نمایش نتایج 1 تا 6 از 6

نام تاپیک: Restore يك بك آپ از بانك تهيه شده با sqlserver2000 در sqlserver2008

Question Restore يك بك آپ از بانك تهيه شده با sqlserver2000 در sqlserver2008

بانكي را قبلا در sqlserver2000 داشته ام و بك آپي از آن گرفته ام .
    مي خواهم آنرا در كامپيوترهاي ديگر restore كنم . در sqlserver2000 آن كامپيوترها انجام مي شود ولي در sqlserver2008 خير

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

نقل قول: Restore يك بك آپ از بانك تهيه شده با sqlserver2000 در sqlserver2008

ابتدا آنرا در SQL2008 بازیابی نموده و سپس DataBase را Detach نموده و در محیط SQL2008 آنرا Attach نمایید.

نقل قول نوشته شده توسط JSoleymani مشاهده تاپیک
    ابتدا آنرا در SQL2008 بازیابی نموده و سپس DataBase را Detach نموده و در محیط SQL2008 آنرا Attach نمایید.
    با تشكر از شما
    مشكل اين است كه restore نمي شود.

کاربر تازه وارد
    محل زندگی
    خرم آباد

فایلهای mdf و ldf بانکت رونداری؟

کاربر جدید
    محل زندگی
    تهران

با عرض پوزش منظور این بود که ابتدا آنرا در SQL2000 بازیابی نموده و سپس DataBase را Detach نموده و در محیط SQL2008 آنرا Attach نمایید.

Unhappy نقل قول: Restore يك بك آپ از بانك تهيه شده با sqlserver2000 در sqlserver2008

سلام
    منم نتونستم پایگاه داده ای که در sql server 2000(standard) و سیستمی با ویندوز سرور هست رو restore و یا حتی attach کنم.
    سیستم من ویندوز7 نسخه ultimate هست و از sql server2005&2008(standard) استفاده کردم .
    حتی فایل را یکبار در سیستم دیگری که sql2005(standard) داشت restrore&attach کردم (البته ویندوزش سرور است)و دوباره پایگاه داده را detach & backupگیری کردم اما سیستم من این پایگاه داده جدید را هم بازیابی نمیکند اما اگر سیستمم را ریستارت کنم پایگاه داده ای که قبلا فایل در آن restore نمی شد به صورت restoring است.
    برای استفاده از این پایگاه داده باید از چه نسخه ای استفاده کنم؟profeshenel یا interprise یا.....
    ترجیحاً روی سیستم ویندوز7 .
    به نظر شما ایراد از سیستم منه؟
    متشکرم

قوانین ایجاد تاپیک در تالار

• شما نمی توانید تاپیک جدید ایجاد کنید
  • شما نمی توانید به تاپیک ها پاسخ دهید
  • شما نمی توانید ضمیمه ارسال کنید
  • شما نمی توانید پاسخ هایتان را ویرایش کنید
  •