زیاده و ظرفیتا کم،بنابراین خوندن یه درس از رو یه کتاب جواب نمیده و باید از رو مرجع بخونین و بعد در کنارش کتابای تست،وگرنه اگه کل کتاب تستارم بخونین شاید بازم نتونین موفق بشین،سیستم عامل که کتاب دکتر حقیقت خیلی کامله و خودش یه پا مرجعه برا خودش بقیه درسارو از رو مرجع بخونین بهتره به نظر من،اگه وقت کردم بیشتر راهنماییتون میکنم،خودم چند روز دیگه کنکور دارم!
    تو فایل ضمیمه میتونین ظرفیتا و آمار قبولیرو ببینید این آمارو یکی از موسسات کنکور منتشر کرده دقیقا نمیدونم مال چه سالیه ولی جدیده.
    فایل های ضمیمه فایل های ضمیمه

دوستان ممنونم به خاطر راهنمايي هاتون سيستم عامل كتاب ويليام استالينگز ترجمه دكتر پدرام را دارم مي خونم البته تازه شروع كردم كتاب دكتر حقيقت كتاب خلاصه و تست هست ؟ ساختمان داده را قبلاً پارسه به قصد آزمون هاي استخدامي خوندم. كتاب هورويتز ترجمه عليخانزاده را دارم به نظرتون كتاب را بخونم يا اينكه اگر در كنار سيستم عامل كه مي خونم ، مقسمي و پوران پژوهش ساختمان داده را بخونم كافي است؟ممنون ميشم باز هم راهنمايي ام كنيد.

کاربر جدید
    محل زندگی
    اصفهان

من که شخصا چیزی از این کتاب هورویتز نفهمیدم بهترین مرجع واسه ساخمان داده ( و الگوریتم ) CLRS هست
    واسه تست هم پوران و مقسمی هر دو خوبند

ترجمه كتاب CLRS هم هست؟

زبان اصیشو بخونی بهتره متن روانی داره
    توی بازار چندتا ترجمه ازش هست ولی من هیچ کدوم رو نخوندم که بخام نظر ی بدم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •