نمایش نتایج 1 تا 5 از 5

نام تاپیک: آموزش نصب ویژوال استادیو دات نت

کاربر دائمی آواتار aliramazani
    محل زندگی
    اصفهان

آموزش نصب ویژوال استادیو دات نت

آموزش نصب ویژوال استادیو دات نت را می خواستم. من ویژوال .نت را در قالب 5 سی دی در اختیار دارم. ولی نصب اون را بلد نیستم. لطفا نصب اونا به همراه پیکربندی ASP.net توضیح بدید.

با سلام
    اگه این سوال رو تو بخش .نت میپرسیدی بهتر بود ولی اگه بگی کدوم ورژ ویژوال استودیو رو میخوای نصب کنی بهتره هر چند من فکر نمیکنم نصب نه 2003 نه 2005 beta 2 مشکل خواصی نداره

البته در نصب 2003 اول باید cd 3 رو بزاری بعد هم وقتی ازت خواست cd 1 رو بزار البته .نت 2003 باید 3 cd باشه من فکر میکنم .نت شما به همراه msdn باشه که 2 سی دی آخرا بعد از نصب 3 سی دی اول اگر دوست داشته باشی اون رو میتونی نصب کنی

یا علی

کاربر دائمی
    محل زندگی
    هیچ کی مثل ایرونی نمیشه
    اقا من رفتم یک سی دی خریدم.توش اینها بود: Visual basic 6 و upgrade to visual basic.net و upgrade to visual studio.net

حالا موندم.نصب نمی شه.VB نصب می شه دیگه هیچی.up garade ها که بعد از نصب انگار نه انگار.
    اقا ممکنه این باشه و در یک سی دی؟

من فکر نمیکنم همه اینا که گفتی تو یه cd جا بشه ولی پیشنهاد میکنم اگه میتونی از DVD استفاده کنی نسخه final برای vs.net را بگیری اینم آدرس مرکز پخشش --> http://www.jolfasoftware.com/
    اگر هم نتونی نسخه 5 سی دی vs.net در بازار هست میتونی بگیری البته پیشنهاد میکنم نسخه 2005 را بگیرید.

اصل دات نت 2003 طی 5 عدد cdبه بازار عرضه شد
    سی دی اول و دوم نصب Visal studio.net
    سی دی سوم نصب .Net Framwork1.1
    سی دی چاره و پنجم نصب نرم افزار های اضافی مانند آیکون ساز یا نرافزار طراحی و مدیریت پروژه
    برای نصب ابتدا IIS رو باید Config کنی تا بتونی از Asp.net به نحو احسنت استفاده کنی بعدش باید سی دی سوم رو بذاری تا فریم ورک رو نصب کنی البته اوتوران اون خطا می ده که noکن و به صورت عادی از توی سی دی Setup رو اجرا کن بعد از نصب کامل سراغ سی دی اول برو درست اجراش کن و بذار دات نت با تمام زیر شاخه هاش نصب بشه چون خواهی نخواهی به همش برخواهی خورد و بهشون احتیاج پیدا خواهی کرد بعدش سی دوم رو میخواهد بذار و ادامه بده و بعد از نصب ازت میخواد که به نصب ادامه کار بپردازی که احتیاجی نیست همین دو تا گزینه کافیه حالا با خیال راحت دات نت رو اجرا کن
    اما مهم اینه که میخوام بگم
    اگه IIS رو کانفیگ نکردی و داتت رو نصب کردی حالا برو نصب کن و اعمال زیر رو انجام بده تا Asp.net جواب بده
    - cmd رو باز کن و مسیر زیر رو توش وارد شو
    c:\windows\Microsoft.net\framework\v1.1.4322
    و حالا بنویس
    aspnet_regiis.exe /i
    حالا برو حال کن
    آخرین ویرایش به وسیله sh_mohsen taki : چهارشنبه 25 آبان 1384 در 12:40 عصر

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •