نمایش نتایج 1 تا 2 از 2

نام تاپیک: عدم تنظیم تصویر پشت تصویر و عدم تنظیم نوشته ها در داخل دیو به صورت Vertical Align

عدم تنظیم تصویر پشت تصویر و عدم تنظیم نوشته ها در داخل دیو به صورت Vertical Align

باسلام و احترام

بنده در پروژه ام در بخش طراحی سایت به مشکلی برخورد کردم که بسیار دچار مشکل شدم ، چنانچه از مدیران و کاربران گرامی متوجه اشتباه بنده هستن ، بنده رو از لطف خودشون بی بهره نکنند.

سئوال اول:

بنده در پروژه ام قصد دارم یک عکسی را به صورت BackGround قراربدم و سایز عکس را با کیفیت 72 و عرض 1600Pixel و با طول 1000Pixel قراردادم به این خاطر که بالاترین سقف Resoulotion در هر مرورگر رو در نظر گرفتم .ولی متأسفانه در هیچ گونه مرورگری و در هیچ Resoulotion عکس بنده فیکس نمیشه و عکس به صورت سایز بزرگ خود وارد مرورگر نمایش داده میشه و کد هائیکه استفاده کردم به صورت زیر می باشد :

body
    {
    font-family: Tahoma;
    font-size: 12px;
    background-image: url('../Image/BG 02.jpg');
    background-attachment: fixed;
    text-align:center;
    direction:rtl
    }
    ----------------------------
    سئوال دوم

بنده در سایتم از DataList استفاده کردم و در آن به صورت Table فرمت گذاری کردم که سطر ها و ستون ها رو در آن به صورت Table نمایش بدهد.
    ودرداخل آن Div قراردادم مکانیزم آوردن آن مشکلی ندارد و به راحتی با بانک ارتباط برقرارکرده و به دلخواه می آورد ولی متأسفانه یک مشکلی در طراحی آن وجود دارد که بنده قصد دارم نوشته ها در دیو ها به صورت وسط قرار بگیرند ، در جداول یا همان Table خاصیتی وجود دارد به نام Vertical-align :middle ولی در اینجا یعنی در Div به هیچ عنوان این خاصیت عمل نکرده ، طی جستجوئی که انجام دادم خاصیت Display رو در حالت table-cell قراردادم ولی بازهم مشکل برطرف نشده ، همچنین خاصیت Topرو با Div های بالاتر تنظیم کردم بازهم نشد .

-------------------------------------------------------------------------------------
    شایان ذکر هست تمامی این تنظیمات Css در فایل جداگانه که به صورت لینکی در Head صفحه قرارداده شده ویا تعریف شده ، قراردارند.

باتشکراز حسن توجه شما مدیران محترم سایت و بازدید کنندگان گرامی.

نقل قول: عدم تنظیم تصویر پشت تصویر و عدم تنظیم نوشته ها در داخل دیو به صورت Vertical Align

سوال اول:
    background-position رو هم ست کنید
    سوال دوم:
    از padding-top یا padding-bottom استفاده کنید

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •